فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

فن آوری های نوین در حوزه سالمندان

فن آوری های نوین در حوزه سالمندان

بالا رفتن امید به زندگی یکی از دستاوردهای توسعه کشور ها است که با تکیه بر تغییر و تحولات اقتصادی و اجتماعی ، بهبود وضعیت سلامت و پیشرفت های پزشکی حاصل شده است . اگر این روند با کاهش باروری نیز همراه شود ، ما با پدیده ای رو به رو خواهیم شد که به آن سالمندی جامعه می گویند. این مسیری است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه طی کرده اند و کشور ایران نیز از آن مستثنی نخواهد بود . در کنار این تغییرات جمعیتی ما با تغییر در الگوهای فرهنگی و اجتماعی نیز رو به رو هستیم . در گذشته به دلیل بزرگ تر بودن خانوارها ، حمایت و نگهداری از سالمندان به عنوان مسئولیتی برای خانواده تعریف شده بود اما امروزه با کاهش بعد خانوار الگوی مراقبت از سالمندان نیز تغییر کرده است و نیاز به خدمات مراقبت از سالمندان و برنامه های خود مراقبتی آن ها افزایش یافته است . این موارد نشان می دهد جامعه سالمند با نیاز هایی رو به روست که اگر به آن پاسخ مناسب داده نشود می تواند در آینده هم سالمندان و هم جوانان را متاثر کند. ارائه خدمات و تکنولوژی ها ی نوین که هدف آنها افزایش استقلال سالمندان و فعال کردن آنها در اجتماع است از جماه راهکارهایی است که در کشور های توسعه یافته برای کاهش مشکلات ناشی از سالمند شدن جامعه ارائه شده است . مروری بر برخی از دستاوردهای این حوزه می تواند ایده خوبی برای ایجاد این مشاغل در کشور ما و کاهش مشکلات جامعه سالمندان در حال حاضر و در سال های پیشرو باشد . 

 

عکس هایی برای بازگرداندن حافظه  

 

 

از جمله محصولاتی که با هدف کمک به سالمندان ، به طور خاص برای سالمندانی که با بیماری آلزایمر دست به گریبان هستند ، ساخته شده است ، دوربین های Vicon Revue است . این دوربین های کوچک به گونه ای طراحی شده اندکه فرد می تواند آنها را به گردن ببندد و همواره به همراه خود داشته باشد . این دوربین در هر دقیقه 2 تا 3 عکس را ثبت می کند و در صورتی که بیمار در سطح شهر مسیر خود را فراموش کندمی تواند آن را از طریق عکس هایی که گرفته شده بازیابی کند. دستبندهای VEGA محصول دیگری است که برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر یا سایر اختلالات شناختی ساخته شده است . این دستبنده ا به گونه ای ساخته شده است که اگر فرد بیمار از منطقه امن خود خارج شود ، به طور خودکار هشدار می دهد. به علاوه این سیستم مشخص می کند که فرد سالمند در خانه است یا خیر . این فناوری کمک می کند تا سالمندان استقلال بیشتری داشته باشند و وابستگی آنهابه افراد خانواده کاهش یابد. 

 

پیشگیری بهتر از درمان 

 

دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول گام های سالمندان را اندازگیری کرده و با پیش بینی احتمال افتادن افراد مسن ، از وقوع آن جلوگیری می کند. این دستگاه ها به گونه است که فرد می تواند آن را بپوشد یا اینکه می تواند در جایی از خانه نصب شود و حرکات فرد را کنترل و محاسبه کند . این حسگر می تواند با بررسی داده های به دست آمده از تغییر در نوع راه رفتن و اندازه گام ها تا 3 هفته پیش از وقوع این اتفاق آن را پیش بینی کند . این حسگر همچنین به کارکنان مراقبت های بهداشتی قبل از وقوع حادثه هشدار می دهد و می تواند پیش از بروز یک آسیب از وقوع آن جلوگیری کند. 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر