فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین جهت خوردن غذا و آشامیدن

تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین جهت خوردن غذا و آشامیدن

تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین جهت خوردن غذا و آشامیدن شامل تجهیزاتی از قبیل دستگیره های مخصوص قاشق ، چنگال ، دسته های مخصوص لیوان و بطری های نوشیدنی ، درب باز کن های بطری های نوشیدنی و قوطی های مواد غذایی ، کنسرو ها و کمپوت ها ، قاب پشقاب برای جمع آوری غذا ، کاسه ها و پیاله های گود جهت خوردن غذا می باشد که به معرفی این محصولات می پردازیم . لازم به ذکر است که تمامی این وسایل و تجهیزات مخصوص اشپزخانه جهت خوردن و اشامیدن افراد سالمند و معلول در کشور ما موجود نبوده و بیشتر جنبه معرفی و اشنایی دارد . ما در تیم همیار مدیکال بازار سعی بر آن کرده ایم ب وجود محدودیت هایی که از نظر تولید و واردات در کشور ما وجود دارد تا حد مقدور به تهیه و ارائه این تجهیزات پرداخته و در اختیار سالمندان و معلولان کشور خود قرار دهیم . شما می توانید برای مشاوره و راهنمایی در خصوص تهیه لوازم کمک توانبخشی مخصوص سالمندان و معلولان با شماره  09124946733 تماس حاصل فرمایید .

 

تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین جهت خوردن غذا و آشامیدن

 

 

دستگیره قابل تنظیم برای گرفتن آسان تر و مطمئن ترچنگال در دستان سالمندان و افراد دارای معلولیت هنگام غذا خوردن

 

 

     

 

 

 

قاشق سر کج به همراه دستگیره قابل تنظیم مخصوص معلولان و سالمندانی که توانایی آن را ندارند که قاشق را با انگشتان خود بگیرند .

 

 

 

 

ست قاشق ، جنگال و چاقو با دسته های پهن برای بهتر قرار گرفتن در دستان سالمندان و افراد دارای معلولیت

 

 

 

کف بند ویژه مخصوص قاشق و چنگال جهت افراد با کم توانی و ناتوانی در دست

 

 

 

 

 

 

قاشق و چنگال تاشو به همراه کف بند مخصوص سالمندان و افراد کم توان در ناحیه انگشتان دست

 

 

برش دهنده نان و میوه مخصوص افراد سالمند و معلول کم توان در ناحیه دست

 

 

 

 

درب بازکن قابل تنظیم برای باز کردن آسان تر انواع درب بطری و ظرف های نگهداری غذا از قبیل کمپوت ، مربا و

 

 

 

 

 

دستگیره مخصوص  لیوان برای بهتر قرار گرفتن در دستان افراد دارای معلولیت و سالمند با قایبلیت جدا شدن و قرار گرفتن بر روی انواع لیوان

 

 

 

 

 

دستگیره نگهدارنده انواع بطری های آب خوری و آب میوه خوری جهت استفاده افراد دارای معلولیت و سالمند کم توان در قسمت دست

 

 

 

 

 

 

قاب پلاستیکی مناسب برای جم آوری غذا در پشقاب جهت جمع آوری غذا در کناره پشقاب و برداشتن غذا به وسیله قاشق توسط افراد دارای معلولیت و سالمندان

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر