فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

آنچه در مورد ایاب و ذهاب و مسافرت کردن سالمندان و معلولین باید بدانیم

آنچه در مورد ایاب و ذهاب و مسافرت کردن سالمندان و معلولین باید بدانیم

رانندگی افراد سالمند و یا دارای معلولیت

 

پیشنهاد می شود زمانی که فرد توان یاب احساس کرد آمادگی لازم جهت رانندگی کردن را دارا می باشد با مددکار اجنماعی در خصوص مسائل مالی مشورت نماید . در صورتیکه برنامه توانبخشی حرفه ای برای فرد اجرا ی شود لازم است با درمانگر و یا مشاور توانبخشی در خصوص میزان توانایی رانندگی ، آموزش و تجهیزات مورد نیاز ، مشورت نماید . ارزیابی جامعی در مورد فرد در رابطه با مهارت های بینایی و حرکتی ، عملکرد دست ها ، مهارت های جا به جایی ، دانش و علم رانندگی و مدت زمانی که طول می کشد در برابر اتفاقی واکنش نشان دهد ، توسط یک مقام ذی صلاح انجام خواهد شد . پس از آن مدرکی به فرد معلول ارائه خواهد شد که نشان دهنده توانایی و آمادگی وی برای رانندگی است .

 

پشت ماشین نشستن

 

زمانی فرد از لحاظ توانایی پشت ماشین نشستن ارزیابی می شود که از لحاظ پزشکی و ارزیابی های اولیه رانندگی وضعیت مطلوبی داشته باشد . شرط ارزیابی ، داشتن گواهینامه معتبر است . اگر فرد فاقد گواهینامه معتبرباشد باید با مددکاراجتماعی خود تماس بگیرید تا مقدمات رفتن بیمار به کلاس های آموزش رانندگی را فراهم آورد .

 

وسیل نقلیه و مناسب سازی جهت افراد دارای معلولیت و کم توان

 

قبل از اقدام به خرید خودرو باید با مددکار و فیزیوتراپیست یا کاردرمانگر یا تفریح درمانگر در مورد خصوصیات خودروی مناسب سازی شده مشورت نمود . فیزیو تراپیست ، کاردرمانگر و یا تفریح درمانگر اطلاعات لازم در مورد شرکت هایی که فروشنده خودروهای مناسب سازی شده هستند را در اختیار فرد خواهند گذارد . به خاطر داشته باشید همه ماشین ها نمی توانند برای نیازهای ویژه مناسب سازی شوند . اما قبل از هر کاری از توصیه های متخصصین کار آزموده استفاده نمایید .

 

پلاک ویژه معلولین

 

پلاک ویژه معلولین پلاکی است که به فرد معلول و یا جانباز اجازه می دهد در محل های خاص معلولین برای مدت زمانی مشخص ،خودرو خود را پارک نماید . مددکار اجتماعی و یا کار درمانگر می توانند راهنمایی های لازم را به فرد ارائه نمایند.

 

نکات قابل توجه به هنگام سفر با معلولین و سالمندان کم توان

 

 • هر چه سریعتر مقدمات مربوط به ایاب و ذهاب و رزرو اتاق را انجام دهید . به مسئولین هتل و محل اقامت همراه داشتن صندلی چرخدار و دیگر نیازهای خود را اطلاع دهید . همیشه 48 ساعت قبل از عزیمت از انجام شدن همه کارها مطمئن شوید .
 • سعی کنید با تورهایی سفر کنید که سابقه مسافرت با افرادی مانند شما را دارند زیرا آنها می توانند ضمن برنامه ریزی مناسب برای سفر ، در مواقع ضروری به شما کمک کنند .
 • در مسافرت های طولانی با خودرو سعی کنید باک بنزین همیشه بیش از نیمه ، پر باشد .
 • مایحتاجات خود را که برایتان ضروری است درون ساکی قرار داده و در تمامی طول سفر با خود همراه داشته باشید .
 • وسایل ذیل را در ساک سفر داشته باشید :

 

1 . چند عدد چوب لباسی : میله هایی که در کمد هتل ها وجود دارند برای استفاده شما مناسب نیست .

2 . چراغ قوه برای زمانی که چراغ خوابی کنار تخت وجود ندارند و یا برق ها قطع می شوند.

3 . نسخه های دارویی و توصیه های پزشکی در خصوص نیازهای ویژه شما .

 

 • بار سنگین با خود حمل نکنید .
 • به اندازه کافی لباس بردارید از همراه بردن البسه البسه غیر ضروری خودداری کنید .
 • سطوح شیب دار سبک و قابل حملی برای فروش عرضه می شوند ، می توانید از کاردرمانگران برای تهیه آن راهنمایی بگیرید .
 • سعی کنید همیشه 1-2 ساعت قبل از بقیه مسافران به مقصد برسید تا بتوانید براحتی کارها را رفع و رجوع نمایید .
 • دقت کنید تمام چمدان ها و صندلی چرخدارتان برچسب حاوی اسم و مشخصات تان را داشته باشد .
 • اگر در طول سفر امکان حمام گرفتن مهیا نبود حتما قبل از عزیمت آب کافی همراه خود بردارید .
 • همیشه تشکچه های مخصوص صندلی که از وارد آمدن فشار در سفر های طولانی طولانی جلوگیری می کنند را به همراه خود داشته باشید.
 • کسانی که نمی توانند به طور مستقل غذا بخورند و یا به نظافت و بهداشت فردی خود رسیدگی نمایند باید یک مراقب به همراه داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر