همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • کمربند کار

کمربند کار

Sacral Cinch Belt

2061

oppo

موجود
شما می توانید به منظور جلوگیری از وارد شدن فشار نامناسب روی مهره های کمری هنگام انجام فعالیت های روزانه در محیط کار و منزل از کمر بند کار oppo 2061 استفاده کنید.

صدمات ناشی از کار سنگین ، بالا رفتن سن و ضعف عضلات بدن ، صدمات ناشی از تصادفات رانندگی ، اشتغال به کارهایی که از تحرک بسیار کمی برخوردار است و به مرور زمان باعث تحلیل عضلات بدن وهمچنین بافت استخوانی بدن می شود و سیستم اسکلتی و فیزیکی بدن هر انسانی را تهدید می کنند. ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار با فراهم کردن انواع آرتوز ها ، پرتزها ، ساپورت هاتی محافظتی و درمانی از تولید کنندگان برتر داخلی و خارجی سعی بر آن داریم  تا در مواقعی که هر کدام از اندام های شما عزیزان با خطری مواجه شد با ارائه این محصولات ، روند بهبودی شما را سرعت بخشیم واز وارد شدن فشار های مضاعف بر اندام و عضلات بدن شما مشتری گرامی جلوگیری کنیم . در این مقال به معرفی کمر بند کار oppo 2061 می پردازیم .نقطه جالب این کمربند در این است که بر خلاف دیگر کمر بندهای طبی ، شما برای استفاده از کمر بند کار، نیازی به تجوبز پزشک ندارید . شما می توانید برای حفاظت از کمر خود و مهره ها و عضلات ان در برابر فشار های وارده در اثر کار سنگین از کمر بند کارoppo 2061  بهره گیرید. ارتفاع کم این کمر بند کار  کاملا طبی در کنار انعطاف پذیری آن  موجب می شود تا ضمن حفظ راحتی ، از ضعف عضلات نیز جلوگیری شود . استفاده از کمر بند کار برای کارگران در بسیاری از کشور های دنیا اجبار شده است . و استفاده از کمر بند کار به تمامی افراد در حین انجام کار های روزمره  ، چه در داخل خانه و یا محیط کار توصیه می شود. ارتفاع کوتاه کمر بند کار oppo 2061  باعث می شود تا استفاده ازآن برای شما در حین انجام فعالیت های روزانه هیچ مزاحمتی در پی نداشته باشد.  

 

کمر بند کارoppo دارای 2  بار پلاستیکی قابل انعطاف می باشد که در کنارمهره های ستون فقرات شما قرار می گیرد و از وارد شدن فشار به این مهره ها جلوگیری می کند . در راستای جلوگیری از باز شدن کمر بند در هنگام انجام کارهای سنگین علاوه بر وحود لایه چسبی محکم کمربند ؛ 2 عدد کش دوبل چسب دار نیز برای آن تعبیه شده است تا شما با خیال راحت ، حداکثر استفاده از این کمر بند کار طبی را ببرید . 

 

کمر بند کار شرکت oppo  به صورت تک سلیز می باشد و برای تعیین سلیز لازم است تا قسمت میانی کمر خود را اندازه بگیرید . این کمربند کار طبی مناسب برای استفاده افراد با دور کمر 66  تا 91.4 سانتیمتر می باشد . 

 

 

ویژگی های استفاده از کمربند کار oppo 2061

 

ایجاد محافظت و فشار متغییربر ساکروم و قسمت تکیه گاهی مهره های کمر

تهیه شده از ترکیب پارچه کشسانی الاستیک و نایلون نرم که با ابر پوشیده شده است .

قابل استفاده در درمان و پیشگیری 

 

موارد استفاده از کمر بند کارoppo 2061

 

 

حفظ صحیح وضعیت بدن در هنگام انجام فعالیت های شغلی ، ورزشی و کار های روزمره 

کاهش صدمات ناشی از کار سنگین 

درد های مزمن قسمت پائین کمر 

گرفتگی خفیف عضلات

پیشگیری از کمر درد 

جمع کردن شکم و جا به جایی مرکز ثقل به منظور کاهش فشار وارده بر مهره های کمری 

کاهش فشار بر لیگمان ها 

ایجاد گرما 

حمایت از مفاصل خاجی لگنی و ستون فقرات کمری 

 

ساخت کشور تایوان تحت لیسانس شرکن oppo  امریکا

مشخصات فنی

کمربند کار