فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

به چه دلایلی می بایست از سالمند در منزل نگهداری کنیم ؟

به چه دلایلی می بایست از سالمند در منزل نگهداری کنیم ؟

به دلیل افزایش جمعیت سالمندان و افزایش هزینه های حفظ و نگهداری آنها در مراکز نگهداری سالمند که دارایی کیفییتی در حد استانداردهای قابل قبول باشند ، اغلب خانواده ها  با مسئله نگهداری از سالمند خود در منزل مواجه می شوند . مسئله ای که شاید به مزاج تمام اعضای خانواده خوش نیاید. ولی ما باید بر این باور باشیم که شخصی که اکنون به شخص سالمند تبدیل شده است همان شخصی می باشد که بسیاری از امکاناتی که ما ، همسر ما و فرزندانمان از آن بهرمند می باشیم به واسطه وجود او و زحماتی است که ایشان در طول زندگانی خود برای آرامش و آسایش خانواده ما متحمل شده است و هم اکنون نوبت به ما رسیده تا با مراقبت از او و نگهداری از او در محیط خانه ، گوشه ای از زحمات ایشان را جبران نماییم .در این مقاله به بیان فوایدی می پردازیم که نگهداری از سالمند در منزل و در کنار دیگر اعضای خانوده می تواند برای ما به بار بیاورد. 

 

سالمندان با بیماری های غیر قابل علاج و یا بیماری های عادی احتیاج به محیط با کیفیت دارند و اکثر خانواده ها نیاز به آن خواهند داشت که مراقبت از بیماران و یا حتی سالمندان را در منزل انجام دهند . محیط آشنا، و محیطی که سالمند و یا شخص معلول یا بیمار در آن احساس آرامش کند ، در بهبود هر چه سریعتر فرد بسیار موثرتر از بیمارستان و یا مراکز نگهداری سالمندان است. تجربه نشان داده که مراقبت و نگهداری از سالمندان در محیط خانه ، به خصوص اگر با محبت و عشق دیگر اعضای خانواده که وظیفه نگهداری از او را به عهده دارند همراه باشد ، با افزایش سرعت بهبودی و حتی کیفیت زندگی برای فرد سالمند و مراقب او همراه خواهد بود. 

 

ماقبت و نگهداری از سالمندان در محیط منزل ، یکی از سریع ترین بخش های مراقبت از سلامتی و بهداشت در امریکا می باشد و دو دلیل آن کمبود مراکز و هزینه های بالای آنها است . افزایش تعداد سالمندان بالای 65 سال ، میانسالان را تحت فشار قرار داده و اگر سازمان های ذیربط به کمک آنها نشتابند و آموزش های لازم را در اختیار ایشان قرار ندهند ، خانواده ها دچار بحران های شدید می شوند و جامعه به طور کلی دچار عدم تعادل می گردد. بسیاری از افراد جوان تر نیز ممکن است نیاز به نوعی از مراقیت بهداشتی و سلامتی در محیط خانه داشته باشند که می تواند کوتاه مدت و یا بلند مدت باشد. 

 

هزینه بالای مراکز مراقبتی از بیماران و سالمندان و کمبود امکانات سبب شده که محیط منزل به عنوان جانشین مناسبی برای بیمارستان و مراکز نگهداری و پزشکی انتخاب شود . شرکت های بیمه نیز با این پدیده موافق بوده و مشتاق هستند که هزینه را با انتقال بیماران به خانه کاهش دهند . پیشرفت در تکنولوزی و سامان دهی روش های مراقبت در محیط منزل ، کار را اسان تر ساخته و کیفیت حفظ سلامتی را بالا برده است و در نتیجه مراقبت در محیط خانه عملکرد متعارفی را در سراسر امریکا پیدا کرده است . با اینکه در مراقبت از بهداشت و سلامتی در محیط  خانه منافع زیادی وجود دارد ، اما این کار مستلزم طرح و برنامه ریزی ،حمایت و صبوری ، اموزش دیدن اصول مراقبت از سالمندان و بیماران در منزل و تهیه لوازم و وسایل کمکی و توانبخشی مناسب و استاندارد می باشد تا به وسیله به کارگیری آنها محیطی مناسب و ایمن برای زندگانی آسان تر سالمند و دیگر اعضای خانواده و مراقبین فراهم آوریم . 

 

اگر چه مراقبت از سالمند در محیط خانه می تواند اثرات زیادی بر زندگی شما داشته باشد ، ولی آگاهی از این که شما تنها نیستید و میلیون ها خانواده با همین چالش مواجه می باشند ، و این که فنون و خدمات تامین مراقبتی به طور مستمر توسعه می یابد و شما با استفاده از آنها ، می توانید وظایف مراقبتی خود را بسیار آسان تر انجام دهید، می تواند نگرانی های شما را تا حدودی کاهش دهد . 

 

اگر فرد سالمند تحت مراقبت شما دجار بیماری شدیدی است و یا به مدت زیادی معلول بوده است ، هنر گفتگو با پزشک و پرستار و سایر متخصصین را اموخته اید ، ولی در عین حال احساس استرس و اغتشاش فکری و عجز به شما دست می دهد . استفاده از بیمه عمومی و خصوصی کاری بسیار وقت گیرو حوصله بر است ف مخصوصا که شرکت های بیمه سعی بر عدم پرداخت دارند ؛ پس خود را در برابر این همه مسئولیت تنها دیده و گاهی به نقطه ای می رسید که می خواهید فریاد بکشید  و همه چیز را ترک کنید و سوالی که همه در سر دارند ، سراغ شما هم می اید و می گویید چرا من  ؟  

 

جواب شما را غیر از ذات حق تعالی ، کس دیگری ندارد . دست و پنجه نرم کردن با فشار هایی را که تجربه می کنید جزیی از تکامل انسانی خود بدانیدو با توکل به خداوند و صبوری ورزیدن ، پدر و مادر خود و خداوند متعال را خوشحال کنید. 

 

ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار در کنار شما هستیم تا با ارائه جدید ترین ابزار توانبخشی ، پزشکی و مراقبتی در زمینه نگهداری از بیماران و سالمندان در منزل و آموزش جدید ترین متدهای مراقبتی از این عزیزان در انجام این مهم یاریتان کنیم . در این راستا کتاب بسیار ارزشمند مراقبت از سالمندان نوشته خانم انجلا پری که به اهتمام دکتر محمد صمدانی فرد و دکتر حسین صمدانی فرد ترجمه شده و توسط انتشارات ارجمند چاپ گردیده را معرفی می کنیم . مطالعه این کتاب می تواند نقشی تاثیر گذار در آموزش نحوه تعامل با سالمند و شیوه اصولی مراقبت ازسالمندان در منزل  به شما مراقب عزیز ایفا کند. 


نظرات کاربران
ارسال نظر