فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

وسایل کمکی برای باز کردن درب های ورودی مخصوص سالمندان و افراد معلول

وسایل کمکی برای باز کردن درب های ورودی مخصوص سالمندان و افراد معلول

 ما در این مقاله به معرفی مجموعه وسایلی خواهیم پرداخت که یک شخص سالمند و یا معلول در هنگام باز کردن و یا بستن درب های ورودی و خروجی منزل ، اتاق ، محل کار و یا اتومبیل خود به آنها نیاز دارد . به دلیل تحریم ها و عدم استقبال تولید کنندگان در ساخت لوازم مورد نیاز زندگی روزانه افراد سالمند و معلول ، تمامی این محصولات در کشور وجود نداشته و بیشتر جنبه معرفی و اشناییت دارد . ما در تیم همیار مدیکال بازار خود را متعد می دانیم تا با استفاده از توانایی های متخصصین خود و کمک همکاران خود در شرکت های تولیدی و دوستان وارد کننده ، تا حد امکان در تهیه این تجهیزات و در دسترس قرار دادن آنها برای استفاده سالمندان و معلولین عزیز تلاش نماییم و در این مسیر دستان یاری کننده شما را به گرمی می فشاریم .

 

 

وسایل کمکی برای باز کردن درب های ورودی مخصوص سالمندان و افراد معلول          

 

 

  • دسته جا کلیدی مخصوص سالمندان و افراد دارای معلولیت برای چرخش راحت تر کلید در قفل و دسته اهرم دار        

 

                                                                                                                                         

 

 

  • روکش دسته کلید برای بزرگت شدن سطح چرخشی کلید در قفل  مخصوص سالمندان و معلولان جهت باز کردن  راحتر درب های ورودی ساختمان

 

 

 

 

 

  • دسته جا کلیدی بلمد منحنی جهت چرخش آسان تر کلید در قفل درب مخصوص معلولیت و سالمندان

 

 

 

 

دسته کلید مخصوص معلولین جهت باز کردن درب خودرو

 

 

 

 

  • دسته کلید بلند برای چرخش آسان ترکلید در قفل درب وروردی ساختمان مخصوص سالمندان

 

 

 

 

 

  • درب باز کن چرخشی لبه دار مخصوص سالمندان و معلولین

 

 

 

 

  • درب باز کن دسته دار برای باز کردن آسانتر درب برای سالمندان و معلولان

 

 

 

 

  • درب باز کن  چرخشی دسته دار به همراه بند نگهدارنده مخصوص معلولین و سالمندان جهت  چرخاندن آسان تر دسته درب ورودی اتاق

 

 

 

 

  • درب بازکن دسته دارپیچی دو لبه برای باز کردن درب اتاق مخصوص سالمندان و افراد دارای معلولیت

 

 

 

 

 

تمامی این تجهیزات به سالمندان و معلولانی که دارای ضعف و کم توانی در ناحیه دست و انگشتان دست بوده و در هنگام استفاده از دستگیره درب  و یا باز کردن قفل درب به وسیله کلید با مشکل مواجه می شوند ف کمک می کنند تا بسیار راحت تر و سریع تر از قبل ، کلید را در قفل چرخانده و یا اینکه دسته درب را گرفته و در جهت باز کردن درب ورودی ساختمان ، اتاق ها و یا اتومبیل خود اقدام کنند و پس از انجام کار در مکان مورد نظر به وسیله این ابزار کمک توانبخشی سالمندان و افراد دارای معلولیت درب مورد نظر را قفل کرده و امنیت مکان مورد نظر را تامین کنند .

 

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر