فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

 

برخی از مردان همین که الت آن ها با ورودی گرم و مرطوب مهبل تماس پیدا می کند یا پس از یک یا دوبار رفت و برگشت آلت ، در مهبل ، اختیار از کف می دهند و دچار حالت انزال زودرس می شوند. دسته دیگری که اختلال آنان به این شدت نیست ، پس از حدود ده بار رفت و برگشت ، در مهبل ، به اوج لذت جنسی رسیده و دچار انزال می شوند . کسانی که می توانند برای مدت یک یا دو دقیقه خود را نگه دارند و مانع از خروج آب از بدن خود شوند در زمره مردانی قرار می گیرند که اختلال آنها خفیف به شمارمی آید . بعضی مردان هم با اینکه می توانند حدود چهار دقیقه خود را نگه دارند هم گرفتار بی اختیاری انزال محسوب می شوند. تسلط مناسب بر انزال مایع منی هنگامی وجود دارد که مرد تا هنگام رسیدن به اوج تحریک و لذت بتواند ، خودش را نگه دارد ، طوری که وقتی به خودش می گوید : رها کن ، بتواند انزال داشته باشد . 

 

درمان زود انزالی بدون استفاده از دارو

 

  برخی از افراد برای درمان مشکل زود انزالی خود متوسل به استفاده از قرص هایی می شوند که باعث تاخیردر انزال می شود . استفاده از این قرص ها شاید برای مدت کوتاهی باعث بر طرف شدن این مشکل شود ولی در دراز مدت اثر خود را از دست داده و عوارض شدید و جبران ناپذیری را به همراه خود خواهد داشت . توصیه ما آن است که اگر از بیماری خاصی از قبیل فشارخون و یا دیابت رنج می برید قبل از استفاده از این قرص ها حتما با پزشک خود مشورت کنید . استفاده از اسپری تاخیری و یا کاندوم های تاخیری گزینه های دیگری است که برخی  پیشنهاد می کنند. استفاده از این ابزاربه دلیل وجود لایه ای از لاتکس در کاندوم و یا وجود مواد بی حس کننده در اسپری ، آنچنان که باید به شما لذت نزدیکی را نداده و برای طرف مقابلتان هم می تواند حساسیت هایی پوستی به وجو آورد   مردانی که به عارضه زود انزالی مبتلا می شوند ، افرادی می باشند که دارای میل جنسی بوده و حالت نعوظ در ایشان به وجود می آید . این افراد تا به اینجا از سلامت جنسی برخوردار می باشند . مشکل این افراد آن است که پس از به وجود آمدن حالت نعوظ و نزدیکی با شریک جنسی ، از توانایی لازم در حفظ نعوظ و جلوگیری از انزال ، قبل از اینکه شریک جنسی ایشان به مرحله ارگ اسم برسد را دارا نمی باشند . مردانی که با مشکل زود انزالی مواجه هستند از در میان گذاشتن مشکل خود با دیگران احساس شرم می کنند . بهترین کار در این زمان مراجعه به پزشک متخصص می باشد . پزشکانی که می توانند در این رابطه به شما کمک کنند پزشک متخصص اورولوژی و یا در برخی موارد روانپزشکان می باشند . بسیاری از موارد زود انزالی در آقایان جنبه روانی و عصبی دارد و شاید با توصیه های یک سکستراپیست متخصص به راحتی این مشکل بر طرف شود . یک سکستراپیست متخصص ، بدون هیچ پرده ای با شماگفتگو خواهد کرد تا دلیل اصلی این علرضه را در شما شناسایی کند. 

 

سوالات رایجی که در خلال گفتگو برای یافتن دلیل زود انزالی مردان پرسیده می شود ؟ 

 

 • تا چه اندازه با همسر خود جور هستید . همسر شما تا چه اندازه برای شما جذاب است . همسر شما تا چه حد در رابطه جنسی احساس راحتی می کند و نگرش ایشان نسبت به رابطه ی جنسی چگونه است ؟ 
 • آیا کنترل انزال در جریان استمنائ آسان تر است ؟ قبل از وقوع انزال خود تحریکی چه مدت به طول می انجامد ؟ 
 • انزال در چه مرحله صورت می گیرد ؟ مثلا قبل از دخول مهبلی یا بلافاصله بعد از دخول ؟ 
 • هنگامی که انزال سریعا اتفاق می افتد همسر چه پاسخی می دهد ؟ 
 • در حال حاضر چه روش هایی برای به تاخیر انداختن انزال مورد استفاده قرار می کیرد ؟ کدام روش ها بهتر است ؟ 
 • قبل و در جریان دخول چه افکاری به ذهن خطور می کند ؟ 
 • آیا عوامل دیگری موجب تشدید مشکل می شوند؟ 

 

ما در اینجا به معرفی چهار راهکار موثر در کنترل انزال بدون استفاده از دارو در آقایان می پردازیم . 

 

 • گام اول :  روش فشردن آلت و روش حالا - بس برای جلوگیری از انزال زودرس در آقایان 

 

دو راهکار موثر وجود دارد که به صورتی منظم موجب می شود آگاهی حسی مردها به آلتشان بیشتر شود ، که برای درمان اختلال آنان بسیار ضروری است . نام این دو راهکار یکی فشردن آلت یا همان چلاندن ، و دیگری تحریک حالا - بس است . 

در روش فشردن ، به مرد آموزش می دهند که با همکاری جفتش ف که آلت او را در دست می فشارد ، بر احساس آلت خود تمرکز کند . به این ترتیب که وقتی مرد نزدیک به انزال است ، جفتش آلت او را در دستش مشت می کند و می فشارد تا جایی که حالت نعوظ کمی از بین برود . 

روش حالا - بس همان هدف را به این ترتیب دنبال می کند که زن ، آلت مرد را تا مرز رسیدن انزال نوازش می کند و با شنیدن بس از نوازش آلت دست می کشد . هر دو روش بسیار کارساز و کارامد است ، اما به نظر می رسد روش حالا - بس به دو علت امتیاز بیشتری از روش فشردن داشته باشد . اول اینکه مردها چون می ترسند فشردن آلت به آنها آسیب بزند تمایلی به این کار ندارند و بسیاری از زنان نیز از این کار خوششان نمی آید . در عوض ، نوازش آلت بسیار طبیعی تر از فشردن آن است . دوم اینکه ، برای رسیدن به دخول طبیعی ، روش حالا- بس راحت تر و طبیعی تر است . 

 

 • گام دوم :  تمرین حالا - بس در شرایط پهلو به پهلو و تسلط مرد 

 

پس از پیدا کردن تسلط ، در شرایط مرحله حالا - بس در وضعیت دخول از پهلو فرا می رسد . بیشتر مردها متوجه می شوند در شرایط خوابیدن روی زن ، با سرعت بیشتری به هیجان می ایند و زودتر به اوج نزدیک می شوند ، رد شرایط خوابیدن روی همسر و تلاش رو به پایین ، کنترل بر انزال به بدترین حالت می رسد . به همین علت توصیه به  تمرین ها برای یادگیری در وضعیت دخول از پهلو صورت می گیرد که برای بیشتر مردها ساده تر از هر شرایط دیگری است . 

زن و شوهر عشق بازی و پیش نوازی معمول خود را انجام می دهند و اگر هر دو مایل باشند تحریک آلت با دست را تا جایی ادامه می دهند که آلت کاملا بر افراشته شده ولی به مرز انزال بی اختیار نرسد . در این حالت مرد به پهلو دراز می کشد و حتی چشمان را می بندد تا هیچ چیز تمرکزش را روی تمرین حالا - بس به هم نزند. در این حال زن پشتش را مسلط بر ناحیه تناسلی مرد قرار می دهد . در این شرایط مرد آلت را در دست گرفته و به آرامی دخول کرده تا آلت ، رفته رفته وارد وا  ژن شود . 

