فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

چگونه سالمندان بیمار را از رختخواب بیرون آوریم ؟

چگونه سالمندان بیمار را از رختخواب بیرون آوریم ؟

 

آموزش بیرون آوردن سالمند بیمار از رختخواب

 

 

یکی از چالش برانگیز ترین مشکلاتی که می تواند سلامتی سالمندان را مورد تهدید جدی قرار دهد وحدود شدن آنان به رختخواب و بستر بیماری می باشد. عدم فعالیت های جسمی و بی حرکتی به مدت طولانی سریعا می تواند منتج به زوال جسمی شخص سالمند گردد. ضعیف شدن ماهیچه ها و عضلات ،سفت شدن مفاصل ، ایجاد زخم های بستر یا زخم های فشاری ، یبوست مسائل توام با کنترل مثانه و دفع می تواند گسترش پیدا کند . افراد غیر سالمند در معرض خطر ترومبو و ایجاد لخته خون در رگ ها و حرکت آن به طرف قلب و یا مغز ودر نتیجه گرفتگی عروق و بروز سکته های قلبی و یا مغزی قرار دارند . عفونت ها ی تنفسی همانند ذات الریه ، اغتشاشات فکری ، افسردگی و سوئ هاضمه نیز از دیگر مشکلاتی است که می تواند فرد را با مشکلاتی مواجه کند. وظیفه مراقب بیمار و یا سالمند در ای گونه موارد و در راستای پیشگیری از به وجود آمدن این مشکلات این است که به هر طریق ممکن ، با تشویق و ترغیب ، خنده و محبت ، باید بیمار را از رختخواب جدا سازد و او را فعال نگه دارد. 

 

در این مقاله نحوه صحیح بیرون آمدن سالمند بیمار را از رختخواب به شما مراقب محترم آموزش می دهیم . یاد گیری این اصول در کنار رعایت آن می تواند به شما کمک کند تا از وارد آمدن فشار های اضافی به خود ویا شخص بیمار یا سالمندی که وظیفه مراقبت و نگهداری اورا در منزل بر عهده گرفته اید پیشگیری کنید . 

 

 

 

معمولا سالمندانی که به مدت طولانی در بستر بیماری قرار دارند از نشستن و بر خاستن به دلیل احساس ضعف و سر گیجه امتناع می ورزند . وقتی برای اولین بار فرد بیمار مایل است که از تختخواب بلند شود ، به دلیل ترس از افتادن ناشی از سر گیجه لازم است که مراقب به ایشان اطمینان دهد که سالمند تحت حمایت صد در صد قرار دارد . 

 

شخص سالمند در ابتدا باید به آرامی بنشیند و چند دقیقه ای در حالت نشسته باقی بماند. بعد از اینکه فرد احساس ثبات کرد ، مستقیما در مقابل او بایستد . بازو های خود را در قسمت زیرین شانه های سالمند قرار دهید و سالمند را زیر بازو های خود بگیرد به صورتی که شخص سالمند بتواند به شما تکیه کند . آنگاه کمک کنید که به تدریج ، با نرمی و با دقت بر روی پاهای خود قرار گیرد ولی او را رها نکنیدتا اطمینان حاصل کند که می تواند قدم بردارد . گام های اول و دوم را با او همراهی کنید و از او بخواهید تا از بازو های شما جهت حمایت خود استفاده کند و با تکیه دادن دست ها بر دیوار و یا هر شی محکم اقدام به حرکت نماید . شما می توانید با تجهیز خانه خود به وسیله دستگیره های کمکی سالمند محیطی ایده آل و ایمن برای زندگانی آسانتر سالمندان در محیط خانه ودر کنار دیگر اعضای خانواده فراهم کنید . 


نظرات کاربران
ارسال نظر