فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

چه کاری انجام دهم تا مراقب حمایتی خوبی از سالمند باشم ؟

چه کاری انجام دهم تا مراقب حمایتی خوبی از سالمند باشم ؟

1. اجازه دهید سالمند در توسعه و اجرای برنامه های مراقبتی دخالت کند. چالش انگیز ترین مشکلات سالمندان ، مشکلات روانی و جسمی آنان است .

 

این مشکلات مانع مشارکت آنها در برنامه های مراقبتی شما شده و رفع آن از مهمترین وظایف کاری محسوب می شود. . با این حال ، مشارکت آن ها ضروری است . هنگامی که سالمندان مشارکت داشته باشند ، احساس احترام و احتمالا عزم بیشتری برای همکاری در طرح نگهداری از سالمند خواهند داشت . برای قانع کردن سالمند به شرکت در برنامه ها ، باید بدانید که چه می گوئید و چگونه آن را بیان می کنید .

 

در زمان صحبت کردن با سالمند نکته های زیر را رعایت کنید :

 

  • سالمند صورت شما را ببیند.
  • به وضوح و به ارامی صحبت کنید .
  • در نزدیکی شخص سالمند بنشینید تا تماس مستقیم چشمی داشته باشید .
  • به طرف جلو خم شوید با تکان دادن سر ، علاقه خود را نشان دهید .
  • از قطع یا قضاوت کردن سریع گفتار او اجتناب کنید .
  • به علائم خستگی یا تنش در او دقت کنید .

 

2 . در برقرار کردن ارتباط و توافق با سالمند واقع بین و انعطاف پذیر باشید.

 

اگر سالمند در درک حرف شما مشکل دارد ، باید توضیح ها و تصمیم را به زبان ساده برای او بیان کنید تا بتواند در برنامه ها فعالانه مشارکت کند. اگر سالمند به هر دلیلی با طرح مراقبتی پیشنهاد ی شما موافق نیست یا خوب همکاری نمی کند، پیشنهاد کنید به صورت آزمایشی یا در زمان محدودی این کار را انجام دهد . به یاد داشته باشید ، این تصمیم نهایی نیست ؛ بلکه فرصتی است برای سنجیدن روند اجرای کارها یا گرفتن موافقت سالمند برای داشتن مراقب .

 

3. نیاز های خود را به صورت شفاف و واضح با شخص سالمند بیان کنید .

 

گاهی ضروری است از سالمند بخواهید تا کاری را انجام دهد که وظایف مراقبتی شما را راحت تر می کند یا باعث می شود بتوانید بیشتر به مسئولیت مراقبتی خود برسید. به خاطر داشته باشید که ممکن است تمام تصمیم گیری های باعث خوشحالی همه اعضای خانواده نشود. گاه شما مجبور می شوید با دیگران سازش کنید یا از سالمند بخواهید که او نیز در برخی مواقع با دیگران سازش کند . مثلا من مشکلات خود را با مادر سالمندم مطرح می کنم . مادر مجبور است هم مشکلات مرا درک کند و هم با مشکلاتی کنار بیاید که خودش با آن رو به رو است . بنابراین از نظر تقسیم کار ، کمک گرفتن از سایر اعضای خانواده با حتی گرفتن مراقب کمکی موقت و نمونه های بسیار دیگر به توافق نهایی می رسیم . بدین طریق من می توانم به اندازه کافی استراحت کنم و به کار های شخصی خودم سامان دهم  و همچنین می توانم وظیفه مراقبتی خود را بدون خستگی و استرس و افسردگی انجام دهم . در این رابطه ، می توانید از نظرهای مددکاران و مشاوران مرکز سالمندان منطقه خود سود ببرید .

 

4 چالش های به وجود آمده بین خود و شخص سالمند را به دقت رفع کنید .

 

از خودتان سوال کنید در حال حاضر و در اینجا واقعا چه چیزی مهم است . شما می توانید مسائل و تضاد های جزئی را مد نظر قرار ندهید و از آنها بگذرید و انرژی خود را برای مسائلی ذخیره کنید که ارزشمند و تاثیر گذار است و البته برای کسی که از او مراقبت می کنید .

 

 5 . اجازه دهید تا آنجا که ممکن است ، سالمند تحت مراقبت شما در تصمیم گیری ها مشارکت داشته باشد .

 

اگر سالمند از نتیجه و پیامد تصمیم خود آگاهی دارد غ شما باید به او حق بدهید و این تصمیم را بپذیرید . اگر شما درباره مسائل بهداشتی و ایمنی حساس هستید ، پیشنهاد کنید فقط گزینه های امن را انتخاب کند. برای مثال راه های مختلفی را به مادر سالمند خود پیشنهاد کنید و اجازه دهید انتخاب نهایی را خود او انجام دهد.

 

همکاری با متخصصان سلامت در زمینه نگهداری از سالمندان

 

زمانی که به دریافت اطلاعات یا کمک از پزشک یا دیگر متخصصان سلامت نیاز دارید ، راهکاری های زیر را مد نظر قرار دهید :

 

  • اطلاعاتی را که نیاز دارید ، به صراحت مطرح کنید . دراسرع وقت فهرستی تهیه کنید از سئوالات و دل نگرانی ها و مشکلاتی را که با آن موجه هستسد . سپس آن ها را با افراد متخصص مطرح کنید .
  • دقت کنید زمانی که با متخصصان سلامت تماس می گیرید ، تمام اطلاعات ضروری را آماده کنید. زمانی که می خواهید با متخصصی تماس بگیرید ، فکر کنید که به چه اطلاعات پزشکی نیازمند هستید و آن ها را آماده کنید . این کار به شما کمک می کند که اطلاعاتی را که می خواهید ، به سرعت دریافت کنید.
  • درباره گرفتن اطلاعات و کمک راسخ و بی تعارف باشید . هدف متخصصان سلامت کمک به شما است تا بتوانید مراقبی خوب باشید. درخواست های خود را با اعتماد به نفس بگویید تا اطلاعات را دریافت کنید. شجاع باشید و زمانی که مطلبی را درک نمی کنید ، بپرسید.

شما می توانید مشکلات را با آرامش و به شیوه های صحیح با پزشک خود مطرح کنید و پاسخ مناسب را دریافت کنید . توصیه می شود آرامش خود را حفظ کنید . حفظ آرامش و رفتار منطقی با مشکلات بهترین راه برای کسب اطلاعات است . مراقبت از خود را فراموش نکنید . این گونه به نظر می رسد که مسئولیت اولیه شما مراقبت از فرد سالمند محبوب تان است . اما واقعا این گونه نیست . یاد بگیرید که وظایف خود را برنامه ریزی کنید . فرصتی را برای توجه کردن به سلامت خود اختصاص دهید . درنهایت این امر سبب می شود که به فرد سالمند تحت مراقبت خود بهتر رسیدگی کنید.

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر