همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
  • شکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی

شکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی

Abdominal Binder

2060

oppo

موجود
از شکم بند قابل تنظیم 2060 oppo جهت کوچک کردن شکم ، درمان اسپاسم و گرفتگی عضلات کمری ، جلوگیری از افتادگی شکم و شل شدن عضلات و پوست پس از انجام عمل های جراحی شکمی و زایمان استفاده می شود.

انجام عمل های جراحی نیاز مند دانش پزشکی و وسایل مورد نیاز در حین انجام عمل می باشد . در این موارد کادر پزشکی بیمارستان با تلاش خود این پروسه را برای شما فراهم می سازد . ولی کار به همین جا ختم نمی شود . بیمار پس از انجام عمل جراحی و ترخیص از بیمارستان ، تا زمانی که دوره نقاهت را طی کرده و به بهبودی کامل دست یابد نیازمند مراقبت های ویژه در منزل و وسایل کمکی ، پزشکی و توانبخشی خاص می باشد که نگهداری بیماررا در منزل برای شما آسانتر کرده و رسیدن دوباره بیمار را به سلامتی کامل تسریع می بخشد. ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار در این راستا در کنار شما می باشیم . در این راستا به معرفیشکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی oppo 2060  می پردازیم . از موارد پر مصرف استفاده ازشکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی oppo 2060 ، پس از انجام عمل های جراحی  می باشد . استفاده ازشکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی  به شما کمک خواهد کرد تا در عین جلوگیری از وارد شدن فشار به نواحی مورد جراحی و بخیه ها ، از افتادگی و شل شدن عضلات شکمی نیز جلوگیری کنید .این شکم بند طبی از کش مشبک با قابلیت جریان هوا از بین بافت ها تشکیل شده است که از تعریق بیش از حد شخص جلوگیری می کند. در زمان استفاده ازشکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی oppo2060  ، در زیر ان از یک لباس نخی جهتت  جلوگیری از حساسیت های پوستی و خارش استفاده کنید. و در هنگام شستشو از اب سرد و صابون استفاده کنید و از چلاندن و شستشو به وسیله ماشین لباسشوئی و خشک کن خودداری کنید. 

 

علاوه بر بیماران پس ازانجام عمل جراحی ، افرادی که به دلیل بزرگ بودن شکم ، نیازمند شکم بندی می باشند که ناحیه شکمی را جمع کرده و به مرور زمان آن را کوچک تر کند و همچنین در زیر لباس ، وجود شکم بند مشخص نشود ، استفاده از شکم بند قابل تنظیم  2060 oppo توصیه می شود.

 

شکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی oppo 2060  دارای  5 سایز مختلف می باشد که برای تعیین سایز ، لازم است دور کمر خود را اندازه بگیرید . 

 

موارد استفاده از شکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی oppo 2060

 

قابل استفاده پس از زایمان 

درد خفیف پائین کمر

حفظ زیبایی شکم

قابلیت استفاده پس از انجام عمل های جراحی شکمی 

کوچک کردن شکم و پهلوها

برطرف کردن درد های ناشی از گرفتگی عضلات کمری شکم و پهلوها

حمایت از مهره های کمری در صدمات پایدار ستون فقرات

جلوگیری از افتادگی شکم پس از عمل زایمان و برخی از اعمال جراحی شکمی به تشخیص پزشک

 

ویژگی های شکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی 

 

این شکم بند از ترکیب پارچه کشی و کرک نایلون نرمتشکیل شده است که جهت راحتی بیشتر با ابر پوشیده شده است .

ساختار کشسانی این شکم بند طبی حفاظت بیشتری را ایجاد می کند و مانع از گردش آن در حین استفاده می شود. 

 

ساخت کشور تایوان تحت لیسانس شرکت oppo ایالات متحده امریکا

مشخصات فنی

شکم بند قابل تنظیم بعد از عمل جراحی