همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • شکم بند لاغری سیلیکونی

شکم بند لاغری سیلیکونی

MAXWRAP

2460

oppo

موجود

انجام عمل های جراحی نیاز مند دانش پزشکی و وسایل مورد نیاز در حین انجام عمل می باشد . در این موارد کادر پزشکی بیمارستان با تلاش خود این پروسه را برای شما فراهم می سازد . ولی کار به همین جا ختم نمی شود . بیمار پس از انجام عمل جراحی و ترخیص از بیمارستان ، تا زمانی که دوره نقاهت را طی کرده و به بهبودی کامل دست یابد نیازمند مراقبت های ویژه در منزل و وسایل کمکی ، پزشکی و توانبخشی خاص می باشد که نگهداری بیماررا در منزل برای شما آسانتر کرده و رسیدن دوباره بیمار را به سلامتی کامل تسریع می بخشد. ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار در این راستا در کنار شما می باشیم . در این راستا به معرفی شکم بند لاغری سیلیکونی 2460 OPPO   می پردازیم . از موارد پر مصرف استفاده از شکم بند لاغری سیلیکونی 2460 OPPOام عمل های جراحی  می باشد . شکم بند لاغری سیلیکونی 2460 OPPO به شما کمک خواهد کرد تا در عین جلوگیری از وارد شدن فشار به نواحی مورد جراحی و بخیه ها ، از افتادگی و شل شدن عضلات شکمی نیز جلوگیری کنید .این شکم بند طبی از کش مشبک با قابلیت جریان هوا از بین بافت ها تشکیل شده است که از تعریق بیش از حد شخص جلوگیری می کند. شما می توانید با استفاده از این شکم بند الاستیک سیلیکونی چربی های شکم و پهلوهای خود را فشرده کرده ، سوخت و ساز آنها را بالا برده ، چربی سوزی را آغاز کرده  و ظرف چند هفته ، سایز کم کنید.اگر دارای پوستی حساس می باشید در زمان استفاده از  شکم بند لاغری سیلیکونی 2460 OPPO، در زیر ان از یک لباس نخی جهتت  جلوگیری از حساسیت های پوستی و خارش استفاده کنید. و در هنگام شستشو از اب سرد و صابون استفاده کنید و از چلاندن و شستشو به وسیله ماشین لباسشوئی و خشک کن خودداری کنید. 

 

علاوه بر بیماران پس ازانجام عمل جراحی ، افرادی که به دلیل بزرگ بودن شکم ، نیازمند شکم بندی می باشند که ناحیه شکمی را جمع کرده و به مرور زمان آن را کوچک تر کند و همچنین در زیر لباس ، وجود شکم بند مشخص نشود ، استفاده از شکم بند قابل تنظیم  2460 oppo توصیه می شود.

شکم بند لاغری سیلیکونی 2460 OPPO  دارای  2 سایز مختلف می باشد که برای تعیین سایز ، لازم است دور شکم  خود را اندازه بگیرید :     سایز SMALL  مناسب برای افرادی که اندازه دورشکم  آنها از 61 تا 91 سانتیمترمی باشد .

                                                                                                                                                                                        سایز LARGE مناسب برای افرادی که اندازه دور شکم آنها از 91 تا 117 سانتیمتر می باشد. 

 

موارد استفاده از شکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی oppo 2060

 

قابل استفاده پس از زایمان 

درد خفیف پائین کمر

کمردرد مزمن 

فشار عضلانی خفیف

رگ به رگ شدن عضلات کمر

حفظ زیبایی شکم

قابلیت استفاده پس از انجام عمل های جراحی شکمی 

کوچک کردن شکم و پهلوها

برطرف کردن درد های ناشی از گرفتگی عضلات کمری شکم و پهلوها

جلوگیری از افتادگی شکم پس از عمل زایمان و برخی از اعمال جراحی شکمی به تشخیص پزشک

 

ویژگی های شکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی 

 

این شکم بند از ترکیب پارچه کشی و رگه های سیلیکونی تشکیل شده است که باعث چسبندگی بهتر شکم بند برروی بدن می شود.

ساختار کشسانی این شکم بند طبی حفاظت بیشتری را ایجاد می کند و مانع از گردش آن در حین استفاده می شود. 

 

ساخت کشور تایوان تحت لیسانس شرکت oppo ایالات متحده امریکا

مشخصات فنی

شکم بند لاغری سیلیکونی