همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • مچ بند آتل دار با پارچه سه بعدی

مچ بند آتل دار با پارچه سه بعدی

Wrist Splint with spacer fabric

31200

دست انسان یکی از کارامد ترین اعضای بدن می باشد که در اثر فعالیت های روزانه در معرض آسیب های جدی می باشد . آسیب دیدگی دست می تواند انجام بسیاری از امور روزانه را با مشکل روبه رو کند . بیشترین اسیب دیدگی در ناحیه دست مربوط به وچ دست می باشد ، شکستگی ، تنگی کانال کارپ ، کیست های مچ دست از شایع ترین اسیب هایی می باشد که مچ دستان شما را تهدید می کند . ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار با جمع آوری انواع ساپورت های اتل دار و بدون آتل  محافظ مچ دست در یک مجموعه ، این امکان را برای شما فراهم اورده ایم تا هر یک از انواع این مچ بند ها را که پزشک معالج مناسب حال شما تشخیص داده و برای شما تجویز کرده است را تهیه کنید. مچ بند آتل دار با پارچه سه بعدی شرکت طب و صنعت یکی از کارامدترین مچ بند ها ی این مجموعه می باشد . مچ بند آتل دار با پارچه سه بعدی ، بدون ایجاد محدودیت در حرکت انگشتان ، مچ دست را در وضعیت استراحت ( Rest position ) ثابت می نماید .

 

ویژگی های استفاده از مچ بند آتل دار با پارچه سه بعدی

 

استفاده از پارچه سه بعدی همراه با یک لایه پارچه ضد حساسیت در داخل مچ بند آتل دار باعث گردیده تا گردش هوا و تنفس پوستی به راحتی صورت پذیرد و از تعریق نا مطلوب جلوگیری شود .

قابلیت استفاده برای هر دو دست ، شما به راحتی و تنها با جا به جا کردن آتل های مچ بند طبی ، می توانید مچ بند را مناسب برای دست چپ و یا راست تنظیم کنید.

سبکی ، نرمی و راحتی ، زیبایی و قابل شستشو بودن از ویژگی های این مچ بند طبی آتل دار می باشد.

 

نحوه جا به جا کردن آتل ها مچ بند

 

با جا به جا کردن اتل های داخل مچ بند می توان آن را هم برای دست چپ و هم برای دست راست استفاده نمود . قبل از استفاده از مچ بند ان را برای دست مورد نظر آماده کنید.

دقت کنید که آتل قوس دار باید کف دست و اتل صلف پشت دست قرار گیرد .

از حرارت دادن و اطو کردن مچ بند آتل دار خودداری کنید.

 

موارد استفاده از مچ بند آتل دار

 

ضرب دیدگی مچ دست

آرتروز و سل مچ دست

کارپال تانل سیندروم

بیماری کاین باخ

شکستگی و در رفتگی مچ دست پس از اتمام دوره گچ گیری

 

مشخصات فنی

مچ بند آتل دار با پارچه سه بعدی