فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین در آشپزخانه

تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین در آشپزخانه

آشپزخانه از جمله مکان هایی می باشد که افراد دارای معلولیت و سالمند کم توان ، روزانه چندین بار به آنجا سر می زنند و برای تغذیه خود اقدام به پختن غذا و یا تهیه نوشیدنی می کنند . انجام کارهایی این چنینی در آشپزخانه توسط افراد کم توان جسمی و حرکتی نیازمند ابزار و تجهیزاتی مخصوص می باشد که به این افراد کم توان کمک کند تا به آسانی و با ایمنی کامل از دیگر وسایل آشپزخانه از قبیل اجاق گاز ، سینک ظرفشویی و یا یخچال فریزر استفاده کنند . این ابزار کمک توانبخشی شامل انواع قاشق ، چنگال ، کفکیر ، ملاقه ، رنده ، تخته گوشت ، لیوان ، نگهدارنده های پارچ  و ... مخصوص افراد کم توان اعم از سالمند و معلول می باشد که به معرفی آنان می پردازیم . لازم به ذکر است که کلیه تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین در آشپزخانه در کشور ما به دلیل محدودیت هایی که در زمینه تولید و واردات وجود دارد ، در بازار موجود نمی باشد و صرفا جهت آشنایی و اطلاع رسانی می باشد . با وجود این شرایط  ، همکاران ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار سعی بر آن کرده اند تا با تهیه این ابزار کارامد مورد استفاده برای سالمندان و معلولین در آشپزخانه به آنان کمک کنند تا بدون نیاز به دیگران  تمامی کارهایی مربوط به پخت غذا و تهیه نوشیدنی در خانه را به تنهایی و به صورت مستقل انجام دهند .

 

 

تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین در آشپزخانه

 

 

  • وسیله ای برای باز کردن انواع دستگیره باز کردن شیر اجاق گاز

 

 

 

 

  • وسیله ای برای بازکردن انواع درب بطری نوشیدنی مخصوص سالمندان و افراد دارای معلولیت

 

 

 

 

  • درب باز کن انواع درب بطری برای استفاده افراد کم توان و سالمند

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر