فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

چگونه فشار را از روی پوست بیمار در جهت جلوگیری از زخم بستر در صندلی چرخدار کم کنیم ؟

چگونه فشار را از روی پوست بیمار در جهت جلوگیری از زخم بستر در صندلی چرخدار کم کنیم ؟

تغییرات وزن

 

تغییرات وزن از ضروریترین تکنیک ها جهت پیشگیری از فشار بر روی پوست و عضلات ساکروم و هر یک از مفاصل لگن می باشد و از میزان تحمل پوست در همه اوقات باشید.

 

استفاده از تشکچه های مخصوص صندلی چرخدار

 

استفاده از تشکچه برای صندلی چرخدار ضروری است زیرا تشکچه ها کاهش فشار را فراهم می کند و با توزیع وزن در پیشگیری از زخم های فشاری کمک می کند. استفاده از تشکچه ها توسط فیزیوتراپیست توصیه می شود. اگر در تشکچه ها از هوا استفاده می شود بررسی کنید که آن به طور صحیح پر شده باشد . بررسی که تشکچه مورد استفاده برای صندلی چرخدار مناسب است و وضعیت آن خوب است و اگر استحکام خود را از دست داد سریعا آن را جایگزین کنید و فقط از کیفیت خوب استفاده کنید. پلی یورتن به تراکم 1/2 و فشردگی 30 تا 35 توصیه می شود.

 

تشکچه های بر روی ویلچر دارای انواع مختلفی هستند . تشکچه بادی از دو لایه لاتکس زیرین و رویی تشکیل شده که در سطح خود حبابچه هایی مملو از هوای متراکم قابل تنظیم توسط شیر هوا دارد و هنگام استفاده از آن ، وزن فرد در سطح نشیمنگاه به صورت یکسان تقسیم می گردد.

 

تشکچه های مخصوص نشیمن

 

این تشکچه ها از جنس فوم هوشمند  جهت استفاده افراد با وزن های مختلف تهیه شده و قابلیت تغییر ارتفاع و شکل پذیری بر اساس میزان فشار وارده در سطح نشیمنگاه را دارد.

 

مراقبت از پوست ، هنگام استفاده از وسایل کمک حرکتی :

 

هر وسیله ای که مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت بالقوه می تواند سبب بروز مشکلات پوستی شود. اگر فرد در طول روز یا شب از وسایل کمکی اعضائ بدن از قبیل اسپلینت ، بریس و ...استفاده می کند بایستی :

 

  • به طور دائم و منظم پوست خود را بررسی نماید و نصب و کاربرد صحیح آن را مرتبا مد نظر قرار دهد.
  • مطمئن شوید که تسمه های اتصال محکم ولی نه خیلی سفت بسته شوند.
  • به خصوص مناطقی را که بر روی برجستگی های استخوانی بدن قرار داشته و دچار قرمزی شده اند را مورد توجه قرار دهید.
  • هر گونه مشکلی را که همراه با تعریق بیش از حد بوده و امکان آسیب پوستی یا عوارض دیگر را فراهم آورد باید به پزشک و یا پرستار خود گزارش و نسبت به حذف آنها اقدام نمایید .
  • باید دقت داشته باشید که اگر برخی از عضلات دست دچار تحلیل شوند ، اسپلنت مورد استفاده ممکن است در آن محل دچار لقی شود و منجر به سایش پوست گردد. در این موارد لازم است با مشورت متخصصین امر در انتخاب اسپلنت تجدید نظر گردد.
  • در صورت بروز مشکلات از جمله درد ، قرمزی ،تاول ، افزایش آماس یا چنانچه هر کدام از این عوارض برطرف نشد ، باید با متخصصین مربوطه مشاوره شود.

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر