همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • گردنبند فیلادلفیا oppo 4096

گردنبند فیلادلفیا oppo 4096

Collar With Trachea Opening

4096

oppo

موجود

مهره های گردن یکی از اعضای بسیار مهم بدن می باشند که به دلیل موقعیت حساس آن در صورت آسیب دیدگی ، فرد را با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد کرد. اگر گردن شما دچار آسیب دیدگی  شدید در اثر حوادث و یا تصادفات شده است و یا اینکه به دلیل وجود آرتروز شدید مهره های گردن  ،از انجام امور روزانه خود باز مانده اید و از درد شدید گردن رنج می برید ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار استفاده ازگردنبند فیلادلفیا oppo 4096 را پیشنهاد می کنیم . استفاده ازگردنبند فیلادلفیا oppo 4096  بنا به تشخیص و تجویز پزشک متخصص ارتوپد میسرمی باشد. گردنبند فیلادلفیا oppo 4096   یکی از اورتوزهایی است که در بسیاری ز بیماری ها و صدمات مهره های گردنی و یا ضایعات بافت نرم گردن مورد استفاده قرار می گیرد. گردنبند فیلادلفیا از نظر میزان ثابت سازی حرکات گردنی بعد از Hallo Vest و Minerva Jacket قرار داشته و نسبت به Four Poster محدودیت حرکتی بیشتری اعمال می کند.  گردنبند فیلادلفیا oppo 4096 با تلفیقی ازاورتوزهای  فیلادلفیا و  Cuiraiss _Tyep Collar  وبا توجه به نیاز پزشکان در درمان بیماری و صدمات گردنی  ، تحت نظر کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی در زمینه ستون فقرات ، طراحی ئ تولید و تحت عنوان  Philadelphia Collar شناخته می شود و در   سایز مختلف مناسب با اندازه محیط گردن افراد مختلف به بازار عرضه شده است .

زیبایی ، سبکی ، قابلیت شستشو ،  عدم تعریق از ویژگی هایگردنبند فیلادلفیا oppo 4096  می باشد. با توجه به توزیع فشار در سطح مناسب ، استفاده از ارتوزگردنبند فیلادلفیا oppo 4096 از ایجاد زخم پوستی در ناحیه گردن ، سر و شانه ها جلوگیری می کند. گردنبند فیلادلفیا oppo 4096  ضد حساسیت می باشد ، اما در افرادی با پوست های بسیار حساس و اطفال بهتر است برای جلوگیری از تماس مستقیم گردنبند ، قبل از بستن گردنبند فیلادلفیا از یک زیر پیراهنی نخی استفاده شود . 

هنگام بستن گردنبند طبی فیلادلفیا ، بند های  2 طرف را طوری بکشید که فیلادلفیا کاملا متقارن دور گردن بسته شده و هیچ انحرافی در سر و گردن مشاهده  نشود . مدت زمان استفاده از گردنبند طبی فیلادلفیا با نظر پزشک معالج می باشد. 

 

ویژگی های گردنبند فیلادلفیا oppo 4096

 

اسفنج فرم داده شده کمک می کند تا این گردنبند طبی با فرم گردن هر بیماری تطابق داشته باشد. 

دارای منافذ برای تبذل هوا جهت جلوگیری از تعرق ناحیه گردن 

ساخته شده از اسفنج بسیار سبک

نوار چسبی مخصوص بستن برای تنظبم راحت تر

وجود حفره در قسمت جلوی کرست گردن برای نا شکافی و یا تراکیوتومی ف برای دسترسی سریع در مواقع لزوم

 

کاربرد گردنبند فیلادلفیا oppo 4096

 

آسیب های رباطی

کشیدگی و پیچ خوردگی گردن

آسیب دیدگی بافت های ضعیف

 

 

در صورتی که مجبورید از گردنبند فیلادلفیا در طول شبانه روز به صورت دائم استفاده کنید به نکات زیر توجه کنید : 

حداقل هفته ای 2 مرتبه گردنبند را با آب سرد و صابون بشوئید  . 

از حرارت دادن و تغییر شکل گردنبند خودداری کنید .

از آنجا که گردنبند فیلادلفیا قابل شستشو می باشد حمام کردن با آب ولرم همرا با آن بلا مانع می باشد. 

هنگام خوابیدن با این وسیله از هیچ بالشی استفاده نکنید. و تنها گودی پشت گردن را با یک ملحفه و یا حوله نرم به صورت استوانه ای پر کنید .اندازه استوانه طوری باشد که قسمت پس سری از سطح تشک یک سانتیمتر فاصله داشته باشد. 

از آنجا که استفاده از وسایل ارتوپدی با ایجاد نیرو ، فشار و محدودیت حرکتی همراه است ، ابتدا ممکن است تجمل  گردنبند فیلادلفیا خلاف عادت و مانند یک وسیله اضافه ، بیمار را ازار دهد ، این مشکل پس از چند روز استفاده از گردنیند بر طرف شده و بیمار به وجود آن بر روی بدن عادت خواهد کرد .

پوست بیمار از نظر تغییر رنگ ، قرمزی و ایجاد کهیر ، زخم شدن در زیر گردنبند فیلادلفیا هر روز باید کنترل شود . این امر در مورد اطفال و معلولان ذهنی و حرکتی اهمیت بیشتری پیدا می کند. 

طراحی ویژه گردنبند فیلا دلفیا  به شما این امکان را می دهد که با وجود بسته بودن گردنبند بتوانید بیمار را تراکئوستومی و یا ازوفاکوستومی کنید. 

گردنبند را با آب و صابون بشوئید پد های نرم زیر چانه و سینه آن را جدا کرده ، پس از خشک شدن در جای خود قرار دهید.

 

ساخت کشور تایوان تحت لیسانس شرکت Oppo Medical ایالات متحده آمریکا

مشخصات فنی

گردنبند فیلادلفیا oppo 4096