فروشگاه شعبه پاسداران 2 2294040 021
مقالات

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

وسایل و تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین در منزل

وسایل و تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین در منزل

سالمندان عزیز و معلولین گرامی برای انجام امور روزمره خود نیازمند کمک گرفتن از پرستاران ، مراقبین و یا دیگر اعضای خانواده خود می باشند . داشتن پرستار به صورت تمام وقت یا نیمه وقت می تواند دارای هزینه های هنگفتی باشد که بسیاری از خانواده ها قادر به پرداخت آن نباشند از طرف دیگر عدم وجود پرستار و یا شخص مراقب از سالمندان می تواند شخص سالمند و یا دارای معلولیت را در هنگام انجام کارهای روزمره با عجز مواجه سازد . این امور روزمره از جمله واجباتی می باشد که عدم انجام انها می تواند سلامتی شخص کم توان را به خطر انداخته و مشکلات عدیده ای رابرای وی به وجود آورد . برای مثال شما می توانید زمانی را تصور کنید که یک شخص ناتوان نیاز دارد بسته قرص خود را باز کرده و داروی خود را بخورد ولی قادر نیست که بسته قرص را از جای مخصوص خود خارج کند . یا زمانی شخص سالمند و یا معلول نیاز دارد برای دفع مزاج به سرویس بهداشتی مراجعه کند ولی نه شخصی در خانه باشد که به وی کمک کند و نه وسیله کمکی باشد که با استفاده از آن خود را به توالت برساند . کمک توانبخشی قادر شوند امور روزانه خود را به تنهایی و به صورت مستقل انجام داره و زندگی راحت تر و ایمن تر را تجربه کنند . ما در این مقاله به معرفی این محصولات کمک توانبخشی سالمندان و معلولین  می پردازیم . لازم به ذکر است که تمامی این محصولات و تجهیزات کمک تونبخشی به دلیل مشکلاتی که کشور ما با آنها مواجه است از قبیل تحریم ها و عدم تولید داخلی ، در بازار موجود نبوده و بیشتر جنبه معرفی و آشنا شدن شما با این تجهیزات را دارد . ولی متخصصین ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار سعی کرده اند تا تمامی ابزار و تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین را در یک پکیج کامل و جامع جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهند ، تا سالمندان و معلولان عزیز کشورمان با استفاده از این تجهیزات کمک توانبخشی قادر شوند امور روزانه خود را به تنهایی و به صورت مستقل انجام داده و زندگی راحت تر و ایمن تری را تجربه کنند .

 

وسایل و تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین در منزل

 

 

دستگیره کمکی دسته هفت تیری ب سر انبرک دار برای برداشتن وسایل سبک بدون نیاز به خم شدن و بلند شدن مخصوص سالمندان و معلولین و بیمارانی که کمر و یا زانوی خود را عمل کرده اند و از صندلی چرخدار جهت جا به جایی در منزل استفاده می کنند .

 

 

 

 

محافظ کنار تخت برای جلوگیری از افتادن سالمندان و معلولین از روی تحت خواب و کمک به نشستن و بلند شدن ایشان از بستر

 

 

 

پاشنه کش دسته بلند جهت پوشیدن آسان تر کفش توسط سالمندان و معلولین بدون نیاز به خم کردن زانو ها و کمر و وارد کردن فشار به آنها

 

 

 

 

وسیله ای برای برداشتن و پوشیدن لباس مخصوص سالمندان و معلولین

 

 

 

 

 

گیره دسته بلند مخصوص سالمندان و افراد دارای معلولیت جهت برداشتن و پوشیدن لباس

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر