فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

مراقبت از مراقبین سالمندان در منزل

مراقبت از مراقبین سالمندان در منزل

در چه زمانی شما به عنوان  فرد مراقب از سالمند نیاز مند کمک تخصصی خواهید بود ؟

 

هنگامی که شما ، شخص مراقب از سالمند احساس افسردگی می کنید ؟

 

افسردگی ممکن است خطر ابتلا به بیماری های سخت مانند مشکلات قلبی عروقی را افزایش دهد . بعضی از نشانه های افسردگی عبارتندز :

1. احساس اندوه و اضطراب مداوم

2. احساس ناامیدی و بد بینی

3. احساس گناه و بی ارزشی و درماندگی

4. از دست دادن علاقه یا توانایی لذت بردن از سرگرمی ها و فعالیت هایی که قبلا لذت می بردید .

5 . بی علاقگی به بهداشت شخصی

6 . احساس خستگی یا کمبود انرژی به صورت روزانه

7. اختلال در تمرکز و به خاطر سپردن و تصمیم گیری

8 . بی خوابی یا بیداری صبح زود یا خوابیدن بیش از حد

9. بی اشتهایی و کاهش وزن یا خوش اشتهایی و افزایش وزن

10 . فکر کردن به مرگ و خود کشی یا اقدام به خودکشی

11. بی قراری و تحریک پذیری

 

علائمی که ذکر شد ، به ندرت به صورت منفرد حضور دارند و معمولا ترکیبی از آنها در فرد افسرده وجود دارد . اگر بیش از دو هفته ، پنج یا تعداد بیشتری از این علائم را مشاهده کرده اید ، ممکن است علت آن افسردگی باشد.

کمک گرفتن از دیگران برای کاهش مشکلات جسمی امری طبیعی است. هنگام که برای مدت طولانی از کسی در منزل نگهداری می کنید ، ممکن است ناراحت و آشفته شوید. این حق شما است . متخصصانی مانند مددکاران ، مشاوران ، روحانیان ،روان پزشکان و پزشکان وجود دارند که مهارت و تجربه کافی برای کمک به افراد افسرده را دارند . آن ها می توانند شما را در ارزیابی و تشخیص بیماری افسردگی یاری دهند و برای دریافت کمک های تخصصی بیشتر ، توصیه های لازم را به شما ارائه کنند. حتی ممکن است برای مدت زمان کوتاهی برای شما دارو تجویز کنند.

 

بعضی از راه های مقابله با افسردگی مراقبین سالمندان

 

 • اگر شما به عنوان فرد پرستار از سالمند برای از بین بردن افسردگی خود و یا فرسودگی شغلی ، اقدامی انجام ندهید ، بدون آنکه خود متوجه باشید خودتان و شخص سالمند را خسته کرده اید .
 • از میان دوستان یا همکاران یا همسایگان کسی را انتخاب کنید که به او اعتماد و اطمینان دارید و درباره احساسات و مشکلات احساسی خود با او صحبت کنید.
 • اهدافتان را واقع بینانه تنظیم کنید. بپذیرید که ممکن است به کمک مراقبتی نیاز داشته باشید و بگذارید دیگران در برخی از وظایف نگهداری از سالمند به شما کمک کنند.
 • دیدگاه خود را عوض کنید. به مسائل و مشکلات زندگی و مراقبت از سالمند با دیدی مثبت نگاه کتید.مهم نحوه مواجهه شما با مشکلات است . به این بیندیشید که هر مشکلی راه حلی دارد و در جستجوی حل مسئله باشید.
 • در حال زندگی کنید. خاطرات تلخ گذشته را فراموش کنید و نگران آینده نباشید ؛ ولی برای آینده برنامه ریزی کنید.
 • سبک زندگی سالمی انتخاب کنید .
 • از ورزش و نرمش غفلت نکنید. هر گونه فعالیت و تحرک جسمی ، حالتان را بهتر خواهد کرد . اگر هنگام پیاده روی افکار منفی به شما هجوم می آورد ، می توانید ورزش دیگری انتخاب کنید.
 • افکار و احساسات خود را بنویسید.
 • در زندگی هدف داشته باشید.
 • اهداف را دسته بندی کنید. اهداف واقع بینانه داشته باشید. اهداف سخت و مشکل برای خود تعیین نکنید و مسئولیت های بیش از توان تان را به دوش نگیرید . از خود انتظار زیادی نداشته باشید. هر روز هدفی کوچک برای خود تعیین کنید و سعی کنید به آن برسید . به یاد داشته باشید اگر افسردگی انرژی و انگیزه ما را کاهش می دهد ، حتی کاری کوچک در روز به شما کمک می کند احساس بهتری داشته باشید.
 • با خودو شخص سالمندی که وظیفه مراقبت و پرستاری از آن را به عهده گرفته اید دوست و مهربان باشید و خود و یا سالمند را سرزنش نکنید.
 • اعتقادات مذهبی خود را تقویت کنید و به خدا توکل کنید و بدانید که مراقبت از شخص سالمند به ویژه اگر شخص سالمند پدر و یا مادر شما باشد از اجر و پاداشی بیکران در نزد خدا وند بخشنده برخوردار می باشد .

 

دوم : هنگامی که شما در احساسات خود غوطه ور هستید و مطمئن نیستید بتوانید این احساسات را کنترل کنید.

 

بهتر است از نزدیک ترین مرکز ارائه خدمات به سالمندان درخواست کمک کنید. مددکاران اجتماعی یا مشاوران مستقر در این دفاتر که با سرویس های  خدماتی پیرامون شما آشنایی کامل دارند ، قادر هستند خدمات مختلفی به شما معرفی کنند ، خدماتی از قبیل مراقب جانشین برای شما که یعنی کسی به جای شما کارهای مراقبت از سالمند را در منزل انجام می دهد. شما می توانید از مرخصی موقت استفاده کنید و به کارهای شخصی خود برسید.

 

سوم : شما برای انتقال فرد سالمند به خانه سالمندان و محیط های دیگر مراقبتی به راهنمایی و اطلاعات نیاز دارید .

 

مددکاران اجتماعی معمولا درباره خانه سالمندان موجود در منطقه شما اطلاعات کافی دارند ، اطلاعاتی از قبیل هزینه و همچنین نوع و چگونگی خدمات رسانی به خانواده و شخص سالمند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر