همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • شکم بند تمام کش

شکم بند تمام کش

Abdominal Binder

2162

oppo

موجود

انجام عمل های جراحی نیاز مند دانش پزشکی و وسایل مورد نیاز در حین انجام عمل می باشد . در این موارد کادر پزشکی بیمارستان با تلاش خود این پروسه را برای شما فراهم می سازد . ولی کار به همین جا ختم نمی شود . بیمار پس از انجام عمل جراحی و ترخیص از بیمارستان ، تا زمانی که دوره نقاهت را طی کرده و به بهبودی کامل دست یابد نیازمند مراقبت های ویژه در منزل و وسایل کمکی ، پزشکی و توانبخشی خاص می باشد که نگهداری بیماررا در منزل برای شما آسانتر کرده و رسیدن دوباره بیمار را به سلامتی کامل تسریع می بخشد. ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار در این راستا در کنار شما می باشیم . در این راستا به معرفیشکم بند تمام کش 2162 OPPO   می پردازیم . از موارد پر مصرف استفاده شکم بند تمام کش 2162 OPPO ، پس از انجام عمل های جراحی  می باشد . استفاده ازشکم بند  و گن تمام کش جمع کننده بعد از عمل جراحی  به شما کمک خواهد کرد تا از افتادگی و شل شدن عضلات شکمی جلوگیری کنید .این شکم بند طبی از کش مشبک با قابلیت جریان هوا از بین بافت ها تشکیل شده است که از تعریق بیش از حد شخص جلوگیری می کند. در زمان استفاده از شکم بند تمام کش 2162 OPPO ، در زیر ان از یک لباس نخی جهتت  جلوگیری از حساسیت های پوستی و خارش استفاده کنید. و در هنگام شستشو از اب سرد و صابون استفاده کنید و از چلاندن و شستشو به وسیله ماشین لباسشوئی و خشک کن خودداری کنید. 

 

علاوه بر بیماران پس ازانجام عمل جراحی ، افرادی که به دلیل بزرگ بودن شکم ، نیازمند شکم بندی می باشند که ناحیه شکمی را جمع کرده و به مرور زمان آن را کوچک تر کند و همچنین در زیر لباس ، وجود شکم بند مشخص نشود ، استفاده ازشکم بند تمام کش 2162 OPPO  توصیه می شود.

 

   شکم بند تمام کش 2162 OPPO  دارای  5 سایز مختلف می باشد که برای تعیین سایز ، لازم است دور کمر خود را اندازه بگیرید . 

 

موارد استفاده ازشکم بند تمام کش 2162 OPPO

قابل استفاده پس از زایمان 

درد خفیف پائین کمر

حفظ زیبایی شکم

قابلیت استفاده پس از انجام عمل های جراحی شکمی 

کوچک کردن شکم و پهلوها

برطرف کردن درد های ناشی از گرفتگی عضلات کمری شکم و پهلوها

جلوگیری از افتادگی شکم پس از عمل زایمان و برخی از اعمال جراحی شکمی به تشخیص پزشک

 

ویژگی های شکم بند تمام کش 2162 OPPO

 

این شکم بند دارای حالت الاستیک بسیار قوی می باشد که علاوه بر حفاظت از عضلات شکم و کمر ، به کاهش درد کمر های ضعیف که به دلیل بارداری ایجاد می شود ، کمک می کند.

طراحی خاص این شکم بند طبی تمام کش قسمت ساکروم و سمفیز پوبیس را به طور کامل محافظت می کند.

 

 ساخت کشور تایوان تحت لیسانس شرکت oppo ایالات متحده امریکا

مشخصات فنی

شکم بند تمام کش