فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

آشنایی و نحوه استفاده از دستگاه وکیوم جنسی مردانه

آشنایی و نحوه استفاده از دستگاه وکیوم جنسی مردانه

موارد درمانی استفاده از دستگاه وکیوم مردانه جنسی 

 

دستگاه وکیوم مردانه برای آقایانی که قادر به ایجاد و یا حفظ نعوظ خود در حین نزدیکی نیستند مناسب می باشد . مشکل عدم توانایی در ایجاد و یا حفظ حالت نعوظ در مردان غالبا به واسطه ضعف در بافت آلت ، به علت مشکلات روان شناختی یا بیماری ها یا عدم ورود حجم خون کافی به درون آلت می باشد. لذا دستگاه وکیوم مردانه با استفاده از اصل مکش و شیوه علمی بادکش درمانی ، باعث ورود حجم خون کافی درون بافت های اسفنجی شده و نعوظ کامل را نتیجه می دهد و در روش های تمرینی که در ادامه این مقاله آورده شده است ، تقویتی را به واسظه پر و خالی شدن بافت های آلت از خون (انقباظ و انبساط ) به وجود می آورد . از آنجا که عملکرد این دستگاه مطابق با مکانیزم طبیعی آلت تن آسلی می باشد فاقد هر گونه عارضه یا مشکلاتی است که به دلیل مصرف داروها پیشنهادی ، ژل ها و یا عمل های جراحی پروتز گران قیمت پیش می آید . 

 

آمادگی لازم قبل از شروع استفاده از دستگاه وکیوم مردانه 

 

  • اصلاح کردن و شیو کردن موهای زائد اطراف الت 
  • آغشته نمودن آلت به وسیله روانساز های قابل شستشو به وسیله آب ( ژل لوبریکانت ) 
  • قرار دادن کش لاستیکی مناسب بر روی محفظه شیشه ای دستگاه 

برای حفظ حالت نعوظ در حین نزدیکی از کش های لاستیکی کوچکتر استفاده  کنید تا اولا به خوبی جلوی نشتی هوا را بگیرید ، یعنی کاملا به آلت بچسبد و ثانیا مانع از بازگشت خون وارده شده به آلت به درون بدن شود نکته قابل توجه اینکه حلقه مناسب در نزدیکی برای افراد با قطر آلت بزرگ ، حلقه سایزمتوسط می باشد و حلقه مورد استفاده در مرحله تمرین ، یک سایز بزرگ تر از مرحله نزدیکی می باشد .

 

دستگاه وکیوم مردانه به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد : 

 

  • قبل از نزدیکی به عنوان روشی برای ایجاد و برقراری نعوظ 
  • تمرین در طول درمان 

 

استفاده از دستگاه وکیوم مردانه قبل از نزدیکی 

 

 یکی از حلقه های لاستیکی همراه دستگاه وکیوم را متناسب با سایز آلت خود انتخاب کرده و بر روی دهانه محفظه شیشه ای بکشید به گونه ای که دهانه کوچکتر حلقه لاستیکی ، در میان  دهانه محفظه شیشه ای قرار گرفته و دور تا دور آن کاملا پوشیده باشد به گ.نه ای که هوا از کناره های آن وارد محفظه شیشه ای نشود. مقداری از سر آلت را به وسیله ژل  روانسازمانند لوبریکانت آغشته کرده و از طریق دهانه حلقه لاستیکی وارد محفظه نمایید . توجه داشته باشید در پمپ زدن باید پس از هر بار پمپ زدن دو ثانیه بشمارید و سپس مجددا دسته پمپ را بکشید . عمل پمپ زدن را تا حدی ادامه دهید تا درد یا فشار ایجاد نشود و پس از برافراشته شدن آلت سوپاپ شاخی انتهای محفظه شیشه ای را بدون جدا کردن محفظه بکشید و سپس مجددا عمل پمپاز زا تکرار کنید . جهت پر شدن کامل تمام بافت های اسفنجی از خون ، بسته به شدت ضعف یا نیاز نیاز به جبران نعوظ باید عمل کشیدن سوپاپ و پمپاژ مجدد را حداقل 5 تا 6 بار تکرار کرد . پس از ایجاد نعوظ کامل ، جهت جدا کردن وسیله از آلت بدون اینکه هوایی وارد محفظه کنید و آن را از جای خود تکان دهید کش لاستیکی را یکباره از روی محفظه به بیخ آلت بلغزانید و محفظه را از روی آلت جدا کنید . 

 

استفاده از دستگاه وکیوم مردانه به عنوان وسیله ای جهت تمرین درمانی 

 

استفاده از دستگاه وکیوم مردانه جنسی به عنوان تمرین درمانی می تواند یک روز در میان به مدت 30 دقیقه به صورت 2 نوبت 15 دقیقه ای با یک استراحت 5 دقیقه ای ما بین آن به صورت ماساژ درمانی صورت گیرد . برای شروع تمرین مراحل آماده سازی را همانطور که  در بالا به آن اشاره شد انجام دهید . در این روش پس از به نعوظ رساندن کامل ، آلت را داخل محفظه شیشه ای به مدت  15 دقیقه نگه دارید . دقت کنید هر 30 ثانیه یک بار شلنگ انتهای محفظه را جدا کرده و با کشیدن سوپاپ ، هوای داخل محفظه را خالی کنید و مجددا شروع به پمپاژ نمایید . 

 

نکات مهم در زمان استفاده از دستگاه وکیوم جنسی مردانه 

 

  • کش لاستیکی را بیش از 15 دقیقه در حین نزدیکی بر روی آلت نگذارید . 
  • برای نظافت ، تنها محفظه و کش های لاستیکی را با آب ولرم و صابون بشویید . 
  • از مکش بیش از حد که منجر به ایجاد درد یا فشار بر روی آلت گردد ، اکیدا خودداری کنید . 

 

 

جهت مشاوره و سفارش دستگاه وکیوم مردانه می توانید اینجا کلیک کنید .

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر