فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733

          فروشگاهی برای مادربزرگ ها ، پدربزرگ ها و معلولین به وسعت ایران 

درباره ما

درصد جمعیت سالمندان و افراد دارای معلولیت در میان جامعه ایرانی در حال افزایش است . این در حالی است که در کشور ما به دلیل تحریم ها و عدم تمایل تولید کنندگان داخلی در زمینه سرمایه گذاری در حوزه تجهیزات توانبخشی مخصوص سالمندان و معلولین ، حوزه توانبخشی معلولین با خلای بزرگ کالایی مواجه می باشد . شاید برای خود شما پیش آمده باشد ، برای خرید و تهیه یک کالای توانبخشی خاص مانند یک افزایش دهنده ارتفاع توالت فرنگی ، کل فروشگاه های شهر خود را زیر و رو کرده اید ولی در پایان موفق به یافتن این کالا نشده اید . شما نمی توانید یک فروشگاه در شهر خود پیدا کنید که تمامی وسایل و تجهیزاتی را که یک شخص سالمند و یا معلول برای زندگی آسان تر و ایمن تر به آنها نیاز دارد را در خود ، گرد آورده باشد . ما در ااینجا صحبت از خریدارنی می کنیم که در کلان شهر های کشور از قبیل تهران ، اصفهان ، مشهد و تبریز ...زندگی می کنند . اوضاع شهر ها ی کوچک و روستاهای کشور که ناگفته ، عیان می باشد .

 

ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار با درک عمیق این خلائ در کشور و با عنایت به مد ایزد منان  بر آن شدیم تا با ایجاد یک فروشگاه بزرگ اینترنتی در زمینه تجهیزات توانبخشی و وسایل مورد نیاز سالمندان و معلولان جسمی ، ذهنی و حرکتی ، هر آنچه را یک سالمند و یا معلول به آن نیاز دارد تا یک زندگی آسان و ایمن داشته باشد را در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهیم . شما می توانید با فراغ باز و در آرامش کامل در هر کجای کشور ایران که هستید ، بخش های مختلف فروشگاه مدیکال بازار را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید . اطلاعاتی که در این سایت در اختیار شما قرار می گیرد به صورت مداوم به روز رسانی شده و شما با مطالعه مقالات و توضیحات کالاهای ما می توانید به یک کارشناس در زمینه خرید تجهیزات توانبخشی و نگهداری سالمند و معلول در منزل تبدیل شوید . در صورت هر گونه ابهام می توانید با کارشناسان فروش تیم مدیکال بازار تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره گیرید . اطلاعاتی که شاید در هیچ فروشگاهی به شما داده نشود.َ

 

ما در تیم مدیکال بازاربا مدیریت آقای احسان عبدالله پور بیدگلی علاوه بر ارائه اطلاعات به روز در مورد تجهیزات توانبخشی معلولین و سالمندان ، فروش و تهیه تجهیزات توابخشی و لوازم مورد نیاز برای نگهداری سالمندان و معلولین در منزل ، مشاوره در زمینه خرید لوازم پزشکی و توانبخشی در صورت نیاز در شهر تهران از منزل شما بازدید کرده و متناسب با نیاز و توانایی شخص سالمند و یا معلول ، خانه شما را برای استفاده آسان و ایمن شخص ناتوان مناسب سازی خواهیم کرد . علاوه بر منازل شخصی ، تیم مناسب سازی مدیکال بازار آماده ارائه خدمات ایمن سازی و مناسب سازی به تمامی ارگان های دولتی ، شرکت های خصوصی ، بیمارستان ها و خانه های سالمندان می باشد .