فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

چگونه تخت منزل را به تخت بیمارستانی تبدیل کنیم ؟

چگونه تخت منزل را به تخت بیمارستانی تبدیل کنیم ؟

تخت خواب یکی از کارامد ترین وسایلی می باشد که شخص سالمند و یا بیمار در زمان بستری بودن در منزل ساعات طولانی را بر روی آن می گذراند . بسیاری از سالمندان در منزل ، دارای یک تخت خواب معمولی می باشند ولی این تخت خواب در زمان بیماری و یا از کار افتادگی مناسب شرایط ایشان نخواهد بود . بهترین نوع تخت برای سالمندان و بیماران ، استفاده از تخت خواب های بیمارستانی می باشد . تخت خواب های بیمارستانی در انواع و اقسام مختلف در بازار موجود می باشد که از انواع آن به تخت های بیمارستانی مکانیکی و یا تختهای بیمار برقی می توان اشاره کرد . تخت بیمار اعم از برقی و یا مکانیکی به تخت خواب های یک شکن ، دو شکن و سه شکن تقسیم می شوند . تهیه این تخت ها برای بیمار دارای هزینه هایی سنگین می باشد علاوه بر آن که پس از بهبودی و پایان دوران بیماری و یا سالمندی به عنوان یک کالای بی مصرف و بلا استفاده می تواند فضای زیادی از خانه شما را اشغال کند.

 

خرید و تهیه تخت های بیمارستانی برای تمامی سالمندان و بیماران توصیه نمی شود . اگر شرایط بیمار شما بسیار حاد می باشد و یا اینکه از شرایط جسمانی و بیماری خاصی رنج می برد و یا اینکه دارای وزن سنگینی می باشد پیشنهاد ما استفاده از تخت خواب های بیمارستانی می باشد . همچنین شرایط جسمانی فرد مراقب و یا پرستار سالمند نیز در انتخاب تخت برای بیمار می تواند بسیار حائز اهمیت باشد . ولی در شرایط که دوران بیماری کوتاه بوده و پس از طی آن ، شرایط بهبودی حاصل می شود و یا اینکه امید به زندگی بیمار و یا سالمند بسیار کم رنگ بوده و در اصطلاح بیمار از طرف اطبا جواب شده اند پیشنهاد ما تبدیل تخت خواب سالمند به یک تخت خواب بیمارستانی می باشد .

 

یکی از خصوصیات تخت های بیمارستانی ، بلند شدن و قابل تنظیم بودن قسمت بالا تنه تخت می باشد که به وسیله ان می توان وضعیت بدن بیمار را جهت خوراندن دارو و یا غذا از حالت خوابیده به  صورت نشسته در آورد . برای جایگزین کردن این مزیت ما استفاده از پشتی تکیه گاه قابل تنظیم تخت بیمار را به شما پیشنهاد می کنیم . پشتی تخت بیمار یک وسیله کاملا پرتابل و سبک می باشد که به شما کمک می کند تا هر زمان که نیاز بود از آن در قسمت پشت بیمار بهره برده و بیمار را بدون استفاده از بالش و پتو و تحمل مشقت زیاد ، به آسانی به صورت نشسته در آورید.پشتی تکیه گاه تخت بیمار قابلیت تحمل وزن بالا داشته و به شما این امکان را می دهد تا پشتی را در سه حالت متفاوت تنظیم کنید تا راحتی بیشتری را به شخص سالمند هدیه کنید .

 

از دیگر خصوصیات تخت های بیمارستانی وجود بد ساید در دو طرف تخت می باشد که از افتادن بیمار از روی تخت خواب جلوگیری می کند  . ما برای جایگزین کردن بدساید  تخت های بیمارستانی ، استفاده از محافظ های فلزی کنار تخت بیمار را پیشنهاد می کنیم . محافظ های فلزی کنار تخت در دو ارتفاع 45 و 55 سانتیمتری تولید می شود . اگر ارتفاع تشک تخت شما تا 15 سانتیمتر باشد ما استفاده از محافظ کنار تخت با ارتفاع 45 سانتیمتری را پیشنهاد می کنیم و اگر ارتفاع تشک تخت بیمار بین 15 تا 30 سانتیمتر باشد ، استفاده از محافظ کنار تخت 55 سانتیمتری پیشنهاد می شود . استفاده از محافظ کنار تخت بیمار به شخص سالمند کمک می کند تا همانند یک دستگیره محکم از ان استفاده کرده ، بسیار اسان تر بنشیند و راحتر دراز بکشد . از طرف دیگر این گارد کنار تختی مانع از افتادن بیمار در حین خواب از روی تخت خواب می گردد .

 

اگر شما در منزل خود از شخصی مراقبت می کنید که دارای بیماری روانی و یا آلزایمر می باشد و امکان ان می رود که در طول روز و بالاخص در هنگام شب از روی تخت پایین آمده و مرتکب اعمالی خطرناک شود که سلامتی خود و دیگران را به خطر اندازد ما استفاده از محافظ کنار تخت بد ساید را پیشنهاد می کنیم . شما می توانید تخت را از سه طرف به وسیله دیوار محصور کرده و از طرف دیگر به وسیله قرار دادن دو یا سه محافظ کنار تختی از پایین آمدن شخص از روی تخت جلوگیری کنید . محافظ های کنار تخت بیمار نیازی به نصب کردن ندارد شما برای نصب محافظ تخت سالمند کافیست تا تشک را بلند کرده و قاعده افقی 80 سانتیمتری محافظ تخت را در زیر تشک قرار دهید . شکل هندسی ال شکل محافظ کنار تخت به تنهایی تعادل کافی جهت ایستادن بدون نیاز به نصب را ایجاد می کند همچنین قرار گرفتن وزن تشک و شخص بیمار خوابیده بر روی تخت نیز مانع از تکان خوردن و افتادن محافظ کنار تخت خواهد شد . شما می توانید جهت هر گونه راهنمایی و مشاوره با شماره  09124946733  تماس حاصل فرمائید . هدف ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار فراهم کردن بهترین شرایط برای زندگانی آسان تر و ایمن تر برای سالمندان و بیماران در منزل و محیط های شهری می باشد .

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر