همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • زانوبند مفصل دار نئوپرن

زانوبند مفصل دار نئوپرن

Neoprene Hinged Knee Brace

45120

طب و صنعت

157500
موجود
زانوبند مفصل دار نئوپرن توسط پزشک معالجر برای استفاده افرادیکه دچار صدمات شدید لیگمان های زانو ، باز شدن بیش از حد مفصل زانو و یا صدمات شدید و پایدار زانو شده اند توصیه می گردد.

زانوبند مفصل دار نئوپرن طب و صنعت از جنس ضد حساسیت نئوپرن ساخته شده است و دارای مفصل چند محوره از جنس پلی کربنات نشکن و مقاوم می باشد که تطبیق فوق العاده ای بین انتطباق محور مفصل مکانیکی زانوبند با محور مفصل زانو به وجود می آورد. زانوبند مفصل دار نئوپرن به صورت کشکک باز بوده و به وسیله بالشتک حلقه ای خود که دور تا دور کشکک زانو کشیده شده است نقش موثری در حمایت و حفاظت از استخوان کشکک زانوایفا می کند. وجود فضای باز در پشت زانو برای راحتی بیمار حتی حین خم کردن زانو از دیگر ویژگی های این زانوبند مفصل دار طبی می باشد. زانوبند مفصل دار نئوپرن بسیار سبک و راحت ، قابل شستشو و ضد حساسیت می باشد . در دوخت این زانوبند مفصل دار طب و صنعت از پارچه کتان در قسمتی از زانوبند که با پوست بدن در تماس است ، جهت جلوگیری از حساسیت و استفاده همه سنسن اعم از مرد و زن بهره گرفته شده است. 

 

استفاده از زانوبند مفصل دار نئوپرن بنا به تشخیص و تجویز پزشک متخصص در موارد ذیل توصیه می شود  : 

 قبیل آرتروز و یا هر بیماری التهابی مفصل زانو 

 ضرب دیدگی و صدمات پایدار زانو  

باز شدن بیش از حد مفصل ،تغییرات خطرناک زاویه ای مفصل زانو در جهت X  یا O 

حمایت و حفاظت از لیگمان های طرقی ، لیگمان های ضربدری ، مینیسک زانو ،استخوان کشکک ، تاندون و عضلات زانو هنگام انجام فعالیت های ورزشی و یا انجام کارهای سنگین روزانه 

برخی از عمل های جراحی زانو و اطراف آن بسته به نوع عمل و نظر پزشک معالج 

 

نکات مهم در زمان استفاده از زانوبند مفصل دار نئوپرن

 

د رهنگام انتخاب زانوبند مفصل دار به سایز زانوبند دقت کنید زیرا اندازه مناسب زانوبند در راحتی و اثر بخشی زانوبند بسیار اهمیت دارد. 

رول نوارهای زانوبند در قسمت بالا بلند تر و در قسمت پائین کوتاه تر می باشد . 

مشخصات فنی

زانوبند مفصل دار نئوپرن