فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733

ویلچر الکتریکی تاشو فراتک گاما 45

Electric Wheelchair GAMMA 45

0045

فراتک

ناموجود

نگهداری از سالمندان و بیماران در منزل نیاز به مجموعه ای از وسایل توانبخشی و کمکی کارامد و مناسب دارد تا از فشار های وارده بر بیمار و یا شخصی که وظیفه مراقبت از او را بر عهده دارد کاسته شود . ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار وظیفه خود می دانیم تا با فراهم کردن مجموعه کامل از وسایل مورد نیاز بیماران و معلولین در این زمینه کمک شایانی برای ایجاد زندگی آسانتر برای این عزیزان کرده باشیم . در این زمینه به معرفی یکی از کارامد ترین وسایل در حوزه توانبخشی با نام تجاری  ویلچر الکتریکی تاشو فراتک گاما 45 می پردازیم . ویلچر الکتریکی تاشو فراتک گاما 45 با دارا بودن چرخ های با سایز بزرگ به شما این امکان را می دهد تا با اطمینان بیشتری از روی موانع و رمپ ها و فاصله های بین پل ها عبور کنید . همچنین استقامت و قدرت بالای این ویلچر برقی قابلیت تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارا می باشد. در عین قدرت بالا و تحمل وزن زیاد ، ویلچر الکتریکی تاشو فراتک گاما 45 با وجود  2 موتور450 وات تایوانی خود می تواند سرعتی برابر با 10 کیلومتر بر ساعت را برای شما به ارمغان بیاورد . پس با دارا بودن ویلچر الکتریکی دو موتوره فاتح 2 فراتک به صورت همزمان می توانید قدرت ، سرعت و تعادل را با هم در یک ویلچر برقی ساخت ایران داشته باشید . از انجایی که تمام قطعات این ویلچر برقی به جز موتور ان ساخت ایران می باشد شما به راحتی و با قیمت بسیار مناسب تمامی لوازم یدکی مورد نیاز را در دسترس خود داشته باشید .قابلیت شارژبا برق 220 شهری به وسیله شارژر قابل حمل این امکان را به شما می دهد تا هر زمان و در هر مکان که نیاز شد بتوانید باتری های ویلچر برقی خود را شارژمجدد کنید . مدت زمان مورد نیاز جهت انجام شارژ مجدد ، حدود 5 ساعت می باشد . شما با یک شارژ کامل می توانید متناسب با وزن بیمار و یا شیب مسیر حدود 15 تا 20 کیلومتر طی مسافت کنید .  از دیگر خصوصیات بارز این ویلچر برقی قدرتمند وجود کامپیوتر مرکزی و سیستم عیب یاب خودکار ساخت شرکت داینامیک نیوزلند می باشد که این اطمینان را به شما می دهد تا در صورت بروز هر گونه مشکل فنی ، شما را مطلع سازد .

از خصوصیات بارز این ویلچر برقی تاشو بودن آن می باشد که این امکان را به شما می دهد که با وزن 60 کیلوگرمی درمسافرت های درون شهری و برون شهری نیز بتوانید از آن استفاده کنید.

 

این ویلچر به دلیل برقی بودن هیچ گونه الایندگی محیطی ندارد و کاملا به محیط زیست سازگار می باشد . از قابلیت های اصلی ویلچر الکتریکی تاشو فراتک گاما 45 می توان به قابلیت دور زدن در جا ، هدایت اسان ویلچر توسط افراد معلول و سالمند و دارای بیماری های خاص ، بالا رفتن از شیب 12 درصد تعلیقات نام برد . همچنین ویلچر برقی گاما 45 دارای دو عدد چراغ خطر می باشد که به شما کمک می کند تا بهتر دیده شوید ونیز دارای  یک کیف خرید جادار می باشد که شما می توانید وسایل خود را در داخل آن قرار قرار دهید.

 

ویژگی های ویلچر الکتریکی تاشو فراتک گاما 45

قابلیت تنظیم سرعت تا 10 کیلیومتر بر ساعت

وزن قابل تحمل   حداکثر تا 100 کیلوگرم

وزن ویلچربرقی گاما 45 :  60 کیلوگرم

دارای کامپیوتر و سیستم عیب یاب خود کار ساخت شرکت داینامیک نیوزلند

منبع تغذیه 2 یا 4 عدد باطری سیلد اسید 12 ولت 28آمپر ساعت

دارای 2 عدد موتور 450 وات DC ساخت تایوان

ابعاد ویلچر الکتریکی فاتح 2 JX فراتک  : طول 115 ،عرض 60 ، ارتفاع 94.5 سانتیمتر

طول ویلچر برقی بدون زیر پایی و آنتی تیپ 78 سانتیمتر

ارتفاع ویلچر برقی بدون صندلی  54 سانتیمتر

جا پایی قابل تنظیم در 3 ارتفاع متغییر

دارای  یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش

ساخت ایران

 

 

مشخصات فنی

ویلچر الکتریکی تاشو فراتک گاما 45