همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • شکم بند بارداری با پارچه سه بعدی

شکم بند بارداری با پارچه سه بعدی

Maternity Support(spacer fabrec)

61200

طب و صنعت

79000
موجود
شکم بند بارداری با پارچه سه بعدی طب و صنعت جهت پیشگیری از افتادگی شکم در طول دوران بارداری استفاده می شود . استفاده از این شکم بند با تشخیص و تجویز پزشک مجاز می باشد.

دوران بارداری برای مادران ازدل انگیز ترین مقاطع زندگی می باشد که حس بودن و شدن رابرای آنها تداعی می کند . مراقبت و فراهم کردن بهترین شرایط و مناسب ترین وسایل مورد نیاز در دوران بارداری به حفظ سلامتی مادر و فرزند کمک شایانی می کند و سهل انگاری در این زمینه می تواند سلامتی و حتی جان مادر ، فرزند و یا هر دو ی آنها را به مخاطره اندازد . ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار در کنار شماییم تا مجموعه ای از بهترین ساپورت های مراقبتی اعم از شکم بندهای دوران بارداری ، کمربندهای دوران بارداری ، بالشت های دوران بارداری را ، حضور شما عزیزان ارائه دهیم تا شما مادران گرامی بنا به نیاز خود و طبق تجویز پزشک هر کدام از آنها انتخاب کنید . در این راستا و در این مقال به  معرفی  شکم بند بارداری با پارچه سه بعدیزطب و صنعت می پردازیم . قبل از هر چیز باید بدانیم که استفاده از شکم بند دوران بارداری باید به تشخیص و تجویز پزشک صورت گیرد.شکم بند بارداری با پارچه سه بعدی  باعث کاهش درد در ناحیه شکم ، کمر و پاها می شود. همچنین استفاده از شکم بند بارداری با ایجاد احساس راحتی بیشتر و ظاهری بهتر برای بانوان و نیز نرمی ، لطافت و قابلیت اختفای آن در زیر لباس اشاره کرد.

 

ازویژگی های شکم بند بارداری با پارچه سه بعدی :

 

نرمی و لطافت ، تهویه هوای مناسب ، سهولت در به کارگیری و استفاده از الیاف ضد حساسیت می باشد.

 

موارد استفاده از شکم بند بارداری با پارچه سه بعدی :

 

جهت حمایت از کمر و مفصل ران

کمک به حفظ وضعیت صحیح بدن و کاهش فشارهای وارد بر عضلات و لیگمان ها شکم و اطراف شکم به ویژه هنگام انجام فعالیت های روزمره

ایجاد بستری نرم و کاهش درد های ناشی از افتادگی شکم  

 

برای افزایش طول عمر مفید شکم بند بارداری طب و صنعت ، شکم بند را با آب سرد و صابون بشوئید و از چالاندن ، اتو کردن و شستشو با ماشین لباسشوئی خودداری کنید.

 

 

 

مشخصات فنی

شکم بند بارداری با پارچه سه بعدی