فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

استفاده از موبایل در دوران باداری و نقش محافظتی شکم بند های ضد امواج در مراقبت از جنین

استفاده از موبایل در دوران باداری و نقش محافظتی شکم بند های ضد امواج در مراقبت از جنین

برخی از تحقیقات نشان می دهد استفاده از تلفن همراه در دوران بارداری تاثیرات مخربی بر جنین می گذارد و باعث ایجاد اختلال در دوران بعد از تولد آنان می شود. طبق این تحقیقات مادرانی که در دوران بارداری با تلفن همراه صحبت می کنند بیشتر از مادران دیگر ، فرزندانشان مشکلات رفتاری خواهند داشت زیرا اشعه و امواج موبایل باعث تغییراتی در ساختار مغز جنین می شود. توصیه می شوند بانوان باردار روزانه بیش از 8 ساعت در معرض امواج الکترومغناتیس که در رایانه و تلفن همذاه و همچنین مایکروفر وجود دارد ، قرار نگیرند چون ممکن است بر رشد جنین تاثیرات منفی بگذارد . بهتر است مادران باردار مکالمه با گوشی تلفن همراه را کاهش دهند . خانم های باردار مانند کودکان همواره در معرض خطر قرار دارند و باید تا حدامکان زمان استفاده از تلفن همراه را کوتاه کنند . به طوری که تنها ساعتی از روز از تلفن همراه استفاده کنند. 

 

گوشی های تلفن همراه امواج حاوی انرژی ساطع می کنند و نباید به عنوان وسیله ای بی خطر به آن نگاه کرد که هر کس هر اندازه که تمایل دارد بتواند از آن استفاده کند بلکه باید کاربرد آن کنترل شده و محدود باشد. مادران باردار در استفاده از تلفن همراه باید سه اصل فاصله ، زمان و حفاظ را رعایت کنند . توصیه می شود 2 تا 3 سانتی متر از موبایل فاصله داشته باشید و از هند فری استفاده کنید. استفاده از موبایل احتمال زایمان زود رس را بالا می برد . به مادران توصیه می کنیم تلفن همراه را کنار شکم خود قرار ندهند و در هنگام خواب نیز آن را بالای سرشان قرار ندهند. 

 

شکم بندهای بارداری ضد امواج ساخته شده از الیاف نانو نقره 

 

گن ها و شکم بند های مخصوص بارداری وجود دارد که محافظ کننده جنین و مادر در برابر اشعه و فرکانس های خطر ناک محیط داخا و خارج منزل می باشد . جنس این شکم بندهای بارداری ضد امواج مضره از الیاف نقره می باشد که از شخص در برابر اثرات مخرب موبایل ، ماهواره ها ، پارازیت های ماهواره ای پو مایکروفر محافظت می کند . اثرات استفاده از تلفن همراه و وسایل دیگر بسیار مهم است زیرا برای سلامت بسیار خطرناک است .ما برای حفظ سلامتی جنین شما و بالا تر رفتن ایمنی سیستم دفاعی مادران باردار در برابر امواج و اشعه های خطرناک در محیط پیرامون زندگی استفاده از شکم بندهای ضد امواج تنکو را پیشنهاد می کنیم . 


نظرات کاربران
ارسال نظر