همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • گردنبند طبی نرم اسفنجی

گردنبند طبی نرم اسفنجی

Soft Cervical Collar

50200

طب و صنعت

89000
موجود
گردنبند طبی نرم طب و صنعت وسیله ای راحت و موثر در درمان آرتروز گردن می باشد .

گردن درد بیماری بسیار شایعی در بین افراد جامعه می باشد . با تغییراتی که در اثر پیشرفت تکنولوژی در سبک زندگی اقراد رخ داده است مشکلات اسکلتی و فیزیکی رو به افزایش است . یکی از این مشکلات گردن درد می باشد . استفاده بیش از حد از تلفن همراه ، لپ تاب ، بازی های کامپیوتری ، قرار گرفتن نادرست بدن و ستون فقرات در حین انجام کار و افزایش سن از عوامل به وجود آورنده گردن درد و ، آسیب دیدن مهره های گردنی و آرتروز گردن می باشد. استخوان های گردن در آثر فشار زیاد و بلا رفتن سن مانند دیگر استخوان های بدن ، دچار فرسایش و ارتروز می گردند . برای درمان آرتروز گردن و یا تخریب مفاصل استخوان های گردنی ، راه های گوناگونی توسط پزشکان توصیه می شود . اعم از تجویز داروهای گیاهی و شیمیایی ، انجام ورزش و حرکات اصلاحی ، ماساژدرمانی و جلسات فیزیوتراپی ، عمل های جراحی و تزریق اپیدرول بین ستون مهره های گردن و استفاده از گردنبند های طبی توصیه می شود . از این میان ، آنچه به ما ، در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار مربوط می شود فراهم آوردن و ارائه مجموعه ای کامل از انواع گردنبدهای طبی و دستگاه کشش گردنی مرتبط با درمان گردن درد و عرضه مجموعه ای بی نظیر از بالش های طبی و دور گردنی های طبی از جنس مموری فوم می باشد که به شما کمک می کند تا همیشه ودر هر مکان مهره های ستون گردنی خود را در بهترین وضعیت قرار داده و ازورود هر گونه فشار به آن جلوگیری کنید . در این مقال به معرفی گردنبند طبی نرم اسفنجی شرکت طب و صنعت می پردازیم . بی حرکت گردن گردن به وسیله گردنبند طبی نرم اسفنجی یک روش درمانی غیر جراحی رایج برای گردن درد یا سندروم درد میو فاسیال ناشی از آرتروز گردن می باشد. گردنبند طبی نرم اسفنجی باعث محدود شدن حرکت گردن می شوند و امکان استراحت عضلات گردن را فراهم می آورند. 

 

    گردنبند طبی نرم اسفنجی ساخت شرکت طب و صنعت با استفاده از بهترین نوع مود اولیه جهت حفظ وضعیت صحیح مهره های گردن در طول انجام فعالیت های روزمره و ایجاد محدودیت حرکتی به کار گرفته می شود. 

از  گردنبند طبی نرم اسفنجی با تشخیص و تجویز پزشک استفاده کنید 

در ساعات اولیه استفاده از گردنبند طبی نرم اسفنجی شاید احساس کنید راحتی شما محدود شده است ، اما پس از مدتی از استفاده از آن به نتایج فوق العاده آن پی خواهید برد.

در هنگام شستشوی گردنبند طبی اسفنجی از اب سرد و صابون استفاده کنیو و از چلاندن گردنبند خودداری کنید. 

مزایای استفاده از گردنبند طبی نرم اسفنجی طب و صنعت 

 

نرمی و راحتی با کارایی مناسب 

ضد حساسیت و قابل شستشو

 

موارد استفاده از گردنبند طبی نرم اسفنجی

 

صدمات و بیماری های گردنی مانند آرتروز گردن

درمان صدمات بافت نرم مانند لیگمان ها و یا عضلات گردنی 

حفظ و نگهداری گردن بعد از انجام عمل جراحی 

 

 

مشخصات فنی

گردنبند طبی نرم اسفنجی