فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

وسایل بالابر بیماران ، معلولین و نحوه استفاده از آنها

وسایل بالابر بیماران ، معلولین و نحوه استفاده از آنها

بالابر مکانیکی بیمارجهت جا به جایی معلولین و سالمندان

 

یک بالابر مکانیکی وقتی افراد معلول برای جا به جایی به کمک نیاز دارند استفاده می شود . اغلب اوقات ف یک بالابر مکانیکی بیمار ، باعث می شود تعداد افرادی که برای جا به جایی به صورت ایمن به وجودشان نیاز است کاهش یابد . در ضمن باعث می شود نیرو وحرکت بدنی مراقبین به صورت مطلوب ارتقا یافته و ذخیره بماند. این بالابر ها مجهز به یک جلیقه می باشند که شخص مراقب باید با رعایت اصول ایمنی جلیقه را بر روی بدن شخص معلول بسته و محکم نماید . این جلیقه با میلهای متصل است که قابلیت آن را دارد که بوسیله حرکت دادن پدال مکانیکی ارتفاعش تنظیم شده و بیمار را از روی زمین ، تخت خواب ، صندلی ، صندلی توالت ، صندلی حمام ، صندلی اتومبیل و یا از روی ویلچر بلند کرده و به مکان مورد نظر منتقل کند . بالابر مکانیکی بیمار دارای چرخ هایی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا شخص بیمار را به آسانی جا به جا کنید . پایه های چرخ ها نیز قابل تنظیم می باشد . این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا در هنگام عبور دادن بالابر مکانیکی بیماراز درب های مختلف ، متناسب با سایز ورودی ، عرض پایه ها را تنظیم کنید .

 

بالابر برقی بیمار جهت جا به جایی سالمندان و معلولین

 

این مدل از بالابرهای الکترونیکی جهت جا به جایی بیماران ناتوان و کم تحرک دارای جک هایی برقی می باشد که قدرت آن را دازد تا بیماران با وزن های مختلف را به راحتی از روی تخت خواب و یا انواع صندلی چرخدار و یا اتومبیل بلند کرده و در محل مورد نظر قرار دهد . در زمان استفاده از بالابر برقی بیمار هیچ گونه فشاری به شخص پرستار وارد نخواهد شو و تنها کافیست پرستار جلیقه بیمار را بر روی بدن شخص ناتوان بسته و با فشار دادن کلید مخصوص ، شخص معلول را به و سیله بالابر برقی بیمار تا ارتفاع مورد نظر بلند کرده و درمحیط خانه جا به جا کند . بالابر های برقی بیمار دارای چهار عدد چرخ بوده که به وسیله آنها شما می توانید بیماران را در خانه و یا محل کار ، بیمارستان ها و یا مراکز درمانی و نگهداری از سالمندان و معلولان جا بجا کنید . برای استفاده از بالابر برقی بیمار شما نیازی به سیم برق ندارید . این بالبر های برقی دادای باتری های قابل شارژ بوده که می تواند تا ساعت ها برق مورد نیاز جک های ابلابر را تامین کند . همچنین پایه های بالابر برقی معلول دارای پدال های ی در دو نوع مکانیکی و یا برقی می باشد که متناسب با عرض درب های ورودی قابلیت تنظیم شدن و کوچک و بزرگ شدن را دارا می باشد . شما می توانید جهت حمل و نقل بالابر بیمار با خودرو ، پایه های بالابر را جمع کنید .

 

بالابر برقی جهت بالابردن سالمندان و معلولین از روی پله

 

این نوع بالابر های برقی پله رو معلولین دارای یک موتور بسیار قوی می باشد که می تواند افراد کم توان با اوزان متفاوت را به آسانی و با ایمنی کامل در پلکان منازل و یا محل کار جا به جا کند . بالا بر برقی پله رو علاوه بر موتور دارای قسمت های دیگری شامل ، ریل حرکتی و صفحه حمل بیمار نیز می باشد . صفحه حمل بیمار برای آنکه فضای کمتری را اشغال کند و مزاحمتی برای دیگر افراد استفاده کننده از پلکان نداشته باشد ، به راحتی تا می شود. برای استفاده از بالابر برقی پله رو بیمار ، کافی است شخص معلول و یا سالمند بر روی صفحه حمل بیمار قرار گرفته ف کمر بند ایمنی خود را بسته و با فشار دادن ریمت کنترل  بالا بر برقی پله رو را هدایت کند . پس از رسیدن به مکان مورد نظر کلید توقف را فشار می دهد تا بالابر در حالت ایستا قرار گیرد ، کمربند ایمنی را باز می کند و به مسیر خود ادامه می دهد . بالابر هاب برقی پله رو قابل نصب بر روی انواع پله ، دیوار و نرده بوده و نیازی به تخریب یا اخذ مجوز از شهرداری را ندارند . شما باید در زمان انتخاب یالابر برقی پله معلولین متناسب با وزن شخص ناتوان جسمی و حرکتی ، نمونه معمولی و یا سنگین وزن بالابر را سفارش دهید . این نوع بالابر های پله رو نفر بر قابلیت نصب صندلی را نیز دارند تا شخص معلول به حالت نشسته و با ایمنی بیشتری بتواند پله ها بالا و پایین برود .

 

بالابر پله رو برقی ویلچر بر

 

برخی از سالمندان و معلولین  توان آنکه بر روی پای خود بایستند را ندارند و می بایست از ویلچر استفاده کنند . اگر خانه ای که این شخص معلول جسمس و حرکتی در آن زندگی می کند دارای پله باشد این شخص برای دسترسی به نقاط مختلف خانه با مشکل مواجه خواهد شد . و برای اینکه بتواند از پله ها بالا برود به چندین نفر نیاز مند خواهد بود تا با گرفتن ویلچر او را را پله ها بالا و پایین کنند . این کار می تواند آسیب های جدی به تیم نگهداری کننده از شخص سالمند و یا معلول وارد سازد . به خود شخص معلول هم از لحاظ روحی و روانی ، آسیب های جدی وارد می شود . استفاده از بالابر برقی پله رو معلولین به تمام این مشکلات پایان می دهد . این نوع بالابر همانند بالابر برقی نفر بر بیمار دارای یک موتور بسیار قوی می باشد تا شخص ناتوان را به همراه ویلچری که بر روی آن نشسته است را از پله ها بالا و پایین اورد . ریل های حرکت دهنده بالابر برقی پله رو بیمار بر روی انواع پله ، دیوار و نرده بدون نیاز به تخریب قابلیت نصب را دارا می باشد . علاوه بر موتور و ریل حرکت این بالابر برقی پله رو ف دارای یک صفحه فولادی بسیار محکم می باشد که می تواند وزن شخص معلول و ویلچر را هم زمان تحمل کند. این صفحه به دو میله فولادین مستحکم مجهز شده تا شخص معلول با قرار گرفتن در بین آنها به صورت کاملا ایمن از روی پله ها حرکت کند . علاوه بر این صفحه بالابر برقی پله رو ویلچر معلول دارای قابلیت چرخش ویلچر در محور 360 درجه را نیز دارا مباشد . با وجود این امکان ، شخص معلول می تواند ویلچر خود را در زمان سوار شدن و یا پیاده شدن بر روی بالابر برقی ویلچر بر پله رو در حالت دلخواه در آورده و راحتر به مسیر خود ادامه دهد  . برای استفاده دیگر اعضای خانواده از پله ها ، صفحه  بالابر برقی ویلچر بر به صورت تاشو طراحی شده تا مزاحمتی برای دیگران  به وجود نیاورد . شما متناسب با وزن بیمار می توان مدل بالابر پله رو برقی مخصوص افراد معمولی و یا سنگین وزن را سفارش دهید .

 

بالابر بیمار برقی همراه با ریل سقفی

 

بالابر برقی بیمار همراه با ریل سقفی یک وسیله کاملا ایمن با کار بری بسیار آسان می باشد که قابلیت نصب بر روی انواع دیوار و سقف را دارا می باشد . این بالابر برقی به وسیله ریل و پایه هایی در اتاق نصب می شود و امکان جا به جایی بیمار را به راحتی فراهم می نماید .با استفاده از بالا بر برقی با ریل مربوطه ، شما می توانید شخص بیمار جسمی و حرکتی ، معلول و یا شخص سالمند را برای انجام تمرینات ورزشی و فیزیوتراپی ، جا به جایی در منزل و دیگر امور روزمره از روی تخت خواب و یا ویلچر بلند کرده و به محل مورد نظرتان انتقال دهید . بالابر های برقی سقفی دارای جلیقه هایی مخصوص می باشند که به شما این امکان را می دهند تا متناسب با وزن بیمار ، چاقی و لاغری وی ، آن را تنظیم کرده و بیمار و یا معلول خود را به آسانی از روی ویلچر، صندلی ، مبل ، تخت خواب و یا صندلی توالت فرنگی بلند کرده و در محل مورد نظر قرار دهید .

 

نگهدارنده بدن بیماربرقی همراه با ریل سقفی

 

برخی از افراد معلول و یا کم توان می توانند بر روی پای خود بایستند ولی از تعادل کافی برخوردار نبوده و پاهایشان توان تحمل وزن بدن را ندارد . به همین خاطر این گونه از معلولان و یا سالمندان برای جا به جا یی در منزل و یا انجام حرکات ورزشی توانبخشی و فیزیوتراپی نیازمند افرادی می باشند که به انها در این زمینه کمک کند . بدون وجود این افراد کمکی ، شخص ناتوان بدون حرکت خواهد بود و ماهیچه های عضلانی او تحلیل خواهد رفت و توانایی های خود را از دست خواهد داد . استفاده از نگهدارنده بدن برقی یک وسیله توانبخشی کاملا ایمن می باشد که به وسیله پایه و ریل مخصوص در اتاق و خانه معلولین و افراد آسیب دیده جسمی و حرکتی بر روی سقف و دیوار نصب می گردد . این نگهدارنده بدن برقی دارای جلیقه ای قابل تنظیم می باشد که مناسب با سایز بدن شخص کم توان تنظیم شده و به وی کمک می کند تا به صورت کاملا ایمن در منزل خود راه بروند و حتی بر روی تردمیل به انجام حرکات ورزشی بپردازنند . نگهدارنده بدن برقی افراد معلول قابلیت تحمل وزن و تنظیم ارتفاع بر اساس قد بیمار را دارد . نگهدارنده بدن برقی ریلی سقفی معلولان قابلیت نصب در منزل با استفاده از ریل و پایه های فلزی ، بدون صدمه زدن به دیوار ها و سقف  را دارا می باشد .

 

صندلی جک دار بلند کننده از روی زمین بیماران و معلولان

 

در برخی از موارد ، شخص معلول و یا سالمند به دلایلی بر روی زمین می نشیند و یا اینکه می خوابد . انتقال این افراد به دلیل ضعف جسمانی و آسیب پذیر بودن نقاط مختلف بدن ، بالاخص اگر دارای وزن سنگینی نیز باشند برای اعضای تیم نگهدارنده و یا اعضای دیگر خانواده امری بسیار سنگین و دشوار خواهد بود . صندلی جک دار بلند کننده بیمار از روی زمین یک صندلی بسیار ایمن و مقاوم می باشد که به وسیله یک جک برقی قدرتمند می تواند شخص معلول و یا سالمند را از روی زمین بلند کرده و در ارتفاع مورد نظر متوقف شود .  سپس بنا به نیاز بیمار را به آسانی از روی صندلی جک دار به روی تخت ، ویلچر و یا صندلی توالت فرنگی منتقل کنید . در برخی از نمونه های سفارشی این صندلی جکدار می توانید از قابلیت پشتی متحرک نیز بهرمند شوید با این قابلیت شما می توانید صندلی جکدار را به یک تخت جک دار تبدیل کنید .  دو عدد چرخ کوچک نیز برروی پایه های صندلی تعبیه شده است که با وجود آنها ، شما  نیازی به بلند کردن آن  در مواقع حمل و نقل صندلی جکدار معلول ندارید .

 

رمپ بالابر بیماران ویلچری

 

یکی دیگر از وسایل کاربردی در جهت بالابردن ویلچر معلولان و سالمندان که در فضاهای عمومی و منازلی که دارای پله می باشند استفاده می شود رمپ ها می باشند . رمپ در انواع مختلف در فضاهای گوناگون جهت مناسب سازی اماکن عمومی و منازل مورد استفاده قرار می گیرد تا افراد ویلچری به تنهایی و یا با کمک دیگر به راحتی بتواندد از پله ها بالا رفته و یا اینکه پایین بیایند . از انواع رمپ ها می توان به رمپ های ثابت و رمپ های جمع شونده قابل حمل اشاره کرد . از رمپ های ثابت بیشتر در مناسب سازی فضای شهری برای استفاده معلولان و سالمندان استفاده می شود . استفاده از رمپ های جمع شونده قابل حمل هم بیشتر توسط خانواده هایی مورد استفاده قرار می گیرد که در بین اعضای خانواده آنها شخصی سالمند و یا معلول زندگی می کند . از این مدل رمپ های تاش و قابل حما برای مناسب اسزی خانه های شخصی معلولان و سالمندان که دارای پله می باشد بهره می برند . همچنین شما می تواتنید به دلیل جمع شو بودن این رمپ ها ، آنها را در مسافرت های بین شهری و یا درون شهری به همراه خود داشته باشید تا هر کجا که نیاز شد از آنها استفاده کنید .

 

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر