همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 

بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج شیاردار

Memory Foam Pillow

37622

استفاده از ابزار طبی مناسب و استاندارد در جهت پیشگیری و دردمان بسیاری از بیماری ها ، به ویژه بیماری های فیزیکی اسکلتی از نقش به سزایی برخوردار می باشد . بسیاری از افراد ، صبحگاهان که از رختخواب جدا می شوند در ناحیه سر و گردن و شانه های خود احساس گرفتگی ، سوزش و درد می کنند . و این درد در طی روز همراه آنها بوده و در اثر انجام کار های روزانه و قرار گیری بدن و ستون فقرات در وضعیت ناصحیح ، فشار وارده مضاعف گشته و در نتیجه گردن درد تشدید می شود . ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار با فراهم آوردن مجموعه ای از بالش های طبی نرم و سخت ، انواع زیر نشیمنی های طبی  ، پشتی های طبی و دور گردنی های طبی سعی بر آن کرده ایم تا بهترین شرایط را برای قرارگیری بدن در وضعیت مناسب ، برای شما فراهم آوریم . در این مقال به معرفی بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل سوپر موج می پردازیم . بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج شیاردار در اثر دمای بدن ، تغییر شکل داده و فرم بدن را به خود می گیرد و پس از برداشتن نیرو در ناحیه تماس به شکل اولیه خود باز می گردد. از ویژگی های منحصر به فرد بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج شیاردار می توان به تسهیل در جریان گردش خون و جلوگیری از خون مردگی در رگ ها و خواب رفتگی ماهیچه های گردن ، جلوگیری از گرفتگی عضلات و نیز جلوگیری از درد ستون فقرات اشاره کرد . در تهیهبالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج شیاردار از فوم های هوشمند و یا مموری فوم استفاده شده است . استفاده از فوم هوشمند در کنار طراحی خاص و انعطاف پذیری منحصر به فرد بالشت های طبی هوشمند باعث می شود فشار وارد شده به سر و گردن به حداقل برسد و جریان گردش خون به نحو موثری افزایش یابد . استفاده از بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج شیاردار موجب پر شدن گودی گردن در حالت خوابیده به پشت و فاصله بین شانه و چانه در حالت خوابیده به پهلو می شود . 

 

درهنگام استفاده از بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج شیاردار ، سر و گردن با ستون فقرات در یک راستا قرار گرفته و فشار کمتری به این نواحی وارد می شود ضمن آنکه از دردهای عضلانی و گرفتگی ماهیچه ها و آرتروز گردن جلوگیری می کند. طراحی منحصر به فرد بالشت های طبی مموری فوم هوشمند، مسیر حرکت اعصاب را از مغز تا سایر اندام ها در بهترین حالت و کمترین فشار قرار می دهند. بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج مناسب برای استفاده افرادی می باشد که دارای قد و عرض شانه متوسط بوده و تمایل به استفاده از بالش هایی با ارتفاع متوسط دارند .

 

طراحی خاص بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج شیاردار به گونه ای است که بر روی بالشت شیار هایی به صورت موازی تعبیه شده است که باعث جریان گردش هوا دردرون شیار ها شده و از تعرق زیاد جلوگیری به عمل می آورد.  بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج شیاردار مناسب برای ورزشکاران و یا افرادی است که در هنگام خواب تعرق زیادی دارند.

روکش این بالشت طبی بسار نرم متشکل از 80 درصد ، قابل تعویض و شستشو می باشد.

 

ویژگی های بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج شیاردار

 

کاهش درد های ناحیه سر و گردن و شانه

کاهش خرو پف شبانه

گردش مناسب جریان خون

کاهش درد های عضلانی

کاهش نیروی وارده به بدن در هنگام خواب

کاهش سر درد های صبحگاهی

ابعاد بالشت : 60* 31* 12  سانتیمتر

دارای   3  سال گارانتی

 

مشخصات فنی

بالشت طبی مموری فوم هوشمند مدل موج شیاردار