زن در این شرایط آرام و بدون حرکت قرار می گیرد ، مرد همه حواسش را روی احساس خوشی که از قرار داشتن آلتش در وا  ژن دارد متمرکز می کند . سپس دست هایش را در کنار با سن همسرش قرار داده و همین که احساس کرد بر خودش مسلط است ، او را به طرف جلو می راند و با گفتن حالا ، همسرش حرکت جلو عقب را آغاز می کند و ادامه می دهد تا مرد احساس کند به انزال نزدیک شده و ادامه کار او را به نقطه برگشت ناپذیر می رساند . در این حال ، دست بر ران های همسر می گذارد و با گفتن بس  او را به وضعیت آرام فرا می خواند . همسر در این شرایط دوباره آرام و بدون حرکت می ماند تا از شدت برانگیختگی و هیجان شوهر کاسته شود و احساس کند می تواند دوباره شرایط متحرک را ادامه دهد. در این حال با گفتن حالا از همسرش می خواهد که بار دیگر حرکت جلو - عقب را از سر بگیرد . به این ترتیب ، دو نوبت حرکت عقب - جلو ادامه می یابد و سپس در بار سوم این حرکت ان قدر ادامه می یابد تا مرد به انزال برسد . 

تعداد و طول این تمرین در مردها یکسان نیست . گاهی پس از دو نوبت و در مواردی تا ده نوبت و بیشتر طول می کشد تا مرد با این تجربه آشنا شود و یاد بگیرد احساس های پیش از اوج جنسی خود را در شرایط دخول را دریابد. در این مرحله از تمرین ها مرد تسلط بیشتری بر انزال به دست می آورد و طول تحریک و برانگیختگی او به مقدار مطلوبی افزایش می یابد. 

 

 • گام سوم : کند کردن جریان دخول 

 

هنگامی که مرد و زن ، در وضعیت هم آغوشی دلخواه خود ، از دخول نهایی با راهکار حالا - بس رضایت داشته باشند و در کنترل مرد بر انزال پیشرفت چشمگیری پیدا شده باشد ، می توانند اخرین مرحله یعنی کند کردن جریان دخول به جای 

توقف و حرکت را در پیش بگیرند . در این مرحله ، مرد با آهنگ و شتاب دلخواه دست به دخول می زند و در عین حال بر احساس های خودش تمرکز می کند تا اینکه خود را در مرز رسیدن به اوج جنسی احساس کند . در این حال به جای راهکار متوقف کردن ( که تا اینجا اموخته ) باید دخول را آن قدر کند و آهسته انجام دهد تا از شدت هیجان هایش کاسته شود تا جایی که دوباره احساس تسلط پیدا کند. بسیاری از کسانی که این مرحله از تلاش برای کنترل انزال را تجربه کرده اند از اینکه به همین سادگی با آهسته کرئن آهنگ دخول در این مرحله می توانند بر خود مسلط شوند بسیار خوشحال و شگفت زده شده اند . وقتی شخصی این راهکارها را در خانه با همسرش دنبال کند و نیز پشتیبانی های روان درمانی را در دفتر درمانگر پی بگیرد و به ماجرای مقاومت پی ببرد ، در 95 درصد موارد به تسلط رضایت بخش بر انزال خود دست می یابد . به این معنی که می تواند حدود 14 دقیقه در مرحله  فلات ( پیش از رسیدن به مرز انزال بی اختیار ) بماند ، بی آنکه دست از تحرک بردارد یا حتی آهنگ تحرک خود را تا مرز بر هم زدن آن ، کند و آهسته کند . بر اساس گزارش ها ، نتایج این راهکار به  نسبت نتایج سایر روش های انجام شده ، در این چند سال ، بسیار امید بخش بوده است . 

 

 • گام چهارم : تمرینات کگل 

 

هر چه فرد به زمان انزال نزدیک تر می شود، عضلات لگن دخیل در فعالیت جنسی ( خصوصا عضلات کف لگن ) تحت تنش و انقباضات شدید تر و بیشتری خواهند بود و این خود باعث تشدید تهییج و تحریک جنسی و سریعتر رسیدن به آستانه انزال می شود . با تمرین و ورزش عضلات لگن می توان به تحت کنترل در آوردن انزال نزدیکتر شد . 

