فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

حالت نشستن صحیح بر روی توالت فرنگی

حالت نشستن صحیح بر روی توالت فرنگی

سال های زیادی است که استفاده از سرویس فرنگی از طرف اکثر افراد جامعه مورد استقبال قرار گرفته است از جمله افرادی که دچار مشکلات ارتوپدی از قبیل زانو درد ، دیسک کمر و یا کهولت سن هستند . بیماران و سالمندان به دلیل وجود مشکلات فیزیکی و اسکلتی قادر به استفاده از سرویس بهداشتی زمینی نبوده و می بایست برای کاهش فشار وارده بر روی کمر و زانو از توالت فرنگی استفاده کنند . از آنجایی که وقتی بر روی توالت فرنگی می نشینید بدن شما در زاویه 90 درجه قرار می گیرد مسیر طبیعی روده باریک شده و به معنای واقعی کلمه روده انسان مسدود می شود . در بدترین حالت آن می توان به یبوست ، سندروم روده تحریک پذیر و سرطان روده منجر شود. ولی وقتی بدن شما در یک زاویه 35 درجه قرار گیرد همه چیز تغییر می کند. و روده انسان در مسیر طبیعی قرار می گیرد .

 

از آنجایی که امکان تغییر در سرویس فرنگی نیست می توانید از زیر پایی طبی مخصوص توالت فرنگی راحت استفاده کنید تا به نتیجه مطلوب که همانا تخلیه کامل روده از مواد زاید دفع شونده می باشد دست یابید.کفی زیر پایی توالت فرنگی راحت به گونه ای طراحی و ساخته شده که در محیط های مرطوب لیز نخورد . جنس زیر پایی توالت از پلاستیک بسیار مقاوم ساخته شده که قادر به تحمل وزن تا 150 کیلوگرم می باشد . طراحی ارگونومیک زیر پایی توالت فرنگی بهداشتی راحت به شکل  U می باشد . این طراحی به شما کمک می کند تا پس از استفاده از زیر پایی  طبی ، آن را در قسمت زیر توالت فرنگی رار داده تا کمترین فضای ممکن را از محیط سرویس بهداشتی شما اشغال کند.

 

مزایای استفاده از زیر پایی طبی توالت فرنگی squatty potty

 

  • دفع سریع و کامل روده از مواد زاید
  • طراحی ارگونومیک و موثر
  • قرار دادن بدن در حالت طبیعی 35 درجه
  • قرار دادن روده بزرگ در یک راستا
  • جلوگیری از بیماری های روده ، یبوست و هموروئید
  • پیشنهاد پزشکان برای تمام اعضای خانواده
  • جا سازی فوق العاده در زیر هر سرویس فرنگی
  • ضد اب با قابلیت تحمل وزن تا 150 کیلوگرم

 

با رعایت موارد پزشکی و بهداشتی زندگی خود تغییر دهید


نظرات کاربران
ارسال نظر