فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

همه چیز در مورد انتخاب و خرید صندلی چرخدار و ویلچر

همه چیز در مورد انتخاب و خرید صندلی چرخدار و ویلچر

انواع صندلی چرخ دار و یا ویلچر

 

انواع بسیاری از صندلی چر خدار معمولی در طرح های مختلف وجود دارد و عوامل متعددی در انتخاب صندلی چرخدار مناسب برای فرد ناتوان و یا کم توان دخیل می باشد . یکی از مهم ترین موارد میزان توان فرد کم توان می باشد هم از لحاظ توانایی فیزیکی و جسمی و هم از نظر توانایی مالی در زمینه میزان هزینه ای که می خواهد برای خرید یک صندلی چرخ دار انجام دهد . وزن بیمار نیز عوامل بسیار مهم در انتخاب یک ویلچر مناسب می باشد . ما در این مقاله به تمامی نکاتی که شما لازم است در زمان خرید یک ویلچر به آن توجه داشته باشید خواهیم پرداخت . و در کنار شما ییم تا در اسرع وقت ف ویلچر انتخابی خود را  در کم ترین زمان و با مناسب ترین قیمت و بالانترین کیفیت و بهترین خدمات پس از فروش در اختیار شما فرار دهیم . شما می توانید جهت مشاوره و انتخاب ویلچر مد نظر خود با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس گرفته و از تجربیات مشاورین زبده تیم همیار پزشکی مدیکال بازار بهرمند شوید . حال باید بدانیم  که فرد و تیم درمانی وی لازم است به هنگام انتخاب صندلی چر خدار به موارد ذیل توجه نماید .

 

  • آیا حرکت دادن این نوع صندلی چرخدار و یا ویلچر آسان است ؟
  • چگونه می توان ویلچر را انتقال داد ، آیا در اتومبیل جای می گیرد ف آیا تا و جمع می شود ؟
  • عرض راهرو ، ورودی و درب های خانه ی فرد سالمند و یا معلول چقدر است ؟ آیا برای عبور صندلی چرخدار مناسب است ؟
  • برای چه مدت باید از صندلی چرخ دار استفاده کرد ؟

 

صندلی چرخدار تاشو

 

 

این نوع از صندلی های چرخ دار دارای میله های ضربدری و یا X شکل می باشند که اجازه می دهند ویلچر از وسط تا شود . این نوع از ویلچر ها به راحتی در اتومبیل قرا می گیرند . آنها نسبت به صندلی های غیر تاشو ، سنگین تر بوده و کارایی کمتری دارند و صرفا جهت حرکت دادن و جا به جایی بیماران و سالمندان از آنها در منزل و یا مراکز درمانی و بیمارستان ها از آنها استفاده می شود . جا پایی های متحرک این نوع از صندلی های چرخدار به فرد اجازه می دهد هنگام بلند شدن و یا نشتن روی صندلی چرخدار بتواند پای خود را روی زمین بگذارد .

 

 

صندلی های چرخدار غیر تاشو

 

این نوع از صندلی های چرخ دار چارچوبی جعبه مانند دارند که تا نمی شود . پشت آن به سمت پائین تا می شود و چرخ های عقبی آن کنار می روند آما چارچوب تا نمی شود . برای انتقال این نوع از صندلی های چرخ دار ، فضای بیشتری مورد نیاز است و به سختی در اتومبیل جای می شوند . مزایای آن دوام بیشتر ، وزن سبک تر ، حرکت آسان تر و قابلیت مانور دادن می باشد . همچنین این نوع صندلی چرخ دار فاقد جا پایی های متحرک می باشد . نوع دیگر این صندلی چرخ دار ، دارای چهر عدد چرخ کوچک به اندازه چرخ های جلوی ویلچر می باشد که دو چرخ عقبی آن داری ترمز بوده و درزمان نیاز به حالت ایستاسس صندلی چرخدار سالمند کمک شایانی می کند . این صندلی چرخدار دارای کارایی های متعددی می باشد از جمله به شما کمک می کند تا بیمار و یا سالمند خود را به آسانی در خانه جا به جا کنید ، به دلیل بدنه استیل ضد زنگ ف این صندلی چرخ دار این قابلیت را برای شما فراهم می کند تا سالمند خود را در حالی که بر روی این صندلی حمام چرخدار قرار دارد به حمام برده و وی را شستشو دهید . همچنین در زیر این صندلی حمام لگنی تعبیه شده است که در موارد لزوم می توان برای رفع حاجت و تخلیه ادرار و یا مدفوع شخص معلول و یا سالمند ، همچنان که بر روی صندلی چرخدار سه کاره بیمار قرار دارد ، بهره جست . از قابلیت های منحصر به فرد این صندلی چرخدار چند کار بیمار آن است که به دلیل ارتفاع مناسب قابلیت آن را دارد که به همرا بیمار بر روی توالت فرنگی های استاندار قرار گرفته و بدون نیاز به جا به جایی بیمار از روی صندلی چرخ دار به روی توالت فرنگی عمل دفع ادرار و یا مدفوع و شستشو و طهارت گرفتن صورت پذیرد.

 

صندلی چرخدار مایل شونده

 

اگر بیمار قادر نباشد خودش به تنهایی وزن خود را از یک نقطه به نقطه دیگر صندلی چرخدار  منتقل کند و فشار وارده بر یک نقطه از بدن خود را بردارد و یا اگر صاف نشستن بر روی صندلی برای او دشوار می باشد ، با استفاده از این نوع ویلچر ، فرد مراقب بیمار قادر خواهد بود وی را به این منظور در وضعیت مایل قرار دهد . کل چارچوب ویلچر قابلیت مایل شدن را دارا می باشد و به فرد اجازه می دهد بدون هیچ گونه حرکت و تغییر وضعیت روی صندلی خود را مایل نماید .این صندلی ها بزرگ بوده و تا نمی شوند و در نتیجه در اتومبیل های کوچک قرار نمی گیرند .

 

صندلی چرخدار قابل تنظیم برای تکیه دادن

 

پشتی این صندلی چرخ دار قابلیت آمدن به سمت عقب و پایین را دارد و اگر فرد در صاف نشستن مشکل دارد و یا می خواهد جا به جایی روی صندلی و فشار برداری را انجام داهد ، او را در وضعیت تکیه دادن قرارد می دهد . این امکان وجود دارد که زاویه پشتی  صندلی چرخ دار با افزایش توانایی فرد برای صاف نشستن ف به تدریج بالا آورده شود .این مدل از ویلچرهای برانکاردی را می تواند در چند وضعیت مختلف به سمت عقب متمایل نمود . تغییر زاویه پشتی روی وضعیت فرد در صندلی چرخ دار اثر می کند و می تواند باعث شود فرد در صندلی بلغزد . برای راحتی بیشتر بیماران ف یک پشتی نرم برای قراردادن سر در زمان استراحت بر روی این صندلی چرخ دار قرار داده شده است . همچنین جا پایی های تاشو این ویلچر از خسته شده و آویزان ماندن پا های سالمند و یا فرد معلول پیشگیری می کند. این صندلی های چرخداربه دلیل ملحقات اضافه تر نسبت به ویلچر های معمولی بزرگ تر بوده و امکان آن را دارد تا با جدا سازی ملحقات و تا کردن ویلچر در اتومبیل جای گیرد .

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر