فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

وسایل کمک توانبخشی برای زندگی روزانه سالمندان و معلولان

وسایل کمک توانبخشی برای زندگی روزانه سالمندان و معلولان

امروزه به منظور کمک به افراد دارای معلولیت و کم توان و سالمندان ، برای زندگی روزمره بیش از هزاران محصول در زمینه کمک توانبخشی طراحی و ساخته شده است . تنوع و کثرت محصولات سبب شده که ارائه راهنمائی جامع و کاملی برای معرفی تجهیزات مربوط به توانبخشی سالمندان و معلولین میسر نباشد . اما خوشبختانه سالمندان و معلولین محترم و خانواد های آنها ، علاوه بر استفاده از کاتالوگ های محصولات توابخشی شرکت های مختلف ، از طریق سایت های مختلف که توسط تولید کنندگان در سراسر ارائه می گردد ،می توانند اطلاعات زیادی را از طریق منابع مختلف کسب نمایند از طرف دیگر گروهی از افراد دارای معلولیت نیاز های ویژه ای دارند ، تا بتوانند زندگی با کیفیت تزی داشته باشند و با راحتی و ایمنی بیشتری زندگی نمایند . لذا بر آورد و تامین این نیازها ، طراحان ، تولیدکنندگان  و متخصصین امر را بر آن داشت تا در جهت تامین نیاز به لوازم ، وسایل و تجهیزات کمک توانبخشی در حوزه سالمندان و معلولین و افراد مبتلا به بیماری ام اس  گامی موثر و اقدامی عاجل به عمل آورند . هر چند علیرغم تمامی این تلاش ها ، متاسفانه به دلیل تحریم های کشور و ضعف در زمینه تولید لوازم توانبخشی از یک سو و از طرف دیگر به دلیل کثرت و عدم تشابه توانمندی افراد دارای معلولیت و عدم توان بهره گیری از وسایل و تجهیزات هماهنگ ، همگن و مشابه برای تمامی این افراد ، لذا نیاز به طراحی و ابداع لوازم و وسایل جدید همراه با تکنولوژی را نیازمبرم جامعه به سرعت رو به رشد سالمند و افراد دارای معلولیت می باشد .

 

ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار بر اساس نیاز مبرم جامعه سالمند و معلول کشور به استفاده از لوازم و وسابل کمکی توانبخشی  تصمیم بر آن گرفتیم تا با تهیه مجموعه مقالاتی با عنوان وسایل کمکی برای زندگی روزانه افراد دارای معلولیت و سالمندان با کد اختصاری ADL ، عزیزان دارای معلولیت و سالمند ، مراقبین و پرستاران افراد سالمند و دارای معلولیت و خانواده های این عزیزان  را با تجهیزات ساخته شده در این حوزه اشنا کنیم . از طرف دیگر متخصصین ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار سعی کرده اند تا با جمع آوری مجموعه ای کامل و جامع از لوازم کمک توانبخشی در حوزه توانمند سازی سالمندان و معلولین در اصناف مختلف در گوشه گوشه بازار، گامی در جهت فراهم سازی شرایط زندگی ایمن و آسان برای سالمندان و معلولین برداشته و نیاز های ایشان را در زمینه مناسب سازی محیط زندگی فراهم آوریم .

 

وسایل و تجهیزاتی که در زندگی روزمره افراد دارای معلولیت و سالمندان تسهیلات مناسب لیجاد کند ، در دنیا با نام وسایل کمک توانبخشی یا Activities Daily Living یا به اختصار ADL شناخته می شوند که به معرفی تک تک آنها می پردازیم . برای دسترسی آسان تر و راهنمایی بهتر شما عزیزان به وسایل کمک توانبخشی مورد نیاز خود سعی کرده ایم تا تجهیزات متنوع با کارایی های مشابه را در دسته بندی های مختلف قرار داده تا شما با کلیک بر روی هر دسته با لوازم کمک توانبخشی مورد نیاز در آن  دسته آشنا شوید .

 

دسته بندی وسایل کمک توانبخشی برای زندگی روزانه افراد دارای معلولیت و سالمندان

 

 • وسایل کمک توانبخشی سالمندان و معلولین برای در های ورودی
 • وسایل و تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین در منزل
 • وسایل مورد نیاز برای نشستن راحت تر سالمندان و معلولین
 • تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین در آشپزخانه
 • تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین جهت خوردن غذا و آشامیدن
 • تجهیزات و لوازم مورد نیاز معلولین و سالمندان درجهت استفاده آسانتر و ایمن تر از سرویس بهداشتی
 • تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولان در حمام و استفاده از وان
 • وسایل مورد نیاز سالمندان و معلولان در زمینه جا به جایی ویلچر و صندلی چرخدار
 • وسایل مورد نیاز سالمندان و معلولین در استفاده از صندلی چرخدار
 • وسایل و تچهیزات خاص برای افراد سالمند و معلول بر روی صندلی چرخدار
 • تختخواب سالمندان و معلولین و تجهیزات مربوط به آن
 • وسایل مورد نیاز برای ایستادن سالمندان و معلولین
 • انواع آسانسورها ، بالابرها و رمپ های مورد استفاده سالمندان و معلولان ویلچری
 • وسایل و تجهیزات سالمندان و معلولین در زمان استفاده از خودروی  شخصی
 • وسابل و نجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین در زمان استفاده از اتوبوس ، قطار و وسایل حمل و نقل عمومی
 • وسایل و تجهیزات مورد نیاز سالمندان و معلولین برای تعدیل فشار و جلوگیری از زخم های فشاری بستر و استفاده از تشک مواج
 • کالسکه کودک برای مادران دارای معولیت
 • انواع پوشینه بی اختیاری بزرگسالان
 • تجهیزات مورد نیاز معلولان در محل کار
 • میزهای پرتابل و چند منظوره برای سالمندان و افراد دارای معلولیت
 • انواع دستگیره های کمکی و انبرک برای استفاده سالمندان و افراد دارای معلولیت
 • تجهیزات وبژه نابینایان و کم بینایان
 • تجهیزات و وسایل ورزشی ویژه افراد داری معلولیت
 • وسایل و تجهیزات باغبانبی برای افراد سالمند و معلولین
 • وسایل مورد نیاز سالمندان و افراد دارای معلولیت برای پوشیدن جوراب
 • وسایل مخصوص سالمندان و معلولان برای آسان پوشیدن و بیرون آوردن لباس و کفش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر