دفتر پیروزی33674314 021 فروشگاه شعبه پاسداران 2 2294040 021
  • صندلی حمام سالمند مدل وییونا

صندلی حمام سالمند مدل وییونا

Shower chair with beak

14111

Med Sky

ناموجود

صندلی حمام سالمند مدل وییونا

نگهداری بیمار ، معلول و یا سالمند در منزل ، کاری بسیار دشوار است که بسیاری از افراد در مقابل آن سر تسلیم  فرود می آورند و از انجام آن شانه خالی می کنند . نگهداری بیمار در منزل منوط به یادگیری  روش های صحیح نگهداری از این عزیزان می باشد . بدون شک اگرکسی  بدون آموزش دیدن این اصول ، اقدام به نگهداری بیمار و یا سالمند در منزل کند هم به خود وهم به شخص بیمار آسیب های جبران ناپذیری وارد خواهد کرد. در این میان ، تنها آموزش دیدن مشکلات شما را حل نخواهد کرد .در کنار این آموزش ها ، شما نیازمند داشتن تمامی  لوازم و وسایل کمکی و توانبخشی می باشید که برای نگهداری بیمار در منزل به آنها احتیاج دارید . در انتخاب وسایل کمک حرکتی به چند نکته دقت کنید: 1. وضعیت بیمار 2. قدرت جسمانی فرد پرستار 3. موقعیت مکانی محل نگهداری بیمار 4. مدت زمان نگهداری فرد تا زمان بهبودی کامل ، هدف ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار ، ارائه تمامی وسایل مورد نیاز خانواده ها برای نگهداری هرچه بهتر و آسانتر بیمار ، معلول و یا  سالمند در منزل می باشد . در این مقال به معرفی یکی از ابزار های ضروری مورد نیاز شما برای شستشو و حمام کردن آسانتر بیمار د رمنزل با نام تجاری صندلی حمام سالمند مدل وییونا می پردازیم . صندلی حمام سالمند مدل وییونا از جنس آهن با روکش بسیار مقاوم استاتیک ضد زنگ  و ضد خش می باشد که دارای پایه هایی مدرج بوده که به شما این امکان را میدهد تا نسبت به وضعیت بیمار آن را تنظیم کرده و یا آنکه صندلی حمام را کوتاه و یا بلند کنید. 

 

 

ویژگی های صندلی حمام سالمند مدل کرولا

 

  • جنس پایه ها از آهن با روکش استاتیک مقوم در برابر اکسیداسیون ، زنگ زدن و ضد خش 
  • پایه های مدرج با قابلیت تنظیم ارتفاع
  • مبله ، دارای دو  دسته در طرفین صندلی حمام که در حفظ تعادل شخص استفاده کننده نقش به سزایی ایفا می کنند . در ضمن بیمار با کمک گرفتن از این دسته ها می تواند راحت تر بر روی صندلی بنشیند و یا اینکه از روی آن بلند شود.
  • دارای پشتی فایبر گلاس متصل به بدنه اصلی ، بسیار مقاوم که به بیمار این امکان را می دهد تا با خیال راحت و بدون ترس از افتادن ، بر روی آن لم دهد و شستشو را آغاز کند.   
  • لاستیک پایه های پهن که باعث قرار گیری بهتر صندلی حمام سالمند مدل کرولا بر روی زمین خواهد شد.
  • قابلیت استفاده در داخل وان و حمام
  • نشیمن گاه فایبرگلاس بسیار محکم با قابلیت تحمل وزن تا 110 کیلو گرم
  • نشیمن گاه فایبرگلاس صندلی حمام سالمند مدل وییونا  دارای حفره هایی می باشد که از تجمع آب در هنگام شستشوی بیمار و یا سالمند بر روی صندلی حمام جلوگیری می کند.  

 

 

مشخصات فنی

صندلی حمام سالمند مدل وییونا