فروشگاه شعبه پاسداران 2 2294040 021
  • صندلی توالت تاشو مدل کیانا

صندلی توالت تاشو مدل کیانا

Ordinery Folding Toilet ( Coloured )

11120

سرو

268500
موجود

بالا رفتن سن ، تحلیل عضلات بدن ، حوادث ، تصادفات ، بیماری ها ، معلولیت ها همه و همه دست در دست هم می دهند تا افراد را از تمامی نیرو های خدادادی خود دور کرده و آنها را نیازمند استفاده از وسایل توانبخشی گردانند. ما درتیم همیار پزشکی مدیکال بازار بر این باوریم تا تمامی ابزار مورد نیاز سالمندان ، معلولان و بیماران عزیز را در یک مجموعه گرد هم آوریم تا شما به راحتی کلیک کردن هر آنچه را نیاز دارید درب منزل تحویل گرفته و از زندگی خود لذت ببرید. از میان این گنجینه گرانبها در این مقال به معرفی یکی از انواع صندلی توالت های فرنگی به نام صندلی توالت تاشو مدل کیانا می پردازیم. صندلی توالت تاشو مدل کیانا مناسب برای استفاده در سرویس های بهداشتی می باشد که از فضای داخلی کوچکی برخوردار می باشند و امکان استفاده همزمان از توالت فرنگی و توالت سنتی ایرانی وجود ندارد. صندلی توالت تاشو مدل کیانا دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که می تواند تمامی آنچه را نیاز دارید بر آورده سازد . در ذیل به معرفی این ویژگی ها می پردازیم :

 

 

ویژگی های صندلی توالت تاشو مدل کیانا

 

 

  •  بسیار سبک با قابلیت جا به جایی آسان
  • تاشو و بسیار کم جا
  • قابلیت تحمل وزن تا  75 کیلوگرم
  • دارای پشتی فلزی برای حفظ تعادل بیشتر شخص استفاده کننده
  • دارای قیف پلاستیکی بلند جهت جلوگیری از ترشح ادرار و مدفوع
  • قابل استفاده در منزل ، محل کار ، مسافرت

 

 

جنس این مدل از صندلی توالت فرنگی از فلز آهن می باشد که با رنگ کوره ای پوشش داده شده است و مقاومت آن در برابر رطوبت و زنگ زدگی چندین برابر شده است.

 

برای بالا بردن عمر مفید صندلی توالت تاشو مدل کیانا از شستشوی بیش از اندازه و نامتعارف آن خودداری کنید و از استفاده افراد با وزنی بیشتر از 75 کیلوگرم جلوگیری به عمل آورید .

 

این مدل از صندلی توالت تاشو ، به شرط استفاده متعارف و اصولی دارای  6  ماه گارانتی می باشد .

مشخصات فنی

صندلی توالت تاشو مدل کیانا