ماهیچه شرمگاهی ، ماهیچه بزرگی است که در زمان انقباض باعث کنترل ارادی بیشتری بر عملکرد انزال در آلت می گردد. تعدادی از درمان گران براین عقیده اند که مردان با قوی کردن این ماهیچه از طریق تمرین ، می توانند در زمان رابطه جنسی ،  بیشتر بتوانند بر خودشان مسلط گردند. همچنین این تمرین باعث می شود از احساسات ناحیه تناسلی ، آگاهی بیشتری به وجود آید . 

اولین قدم در انجام این تمرین پیدا کردن ماهیچه شرمگاهی است . به منظور یافتن این ماهیچه باید ماهیچه بین ران ها را منقبض نموده ، در همین حال نفس عمیق بکشید و تا زمانی که در ناحیه مقعد و آلت احساس سفتی شود نفس ، حبس بماند. همچنین می توان با متوقف کردن جریان ادرار در زمان ادرار کردن این ماهیچه را یافت . این کار چند بار تکرار شده و به این ترتیب می توان از عضله ای که به هنگام توقف ادرار منقبض شده است آگاه شد . وقتی که ماهیچه شناخته شد ، بهتر است در مکانی خلوت تکلیف ذیل را انجام دهید . ابتدا دراز کشیده و برای چند لحظه آرام گرفته ، سپس عضله احساس شود. سپس در حالت آرام نفس را بیرون داده و عمل انقباض ماهیچه ، چندین بار تکرار شود . سپس در حالت آرام نفس را بیرون داده و عمل انقباض ماهیچه ، چندین بار تکرار شود . در هر بار ، به مدت سه ثانیه عضله منقبض و سپس سه ثانیه آرام می شود. 

بهتر است در هر تمرین ده بار عضله به مدت سه ثانیه منقبض شده و به مدت سه ثانیه شل شود . سعی شود که به مدت چند روز این تمرین تکرار شود. زمان سفت کردن ماهیچه را باید به پنچ و سپس ده ثانیه افزایش داد. این تمرینات باید حداقل به مدت 6 هفته انجام شوند. 

تمرین بعدی این است که عضله ماهیچه شرمگاهی را به طرف پائین فشار داده تا بالا ، احساس این مرحله مانند این است که خواسته شود تا خارج شدن ودفوع قطع گردد. در صورت کسب مهارت لازم ، تعداد ده بار ، دو یا سه بار در هر روز و به مدت 6 هفته انجام شود . 

 

 

 

علاوه بر شیوه های پیشنهادی در درمان و کنترل زود انزالی آقایان ، تیم همیار پزشکی مدیکال بازار استفاده از دستگاه وکیوم مردانه جنسی را نیز به شما پیشنهاد می کند . دستگاه وکیوم مردانه وسیله ای توانبخشی می باشد که مورد استفاده مردانی است که از مشکلاتی از قبیل : ناتوانی در ایجاد حالت نعوظ ، ناتوانی درحفظ حالت نعوظ در هنگام برقراری رابطه جنسی ، انحراف آلت تناسلی ، کوچک بودن آلت تناسلی  و مشکل زود انزالی رنج می برند . ورزش دادن دستگاه تناسلی مردانه به وسیله دستگاه وکیوم مردانه باعث تقویت و ترمیم بافت های آلت شده و در تقویت حس مردانگی آقایان در زمان رابطه با شریک جنسی خود موثر خواهد بود . دستگاه وکیوم مردانه بر اساس مکانسیم بادکش درمانی و وکیوم تراپی عمل کرده و با سیستم طبیعی بدن در ایجاد نعوظ هم خوانی دارد . استفاده از دستگاه توانبخشی جنسی مردانه گلدن وکیوم توسط پزشکان اورولوژی و س ک س تراپیست تجویز شده و تمرین کردن با آن هیچ گونه عوارضی در پی نخواهد داشت . دستگاه های وکیوم مردانه ارائه شده توسط شرکت همیار پزشکی مدیکال بازار ، دارای مجوز و تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران می باشد . برای مشاهده و آشنایی با دستگاه وکیوم مردانه توانبخشی جنسی آقایان کلیک کنید .

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر