فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

سوالات رایج آقایان در مورد پروتز الت کلوپلاست

سوالات رایج آقایان در مورد پروتز الت کلوپلاست

اگر شما با پروتز آلت کلوپلاست آشنا هستید می توانید جواب سوالات خود را در این مقاله بیابید در غیر این صورت می توانید با مطالعه مقاله با ناتوانی جنسی چه کنم ؟ منتشرشده در همین وبلاگ با یک وسیله فوق العاده کارامد در جهت رهایی از مشکلات نعوظ در آقایان آشنا شوید .پروتز آلت کلوپلاست یک وسیله درمانی بوده و نیاز به عمل جراحی و کاشت در بدن شخص مورد نظر دارد . حال به بیان سوالاتی می پردازیم که می تواند ذهن هر اشنایی را به خود مشغول کند.

 

1. ایا می توانیم با پروتز آلت به حد کمال و رضایت  در رابطه زناشویی برسیم ؟

 

اگر شما قبلا به مرحله رضایت جنسی می رسیدید باید با داشتن پروتز آلت هم به این مرحله برسید. در واقع ایمپلنت تاثیری در چگونگی و کیفیت به ارگاسم رسیدن شما نخواهد داشت . شما می توانید از پزشک خود در مورد نتایج مورد نظر خود مشورت بگیرید .

 

2. مدت زمان بهبودی بعداز عمل جراحی چقدر است ؟

 

افراد با هم متفاوت هستند بنابر این مدت زمان بهبودی آنها نیز با هم فرق دارد . زمان بهبودی معمولا بین 4-6 هفته است . پزشک شما در طول این زمان تعیین می کند که چه کاری می توانید انجام دهید و چه کاری نمی توانید انجام دهید . بسیار مهم است که از توصیه های پزشک متخصص پیروی کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید .

 

3. آیا کسی متوجه می شود که من کاشت پروتز الت انجام دادم ؟

 

خیر. پزشک این امکان را ایجاد می کند که اجزای پروتز به طور کامل در کیسه بیضه و الت شما قرار بگیرد. در واقع تکنیک های جراحی به گونه ای به کار گرفته شده است که حتی شریک جنسی نیز متوجه این عمل  جراحی نمی شود.

 

4 . آیا افراد دارای پروتز که دچار انزال زود رس هستند نعوظ خود را نیز به زودی از دست می دهند ؟

 

شما به طور کلی ممکن است غیر از اختلالات نعوظ از ناتوانی جنسی دیگری مثل انزال زود رس رنج ببرید .اما با وجود پروتز میزان نعوظ در شما به صورت ارادی قابل تنظیم است و حتی بعد ازانزال هم می توانید به رابطه جنسی خود ادامه دهید تا زمانی که شریک جنسی شما نیز به مرحله کمال رضایت جنسی برسد . پس نگرانی در جهت عدم رسیدن شریک جنسی شما به مرحله رضایت جنسی وجود ندارد.

 

5 . بعد از جراحی کاشت پروتز ، آلت من چگونه به نظر می رسد ؟

 

بعد از اینکه دوره بهبودی برای افرادی که کاشت پروتز انجام داده اند طی شد ، آنها به سرعت به زندگی عادی بر می گردند . در واقع این گروه در گفته های خود بیان می کنند که بسیار راحت هستند و احساس نمی کنند شی اضافه ای در بدن آنها وجود دارد . همچنین الت نیز کاملا طبیعی و نرمال به نظر می رسد.

 

6. ایا بعد از عمل کاشت پروتز می توانیم به فعالیت های روزانه و تفریحی خود بپردازیم ؟

 

بعد از کاشت پروتز افراد زندگی عادی خود را دارند و می توانند در فعالیت های روزمره و تفریحی از جمله غواصی ف چتر بازی ، دوچرخه سواری ، اسب سواری و. کشتی شرکت کنند. پدر بزرگ ها همچنین در گفته های خود بیان  می کنند که می توانند نوه های خود را به راحتی روی پای خود بنشانند و با آنها بازی کنند بدون اینکه  احساس بدی داشته باشند یا بچه ها متوجه مورد غیر معمولی شوند.

 

7. آیا با کاشت پروتز تغییری در سایز آلت من ایجاد می گردد ؟

 

یکی از نگرانی های آقایان برای استفاده از پروتز آلت این است که سایز آلت چه از نظر قطر و چه از نظر طول تغییر خواهد کرد یا خیر. به همین دلیل آقایان دارای اختلال نعوظ ابتدا درمان هایی مثل پمپ های وکیوم و تزریق را ترجیح می دهند. این روش ها ی درمانی موقت است و بعد از هر بار استفاده باید تمدید گردد ، اندازه آلت شما همان اندازه ای خواهد بود که با انجام تزریق حاصل می شد . با جراحی پروتز کلو پلاست قطر الت حتی بزرگتر از زمانی است که تزریق انجام می شود. در واقع با کاشت پروتز هیچ کاهش طولی در آلت اتفاق نمی افتد . اگر می خواهید پروتز بزرگتر برای تغییر سایز الت انتخاب کنید بهتر است با پزشک جراح خود مشورت کنید .

 

نظرات مصرف کنندگان پروتز آلت کلوپلاست

 

 

علی و مریم

ایمپلنت Titan ، من و همسرم را به رابطه جنسی نزدیک و عاشقانه ای بر گرداند که قبل از بروز ED داشتیم . در واقع ایمپلنت Titan باعث بازگشت صمیمیت به زندگی دو نفره ما شد.

 

ایرج 

کلوپلاست Titan  صمیمیت و ارادی بودن رابطه را به زندگی عاشقانه ما بر گرداند . این رابطه با قرص ها ، پمپ های وکیوم و شیاف ها ، بیش از حد بی روح شده و از بین رفته بود . هر دوی ما آنقدر درگیر استفاده از این روش ها بودیم که دیگر از بیان احساسات به یکدیگر غافل بودیم .

 

جمشید

اینکه دوباره احساس مرد بودن داشته باشید قطعا شگفت انگیز است . رابطه جنسی ما بهتر از همیشه است حتی بهتر از زمانی که من هنوز به سرطان پروستات دچار نشده بودم .تنها افسوس من این است که مدت زمان زیادی طول کشید که پروتز Titan را انتخاب کنم .

 

بهادر

من کاشت ایمپلنت کلوپلاست Titan را انجام دادم و تا دو ماه احساس درد شدیدی داشتم . با این حال بعد از سه ماه ، درد من کاملا از بین رفت و توانستم رابطه جنسی نرمالی با همسرم داشته باشم. هر وقت که با همسرم رابطه جنسی داریم ف خدا را به خاطر اینکه زندگیمان به حالت عادی برگشته شکر می کنم.


نظرات کاربران
ارسال نظر