همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • شکم بند لیپوماتیک

شکم بند لیپوماتیک

Liposuction Adjustabie Abdominal binder

60500

طب و صنعت

194500
موجود
شگم بند لیپوماتیک طب و صنعت مناسب برای استفاده بعد از انجام عمل جراحی لیپوساکشن و یا مواردی که شخص به شکم بند با عرض زیاد نیاز دارد.

انجام عمل های جراحی نیاز مند دانش پزشکی و وسایل مورد نیاز در حین انجام عمل می باشد . در این موارد کادر پزشکی بیمارستان با تلاش خود این پروسه را برای شما فراهم می سازد . ولی کار به همین جا ختم نمی شود . بیمار پس از انجام عمل جراحی و ترخیص از بیمارستان ، تا زمانی که دوره نقاهت را طی کرده و به بهبودی کامل دست یابد نیازمند مراقبت های ویژه در منزل و وسایل کمکی ، پزشکی و توانبخشی خاص می باشد که نگهداری بیماررا در منزل برای شما آسانتر کرده و رسیدن دوباره بیمار را به سلامتی کامل تسریع می بخشد. ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار در این راستا در کنار شما می باشیم . در این مقال به معرفی شکم بند لیپوماتیک می پردازیم . از موارد پر مصرف استفاده از شکم بند لیپوماتیک ، پس از انجام عمل زیبایی لیپوساکشن می باشد . استفاده از این شکم بند عریض به شما کمک خواهد کرد تا در عین جلوگیری از وارد شدن فشار به نواحی مورد جراحی و بخیه ها ، از افتادگی و شل شدن عضلات شکمی نیز جلوگیری کنید . علاوه بر استفاده از شکم بند لیپوماتیک پس از انجام عمل لیپوساکشن ، شما می توانید پس از انجام انواع اعمال جراحی که در ناحیه شکم و پهلوها انجام می شود مانند عمل سزارین و زایمان از این شکم بند طبی عریض بهرمند شوید. اگر اندازه دور شکم شما زیاد است و در پیدا کردن شکم بند ی که سایز شما باشد با مشکل مواجه شده اید ما استفاده از شکم بند لیپوماتیک را پیشنهاد می کنیم . این شکم بند مناسب برای افرادی می باشد که دور شکم آنها تا 140 سانتیمتر می باشد . ارتفاع این شکم بند تا 32 می باشد که در نوع خود از شکم بند های طبی عریض محسوب شده که به طور کامل ناحیه شکمی شما را ، با وجود دور زیاد در بر می گیرد. علاوه بر این ویژگی ها ، شکم بند لیپوماتیک طب و صنعت دارای یک کش دوبل می باشد که پس از بستن شکم بند از دو طرف شکم به سمت جلو بسته می شود و به شما در جمع کردن شکم و جلوگیری ازوارد شدن فشار به احشای داخلی شکم نقش به سزایی ایفا می کند . در کنار این کش دوبل ، وجود تسمه های نرم پلاستیکی در پشت و پهلوهای شکم بند بعد از عمل طب و صنعت از جمع شدن شکم بند در هنگام استفاده جلوگیری خواهد کرد .

 

این شکم بند طبی از کش مشبک با قابلیت جریان هوا از بین بافت ها تشکیل شده است که از تعریق بیش از حد شخص جلوگیری می کند. در زمان استفاده از شکم بند ، در زیر ان از یک لباس نخی جهت جلوگیری از حساسیت های پوستی و خارش استفاده کنید. و در هنگام شستشو از اب سرد و صابون استفاده کنید و از چلاندن و شستشو به وسیله ماشین لباسشوئی و خشک کن خودداری کنید. 

 

ویژگی های شکم بند لیپوماتیک

 

قابل استفاده پس از انجام عمل لیپوساکشن

حفظ زیبایی اندام

جلوگیری از افتادگی و شل شدن عضلات شکم

کوچک کردن پهلوها و شکم 

حمایت از مهره های کمری در صدمات پایدار

برطرف کردن دردهای ناشی از گرفتگی عضلات کمری ، پهلو و شکم

جلوگیری از افتادگی شکم بعد از زایمان و برخی از عمل های جراحی به تشخیص پزشک معالج

مشخصات فنی

شکم بند لیپوماتیک