فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

آلودگی هوا می تواند خطر زایمان زودرس را افزایش دهد

آلودگی هوا می تواند خطر زایمان زودرس را افزایش دهد

PAH ها در دوده وجود دارند و محققین این گونه نتیجه گیری کرده اند که ترافیک بزرگترین منبع ایجاد کننده PAH ها می باشد. قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی ارتباطی تنگاتنگ با افزایش احتمال تولد نوزادان نارس دارد . البته در این تحقیقات از آنجایی که اطلاعات مورد بررسی مربوط به محدوده زندگی والدین بوده است ، اثرات سیگاری بودن والدین در این تحقیق مورد بررسی قرار نگرفته است . نکته مهم همین جاست یا باید از مناطق آلوده بیرون بروید یا همان جا بمانید ، راه حل دیگری وجود ندارد . یکی از همین محققین پیشنهاد کرده است که میوه و سبزیجات بخورید ، زیرا با این کار بدن شما می تواند خود را از شر مواد شیمیایی مسموم کننده و آلاینده هوا خلاص کند . همچنین به جهت اجتناب از افزایش بیش تر خطر زایمان زود رس از کشیدن سیگار در طول دوران حاملگی جدا خودداری کنید.

 

مواجهه با آلودگی هوا در طول دوران بارداری می تواند احتمال چاقی بچه ها را نیز افزایش دهد . در یک مطالعه که به تازگی در یک مجله امریکایی اپیدمیولوژی به چاپ رسید ، دانشمندان دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه کلمبیا دریافتند که مواجهه با آلودگی هوا در طول بارداری احتمال داشتن بچه های سنگین وزن را افزایش می دهد . اندرو راندل پروفسور اپیدمیولوژی تصمیم گرفت که به مطالعه نقش آلودگی هوا در تعیین وزن افراد بپردازد، چون خیلی علاقه داشت که نقش مواد شیمیایی محیطی موسوم به مختل کننده های اندوکربن که در آلودگی هوا یافت می شوند و در بدن اثری شبیه به عملکرد هورمون های طبیعی نظیر استروژن ایجاد می کنند و باعث تداخل در برخی از فرایندهای تکاملی و متابولیک می شوند .مطالعات روی حیوانات نشان داده است موش هایی که در معرض این مواد الاینده محیطی بوده اند اضافه وزن بیشتری داشته اند. 

 

اقای راندل و همکارانش کار ردیابی تماس با آلوده کننده های هوا در 702 زن را که در سه ماهه سوم بارداری مورد ارزیابی قرار دادند ، آنها از طریق تجهیز آنان به مانیتورهای آلودگی هوا که در داخل کوله پشتی مادران باردار قرار می گرفت ؛ میزان آلودگی هوا را ثبت می کردند. این زنان باردار کوله پشتی های فوق را برای مدت 48 ساعت به استثنای زمانی که خواب بودند و اوقاتی که دوش می گرفتند با خود حمل می کردند. و مانیتورهای حمل شده میزان هیدروکربن های چند حلقه ای آروماتیکPAH و مواد شسیمیایی مختل کننده اندو کرین که در دود سیگار و دود ماشین یافت می شود را اندازگیری کردند. بچه های متولد شده از مادرانی که در سه ماهه آخر حاملگی شان بالاترین سطح PAH را داشتند ، به میزان قابل توجهی یعنی 79 درصد بیشتر از سایرین با خطر بروز چاقی مواجه شدند. یعنی در سن 7 سالگی احتمال بروز چاقی بیشتر از 2/25 برابر خواهد بود. 

 

جالب اینجاست که مطالعات قبلی بر روی آلودگی هوا بیشتر بر ارتباط افزایش خطر بروز بیماری های قلبی ، سکته مغزی و آلودگی هوا استوار بوده است .ولی همکاران آقای راندل نشان دادند که قرار گرفتن در معرض آلودگی های شهرهای بزرگ و صنعتی در طول دوران حاملگی خطر مشکلات رفتاری در بین بچه های 7- 5  سال را نیز افزایش می دهد .این مطالعه اخیر اولیت مطالعه ای بود که ارتباط بین آلودگی هوا و چاقی را نشان می داد. اقای راندل می گوید چاقی واقعا مسئله بسیار پیچیده ای است و مواد بسیاری وجود دارد که میزان مصرف انرژی و فعالیت فیزیکی ما را به اشتباه می اندازد . من فکر می کنم مجبورم این عقیده را بپذیرم گه اپیدمی فقط به انتخاب های شخصی من و شما در مورد تغذیه و فعالیت های فیزیکی ارتباط ندارد و شکل بسیار پیچیده تر از آن آلودگی هوا و مواد شیمیایی محیطی هستند که که به عنوان بخشی از این فرایند تاثیر گذار هستند.


نظرات کاربران
ارسال نظر