فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

عمل بزرگ کردن باسن به دو روش انجام می شود :

 

 1  . عمل جراحی پروتز باسن برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به آن 

 

 

پروتزهای باسن از یک پوسته سیلیکون تشکیل می شوند که دارای جنسی سخت و در عین حال انعطاف پذیر می باشند . عمل جراحی و زیبایی پروتز باسن از خطی به طول 5 سانتیمتر در چین بین دو باسن از روی ناحیه ساکروم کار گذاشته می شود . نوع پروتز باسن در معاینه ای که  قوام عضله باسن سنجیده می شود ، تعیین می گردد . از پروتز سیلیکون الاستیک با قوام سفت در افرادی که باسن غیر قرینه دارند و یا دچار افتادگی ، شلی باسن و یا د فرمگی باسن هستند ، برای افزایش حجم و سفتی باسن استفاده می شود. در موارد غیر از این از سیلیکون ژلی استفاده می شود. عمل جراحی باسن معمولا به صوذت سر پایی انجام می شود و معمولا نیازمند 2 تا 3 ساعت زمان برای انجام است . عمل جراحی پروتز باسن معمولا تحت  بیهوشی عمومی انجام می شود و این موضوع به شخص اجازه می دهد تا در حین عمل خواب باشد . پروتز باسن را در 3 قسمت می توان گذاشت : 

 

 • زیر ناحیه فاشیا 
 • لابه لای عضلات باسن 
 • زیر عضلات باسن 

 

 2 . تزریق چربی برای بزرگتر شدن باسن و یا فرم دادن به آن 

 

 

چربی را می توان از شکم ، پهلوها و ران ها ساکشن کرده و به باسن تزریق کرد . تزریق چربی برای بزرگ تر کردن باسن در مقایسه با عمل پروتز باسن به دلیل آنکه خطر پس زدن پروتز را ندارد ، عمل کم خطر تری می باشد . عمل تزریق چربی برای بزرگ کردن باسن ، عمل راحت تری بوده ولی به علت اینکه هنگام نشستن ، فشار وزن بدن به باسن وارد می شود ، باعث جابه جایی چربی و افزایش جذب آن می شود. فعالیت طبیعی بعد از 2 روز و فعالیت فیزیکی بهد از 2 هفته شروع می شود. اشکال این روش احتمال جذب چربی و نیاز به تزریق مجدد است . 

 

چه مراقبت هایی بعد از عمل جراحی باسن باید انجام گردد ؟ 

 

جراحی پروتز باسن به مراقبت های ویژه ای نیاز دارد.اگر شما باسن خود را عمل کرده اید به شما توصیه می کنیم این مراقبت ها را پس از انجام عمل مراعات کرده تا هر چه سریعتر بتوانید به شرایط طبیعی زندگی برگردید و روند درمان و بهبودی را پشت سر بگذارید  بدون اینکه ، گرفتار عوارض و مشکلات بعد از  عمل شوید.

 

عوارض بعد از عمل پروتز باسن در اثر عدم رعایت مراقبت های ویژه

 

 • پارگی پروتز 
 • عفونت 
 • جابهجایی پروتز افتادگی پروتز 
 • غیر قرینه بودن باسن 
 • چرخش پروتز 

 

 

قبل از عمل ، اگر بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی مصرف می کنید، قبل از هر اقدامی پزشک خود را مطلع کنید . پیش از عمل بدانی که عمل پروتز باسن ، عمل دردناکی نیست ، پس بهتر است آرامش خود را حفظ کنید . پزشک  برای شما پس از عمل به مدت 24 ساعت استراحت مطلق تجویز خواهد کرد . مطمئن باشید که پزشک برای رعایت این مراقبت ، شما را یک شب در بیمارستان و یا کلنیک نگه خواهد داشت .

 

 • شما  باید حداقل به مدت 2 هفته بر روی باسن خود فشار وارد نکنید .  بدین گونه که هنگام نشستن از بالش های نرم در زیر باسن استفاده کرده و در هنگام خواب بر روی شکم بخوابید .بهتر به مدت یک ماه از نشستن بر روی باسن و یا اعمال فشار بر روی آن خودداری کنید .
 • راه رفتن پس از عمل ممنوعتی ندارد .
 •  در هنگام استفاده از سرویس بهداشتی از توالت فرنگی هایی با ارتفاع بلند استفاده کنید تا هیچ گونه فشاری بر روی ناحیه باسن و لگن وارد نشود. اگر ارتفاع توالت فرنگی منزل شما کوتاه است می توانید از ارتفاع دهنده های سطح توالت فرنگی استفاده کنید .
 • لازم است بعد از عمل از گن های فشاری به مدت 6 تا 12 هفته استفاده کنید .
 • بعد از عمل زیبایی پروتز باسن ، تزریق هرگونه آمپول داخل باسن ممنوع می باشد . برای تزریق عضلانی از عضله روی ران یا بازو استفاده شود . 
 •  بر اساس تجویز پزشک خود از آنتی بیوتیک استفاده کرده تا دچار عفونت های موضعی نگردید . 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر