همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • گردنبند طبی سخت

گردنبند طبی سخت

Rigid Cervical Collar

50100

طب و صنعت

64000
موجود
گردنبندطبی سخت طب و صنعت مناسب برای حفظ مهره های گردن در وضعیت مطلوب در درمان برخی از بیماری ها ، صدمات مهره های گردنی و آرتروز گردن می باشد.

گردن درد بیماری بسیار شایعی در بین افراد جامعه می باشد . با تغییراتی که در اثر پیشرفت تکنولوژی در سبک زندگی اقراد رخ داده است مشکلات اسکلتی و فیزیکی رو به افزایش است . یکی از این مشکلات گردن درد می باشد . استفاده بیش از حد از تلفن همراه ، لپ تاب ، بازی های کامپیوتری ، قرار گرفتن نادرست بدن و ستون فقرات در حین انجام کار و افزایش سن از عوامل به وجود آورنده گردن درد و ، آسیب دیدن مهره های گردنی و آرتروز گردن می باشد. استخوان های گردن در آثر فشار زیاد و بالا رفتن سن مانند دیگر استخوان های بدن ، دچار فرسایش و ارتروز می گردند . برای درمان آرتروز گردن و یا تخریب مفاصل استخوان های گردنی ، راه های گوناگونی توسط پزشکان توصیه می شود . اعم از تجویز داروهای گیاهی و شیمیایی ، انجام ورزش و حرکات اصلاحی ، ماساژدرمانی و جلسات فیزیوتراپی ، عمل های جراحی و تزریق اپیدرول بین ستون مهره های گردن و استفاده از گردنبند های طبی توصیه می شود . از این میان ، آنچه به ما ، در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار مربوط می شود فراهم آوردن و ارائه مجموعه ای کامل از انواع گردنبدهای طبی و دستگاه کشش گردنی مرتبط با درمان گردن درد و عرضه مجموعه ای بی نظیر از بالش های طبی و دور گردنی های طبی از جنس مموری فوم می باشد که به شما کمک می کند تا همیشه ودر هر مکان مهره های ستون گردنی خود را در بهترین وضعیت قرار داده و ازورود هر گونه فشار به آن جلوگیری کنید . در این مقال به معرفی گردنبند طبی سخت شرکت طب و صنعت می پردازیم . بی حرکت گردن گردن به وسیله گردنبند طبی سخت ف یک روش درمانی غیر جراحی رایج برای گردن درد یا سندروم درد میو فاسیال ناشی از آرتروز گردن می باشد. گردنبند طبی سخت باعث محدود شدن حرکت گردن می شوند و امکان استراحت عضلات گردن را فراهم می آورند. 

 

گردنبند طبی سخت ساخت شرکت طب و صنعت با استفاده از بهترین نوع مود اولیه جهت حفظ وضعیت صحیح مهره های گردن در طول انجام فعالیت های روزمره و ایجاد محدودیت حرکتی به کار گرفته می شود. 

از گردنبند طبی سخت با تشخیص و تجویز پزشک استفاده کنید 

در ساعات اولیه استفاده از گردنبند سخت شاید احساس کنید راحتی شما محدود شده است ، اما پس از مدتی از استفاده از آن به نتایج فوق العاده آن پی خواهید برد.

 

موارد استفاده از گردنبند طبی سخت 

 

صدمات و بیماری های گردنی مانند آرتروز گردن

درمان صدمات بافت نرم مانند لیگمان ها و یا عضلات گردنی 

حفظ و نگهداری گردن بعد از انجام عمل جراحی 

مشخصات فنی

گردنبند طبی سخت