فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

مناسب سازی سرویس بهداشتی و توالت منزل برای سالمندان

سرویس بهداشتی منازل یک از مهمترین بخش های خانه می باشدکه به دلیل استفاده از مواد سخت و برنده مانند آینه ، شیر الات و کاشی و سرامیک در آن ، از اهمیت ویژه ای در بحث ایمن سازی منازل جهت استفاده سالمندان ، بیماران و معلولین برخوردار می باشد. افتادن و سر خوردن سالمند در سرویس بهداشتی به دلیل وجود این مواد ، باعث اسیب های جدی به سالمندان خواهد شد . در این مقاله به نحوه ایمن سازی و وسایل مرد نیاز جهت مناسب سازی محیط سرویس بهداشتی و توالت منازل پرداخته می شود.

استفاده از دستگیره های کمکی سالمند برای حفظ تعادل کامل و بدون ترس از خطر سقوط

با استفاده از دستگیره های کمکی سالمند در توالت ، شخص معلول ، بیمار و یا سالمند می تواند با کمک آنها ، به آسانی و با حفظ تعادل کامل و بدون ترس از خطر سقوط و افتادن بر روی توالت فرنگی و یا صندلی توالت فرنگی بنشیند و پس از اتمام کار از روی توالت فرنگی بلند شود . دستگیره های کمکی سالمند معمولا به دیوار کنار توالت نصب می شوند

با ناتوانی جنسی چه کنم ؟ راهنمای ساده و بی پرده برای آقایان

سوالات رایج آقایان در مورد پروتز الت کلوپلاست

فن آوری های نوین در حوزه سالمندان

با افزایش جمعیت سالمندان در جوامع و مواجه با پدیده سالمندی جامعه ، کشور های توسعه یافته به این نتیجه رسیده اند تا با به کارگیری فن آوری های نوین در حوزه سالمندان شرایط لازم در راستای افزایش استقلال سالمندان و فعال کردن آنها در اجتماع را به وجود آورند.

به چه دلایلی می بایست از سالمند در منزل نگهداری کنیم ؟

هزینه های بالای نگهداری سالمندان در بیمارستان ها و مراکز نگهداری از سالمندان و نقش مخرب روحی که این مراکز در سلامت روحی و روانی شخص سالمند ایفا می کنند بسیاری از خانواده ها را به این نتیجه رسانده که از سالمند خانواده خود در محیط منزل پذیرایی کنند.

چگونه سالمندان بیمار را از رختخواب بیرون آوریم ؟

نگهداری سالمندان در محیط خانه نیازمند آموزش صحیح مراقبت از سالمند درمنزل توسط شخصی که وظیفه نگهداری از سالمند بیمار را بر عهده گرفته است ؛ می باشد . شما با آموزش صحیح این فنون در کنار استفاده از وسایل کمکی و توانبخشی در حوزه نگهداری سالمندان در منزل خواهید توانست محیطی ایمن برای سالمندان و مراقب در محیط خانه فراهم آورید و از فشار ها و آسیب های جسمی و روانی که سلامت شما به عنوان مراقب و همچنین شخص سالمند را مورد تهدید قرار می دهد جلوگیری کنید. همچنین در نظر داشته باشید که نگهداری سالمندان در مراک

نقش فعالیت های مذهبی در دستیابی افراد به سالمندی سالم

با بالارفتن سطح سلامت جامعه و به طبع آن طول عمر بیشتر افراد ، بافت جمعیتی جوامع با افزایش سن رو به رو شده است . با افزایش جمعیت سالمندان ،یکی از مهمترین اهداف در این جوامع، فراهم کردن شرایطی می باشد تا افراد آن جامعه ، به هنگام رسیدن به سن سالمندی از سلامتی لازم برخوردار بوده و در اصطلاح سالمندی فعال ، موفق ، پویا و سالم باشند.

استفاده از تکنولوژی در جهت بهبود کیفیت زندگی سالمندان

استفاده از تکنولوژی در نگهداری و مراقبت از سالمندان در منزل و کنترل و ارزیابی سطح سلامتی آنها می تواند نقش به سزایی ایفا کند . تا بتوان از این افراد در داخل منزل و بدون نیاز به مراکز درمانی و مراقبتی ، نگهداری به عمل آورد . تکنولوژی های روز دنیا بالاخص اینترنت اشیائ می تواند در این زمینه بسیار حائز اهمیت باشد .

