همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • مچ بندشست بند آتل دار

مچ بندشست بند آتل دار

Neoprene Wrist & Thumb Splint

31420

دست انسان یکی از کارامد ترین اعضای بدن می باشد که در اثر فعالیت های روزانه در معرض آسیب های جدی می باشد . آسیب دیدگی دست می تواند انجام بسیاری از امور روزانه را با مشکل روبه رو کند . بیشترین اسیب دیدگی در ناحیه دست مربوط به وچ دست می باشد ، شکستگی ، تنگی کانال کارپ ، کیست های مچ دست از شایع ترین اسیب هایی می باشد که مچ دستان شما را تهدید می کند . ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار با جمع آوری انواع ساپورت های اتل دار و بدون آتل  محافظ مچ دست در یک مجموعه ، این امکان را برای شما فراهم اورده ایم تا هر یک از انواع این مچ بند ها را که پزشک معالج مناسب حال شما تشخیص داده و برای شما تجویز کرده است را تهیه کنید.  مچ بندشست بند آتل دار شرکت طب و صنعت یکی از کارامدترین مچ بند ها ی این مجموعه می باشد . مچ بند آتل دارهمراه با آتل شست ، بدون ایجاد محدودیت در حرکت انگشتان ، مچ دست را در وضعیت استراحت ( Rest position ) ثابت می نماید .

 

مچ بندشست بند آتل دار از بهترین نوع از نئوپرن وارداتی تولید شده است . وجود لایه ای از جنس پارچه کتان حوله ای که با پوست در تماس می باشد از ایجاد حساسیت جلوگیری می کند. وجود آتل نگهدارنده در کف و پشت دست ، مچ دست را در وضعیت مطلوب ثابت نگه می دارد. این مچ بندشست بند آتل دار به علت وجود آتل آلومینیومی با قابلیت شکل گیری ، علاوه برنگهداری مچ دست در حالت بدون زاویه ( natural position )  باعث بی حرکتی و ثبات انگشت شست می شود.

 

فرم آتل شست باید به گونه ای باشد که علاوه تامین نظر پزشک باعث ایجاد فشار نامطلوب روی شست نشود.

کاهش تورم ، از بین رفتن خشکی نسوج و احشای داخلی و ایجاد انعطاف پذیری در عضلات ، تاندون ها و لیگمان های مچ دست و انگشت شست ، افزایش دمای موضعی جهت افزایش گردش خون و تسریع در بهبود صدمات و بیماری ها از اثرات مچ بندشست بند آتل دار می باشد.

 

ویژگی های استفاده ازمچ بندشست بند آتل دار

 

قابلیت استفاده برای هر دو دست ، شما به راحتی و تنها با جا به جا کردن آتل های مچ بند طبی ، می توانید مچ بند را مناسب برای دست چپ و یا راست تنظیم کنید.

سبکی ، نرمی و راحتی ، زیبایی و قابل شستشو بودن از ویژگی های این مچ بند طبی آتل دار می باشد.

 

نحوه جا به جا کردن آتل ها مچ بند

 

با جا به جا کردن اتل های داخل مچ بند می توان آن را هم برای دست چپ و هم برای دست راست استفاده نمود . قبل از استفاده از مچ بند ان را برای دست مورد نظر آماده کنید.

دقت کنید که آتل قوس دار باید کف دست و اتل صلف پشت دست قرار گیرد .

از حرارت دادن و اطو کردن مچ بند آتل دار خودداری کنید.

 

موارد استفاده از مچ بند آتل دار

 

ضرب دیدگی مچ دست و یا شست

کیست گانگلیون

سندروم کارپال تانل

بیماری کاین باخ

درمان التهاب تاندون های مچ دست و انگشت شست

جلوگیری از انحراف مچ دست در افراد مبتلا به روماتوئید آرتریت

دررفتگی و شکستگی های استخوان مچ دست

محافظت از مچ دست پس از اتمام دوره گچ گیری

 

 

مشخصات فنی

مچ بندشست بند آتل دار