همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • قوزک بند نئوپرن آتل دار

قوزک بند نئوپرن آتل دار

Neoprene Ankle Splint

11100

طب و صنعت

99500
موجود
قوزک بند نئوپرن آتل دار طب و صنعت مناسب برای درمان پیچ خوردگی و ضرب دیدگی مچ پا ، همچنین از این قوزک بند آتل دار می توان پس از اتمام دوره گچ گیری در شکستگی های مچ پا بهره گیرید.

قوزک پا یکی از اعضای بدن می باشد که همواره در معرض آسیب می باشد . شکستگی ، پیچ خوردگی و در رفتگی از آسیب های اصلی قزک پا می باشد که روزانه افراد زیادی را بهخود گرفتار می کند . اگر قوزک پای شما در اثر حادثه و یا تصادفات رانندگی دچار آسیب جدی شده است  و یا همواره به دلیل ضعف در این ناحیه دچار پیچ خوردگی در مچ پا می شوید ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار مجموعه ای از بهترین قوزک بند های آتل دار و بدون آتل اخت شرکت های ایرانی و خارجی را گرد آوری کرده ایم تا شما بنا به نیاز خود و طبق تشخیص و تجویز پزشک مناسب ترین قوزک بند را متناسب به خود انتخاب کنید. قوزک بند نئوپرن آتل دار با استفاده از بهترین نئوپرن وارداتی که لایه داخلی ان از جنس کتان حوله ای می باشد تولید شده و در صدمات شدید بافت نرم مچ پا به کار گرفته می شود.قوزک بند آتل دار طب و صنعت علاوه بر محدود کردن حرکات و حمایت از مفصل مچ پا ، با ایجاد گرما و بالا بردن درجه حرارت موضعی ، گردش خون عضو را نیز افزایش می دهدکه همین امر موجب می شود تا ضمن بهبودی سریعتر بیماری ، تورم و خشکی نسوج و مفاصل از بین برود.

 

موارد استفاده از قوزک بند نئوپرن آتل دار

 

ضرب دیدگی و کشیدگی لیگمان ها در اثر پیچ خوردگی شدید مچ پا

صدمات ورزشی

بیماری های مفاصل مچ پا

صدمات استخوانی پس از اتمام دوره گچ گیری

 

نکات مهم در زمینه استفاده از قوزک بند نئوپرن آتل دار

 

از قرار دادن قوزک بند آتل دار در مقابل حرارت پرهیز کنید.

هنگام شستشو از آب سرد استفاده کرده و از فشردن وسیله خودداری کنید .

در صورتی که افزایش دمای موضعی از سوی پزشک معالج برای شما منع گردیده و یا بالا رفتن درجه حرارت مچ پای شما باعث ایجاد درد و یا اختلال حرکتی می شوداز به کارگیری قوزک بند نئوپرن آتل دار خودداری کنید.

لطفا جهت بستن قوزک بند به تصاویر پشت جعبه محصول مراجعه گنید.

 

راهنمای استفاده از از قوزک بند نئوپرن آتل دار

 

قطعه اصلی را ببندید.

نوار باریک را از کف پا و سپس به صورت ضربدری از مچ پا عبور دهید.

نوار باریک را در پشت ساق پا با کشش مناسب ببندید.

مشخصات فنی

قوزک بند نئوپرن آتل دار