مناسب سازی محیط خانه جهت زندگانی ایمن سالمند تنها

بعضی از سالمندان مایلند که مستقل و بدون وابستگی به دیگران زندگی کنند. این تصمیم ، فرد سالمند و مراقب را دچار چالش های جدیدی می نماید . عواملی مانند تغییرات جسمانی ، روحی ، ایمنی محیط زیست ، مسائل پزشکی ، مسلئل اقتصادی و سایر معضلات می توانند این تصمیم زندگی تنها سالمند را تحت تاثیر قرار دهند. این فاکتورها توانایی فرد سالمند را تحت الشعاع قرار می دهد و اطرافیان را دچار سردرگمی می کند وو سوال مهمی را به وجود می آورد که آیا این فرد قادر است به تنهایی با فاکتورهای ذکر شده مقابله کند ؟ از آنجا که تصم

پیشگیری از افتادن سالمندان در منزل

برای پیشگیری از افتادن شخص که می تواند سبب آسیب های غیر قابل جبرانی مانند شکستن لگن خاصره و یا استخوان های دیگر شود، فرد مراقب می بایستی از هر وسیله استفاده کند.ترس از افتادن باعث کاهش تحرک و یا حتی بی تحرکی در فرد می شود. عدم تحرک خود می تواند خطر افتادن را افزایش دهد و هم چنین منجر به مسائل جدی سلامتی ، مانند ترومبوز سیاهرگ های عمقی ( تشکیل لخته خون مخصوصا در پاها ) کاهش عملکرد کلیه ها ، کاهش متابولیسم و بالاخره کاهش کیفیت حیات شود.

نقل و انتقال سالمندان فاقد حرکت

جهت حرکت دادن فرد از بستر و جا به جا کردن او ، مراقب احتیاج به آموزش و قدرت بدنی دارد. بدون آموزش فرد مراقب به اسانی در معرض اسیب عضلات و استخوان کمر قرار دارد. جهت حرکت کردن فرد از بستر و قرار دادن وی بر روی ویلچر ، مراقب به اموزش توسط پرستار حرفه ای نیاز دارد.

سوالات رایج آقایان در مورد پروتز الت کلوپلاست

سوالات رایج آقایان در مورد پروتز الت کلوپلاست

اگر شما با پروتز آلت کلوپلاست آشنا هستید می توانید جواب سوالات خود را در این مقاله بیابید در غیر این صورت می توانید با مطالعه مقاله با ناتوانی جنسی چه کنم ؟ منتشرشده در همین وبلاگ با یک وسیله فوق العاده کارامد در جهت رهایی از مشکلات نعوظ در آقایان آشنا شوید .پروتز آلت کلوپلاست یک وسیله درمانی بوده و نیاز به عمل جراحی و کاشت در بدن شخص مورد نظر دارد . حال به بیان سوالاتی می پردازیم که می تواند ذهن هر اشنایی را به خود مشغول کند.

 

1. ایا می توانیم با پروتز آلت به حد کمال و رضایت  در رابطه زناشویی برسیم ؟

 

اگر شما قبلا به مرحله رضایت جنسی می رسیدید باید با داشتن پروتز آلت هم به این مرحله برسید. در واقع ایمپلنت تاثیری در چگونگی و کیفیت به ارگاسم رسیدن شما نخواهد داشت . شما می توانید از پزشک خود در مورد نتایج مورد نظر خود مشورت بگیرید .

 

2. مدت زمان بهبودی بعداز عمل جراحی چقدر است ؟

 

افراد با هم متفاوت هستند بنابر این مدت زمان بهبودی آنها نیز با هم فرق دارد . زمان بهبودی معمولا بین 4-6 هفته است . پزشک شما در طول این زمان تعیین می کند که چه کاری می توانید انجام دهید و چه کاری نمی توانید انجام دهید . بسیار مهم است که از توصیه های پزشک متخصص پیروی کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید .

 

3. آیا کسی متوجه می شود که من کاشت پروتز الت انجام دادم ؟

 

خیر. پزشک این امکان را ایجاد می کند که اجزای پروتز به طور کامل در کیسه بیضه و الت شما قرار بگیرد. در واقع تکنیک های جراحی به گونه ای به کار گرفته شده است که حتی شریک جنسی نیز متوجه این عمل  جراحی نمی شود.

 

4 . آیا افراد دارای پروتز که دچار انزال زود رس هستند نعوظ خود را نیز به زودی از دست می دهند ؟

 

شما به طور کلی ممکن است غیر از اختلالات نعوظ از ناتوانی جنسی دیگری مثل انزال زود رس رنج ببرید .اما با وجود پروتز میزان نعوظ در شما به صورت ارادی قابل تنظیم است و حتی بعد ازانزال هم می توانید به رابطه جنسی خود ادامه دهید تا زمانی که شریک جنسی شما نیز به مرحله کمال رضایت جنسی برسد . پس نگرانی در جهت عدم رسیدن شریک جنسی شما به مرحله رضایت جنسی وجود ندارد.

 

5 . بعد از جراحی کاشت پروتز ، آلت من چگونه به نظر می رسد ؟

 

بعد از اینکه دوره بهبودی برای افرادی که کاشت پروتز انجام داده اند طی شد ، آنها به سرعت به زندگی عادی بر می گردند . در واقع این گروه در گفته های خود بیان می کنند که بسیار راحت هستند و احساس نمی کنند شی اضافه ای در بدن آنها وجود دارد . همچنین الت نیز کاملا طبیعی و نرمال به نظر می رسد.

 

6. ایا بعد از عمل کاشت پروتز می توانیم به فعالیت های روزانه و تفریحی خود بپردازیم ؟

 

بعد از کاشت پروتز افراد زندگی عادی خود را دارند و می توانند در فعالیت های روزمره و تفریحی از جمله غواصی ف چتر بازی ، دوچرخه سواری ، اسب سواری و. کشتی شرکت کنند. پدر بزرگ ها همچنین در گفته های خود بیان  می کنند که می توانند نوه های خود را به راحتی روی پای خود بنشانند و با آنها بازی کنند بدون اینکه  احساس بدی داشته باشند یا بچه ها متوجه مورد غیر معمولی شوند.

 

7. آیا با کاشت پروتز تغییری در سایز آلت من ایجاد می گردد ؟

 

یکی از نگرانی های آقایان برای استفاده از پروتز آلت این است که سایز آلت چه از نظر قطر و چه از نظر طول تغییر خواهد کرد یا خیر. به همین دلیل آقایان دارای اختلال نعوظ ابتدا درمان هایی مثل پمپ های وکیوم و تزریق را ترجیح می دهند. این روش ها ی درمانی موقت است و بعد از هر بار استفاده باید تمدید گردد ، اندازه آلت شما همان اندازه ای خواهد بود که با انجام تزریق حاصل می شد . با جراحی پروتز کلو پلاست قطر الت حتی بزرگتر از زمانی است که تزریق انجام می شود. در واقع با کاشت پروتز هیچ کاهش طولی در آلت اتفاق نمی افتد . اگر می خواهید پروتز بزرگتر برای تغییر سایز الت انتخاب کنید بهتر است با پزشک جراح خود مشورت کنید .

 

نظرات مصرف کنندگان پروتز آلت کلوپلاست

 

 

علی و مریم

ایمپلنت Titan ، من و همسرم را به رابطه جنسی نزدیک و عاشقانه ای بر گرداند که قبل از بروز ED داشتیم . در واقع ایمپلنت Titan باعث بازگشت صمیمیت به زندگی دو نفره ما شد.

 

ایرج 

کلوپلاست Titan  صمیمیت و ارادی بودن رابطه را به زندگی عاشقانه ما بر گرداند . این رابطه با قرص ها ، پمپ های وکیوم و شیاف ها ، بیش از حد بی روح شده و از بین رفته بود . هر دوی ما آنقدر درگیر استفاده از این روش ها بودیم که دیگر از بیان احساسات به یکدیگر غافل بودیم .

 

جمشید

اینکه دوباره احساس مرد بودن داشته باشید قطعا شگفت انگیز است . رابطه جنسی ما بهتر از همیشه است حتی بهتر از زمانی که من هنوز به سرطان پروستات دچار نشده بودم .تنها افسوس من این است که مدت زمان زیادی طول کشید که پروتز Titan را انتخاب کنم .

 

بهادر

من کاشت ایمپلنت کلوپلاست Titan را انجام دادم و تا دو ماه احساس درد شدیدی داشتم . با این حال بعد از سه ماه ، درد من کاملا از بین رفت و توانستم رابطه جنسی نرمالی با همسرم داشته باشم. هر وقت که با همسرم رابطه جنسی داریم ف خدا را به خاطر اینکه زندگیمان به حالت عادی برگشته شکر می کنم.


نظرات کاربران
ارسال نظر