فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733

          فروشگاهی برای مادربزرگ ها ، پدربزرگ ها و معلولین به وسعت ایران 

حریم خصوصی

تیم همیار پزشکی مدیکال بازار با تاکید بر احترامی که برای حفظ حریم شخصی کاربران خود قائل است ، برای خرید ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعلتی را را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد  .برای پردازش و ارسال سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است . کلیه فعالیت های مدیکال بازار قانونی و مبتنی بر قانون تجارت الکترونیک صورت می گیرد و برای تمامی خرید ها از سوی تیم فروش مدیکال بازار فاکتور صادرخواهد گردید .

مدیکال بازار ،  آدرس ایمیل و شماره تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند را تنها آدرس ایمیل و شماره تماس مشتری تلقی کرده و تمامی مکاتبات و پاسخ خای خود را از طریق آنها ارسال خواهد کرد . بنابراین درج آدرس ، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری ، به منزله مورد تایید بودن صحت آنهاست و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد ، تیم فروش مدیکال بازار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری ، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. 

مشتریان مدیکال بازار می توانند نام ، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مدیکال بازار تنها برای ارسال همان سفارش ، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد .

همچنین مدیکال بازار ممکن است برای ارتباط با مشتریان ، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها ، اخبار ، خدمات و سرویس های ویژه ریال تخفیفات و پروموشن ها ، برای اعضای وب سایت ایمیل و یا پیامک ارسال نماید . در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک ها نداشته باشند ، می توانند عضویت دریافت خبرنامه مدیکال بازار را در پروفایل خود لغو کنند . عدم اقدام جهت لغو ، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض می باشد . 

 

لازم به ذکر است که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران بوده و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوئ استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره تلفن همراه خود را به فرد دیگری واگذار کند ، جهت جلوگیری از سوئ استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند . 

مسئولیت هر گونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد ، با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه مدیکال بازار را از خود سلب می کند. مدیکال بازار هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنها را به هیچ شخص و یا سازمان دیگری منتقل نمی کند ، مگر با اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه مطابق قوانین جاریه کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد .در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای مدیکال بازار وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت مدیکال بازارضمنا حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب نموده اند .

مدیکال بازار اعلام می کند که همانند وب سایت های دیگر از جمع آوری IP  و کوکی ها استفاده می کند ، اما پروتکل ، سرور و لایه های امنیتی مدیکال بازار و روش های مناسب مدیریت داده ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و مدیکال بازار حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد . 

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل ها و خبر نامه های مدیکال بازار ندارید ، می توانید بر روی کلمهلغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید . 

مدیکال بازار برای حفاظت و نگهداری از اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد .

 

در صورت وجود هرگونه سوال ، لطفا با شماره های ذیل تماس بگیرید .

 

شماره تلفن دفتر تهران     33790906 -021       ساعت پاسخگویی 9 صبح تا 8 شب به جز روزهای جمعه 

در صورت ضرورت می توانید با شماره تلفن 09124946733 تماس بگیرید. ساعت پاسخگویی همه روزه ازساعت 9 صبح تا 10 شب 

دفتر مرکزی :     تهران - خیابان 17 شهریور- خیابان عامری نبش نصرالهی