فروشگاه شعبه پاسداران 2 2294040 021
مقالات

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراحل مختلف بیماری آلزایمر

مراحل مختلف بیماری آلزایمر

مرحله ابتدایی بیماری آلزایمر 

 

در مرحله ابتدایی این بیماری فرد ممکن است دچار تغییرات شخصیتی و فراموش کاری در ارتباط با فعالیت های روزانه شود. اعضای فامیل و دوستان در ابتدا متوجه این تغییرات می شوند و این تغییرات را به تنهایی ، استرس ، افسردگی و یا افزایش سن ربط می دهند. زمانی این افراد به دنبال راه چاره اند که دیگر نمی توانند این تغییرات را تحمل کنند. اگر شاهد این تغییرات هستسد از عزیزتان بخواهید تا با پزشک ملاقات داشته باشد. اگر پزشک بگوید که عزیزتان دچار یک دمانس خفیف است و به آلزایمر مبتلا نیست ، این اطلاعات می تواند کمک موثری در ایجاد روابط با بیمار باشد و این که شما مراقب محترم متوجه می شوید که عزیزتان از یک بیماری رنج می برد و در نتیجه احترام او را نگاه خواهید داشت و با احترام گذاشتن به توانایی های او ، از ناتوانایی های او چشم پوشی خواهید کرد. با تشدید بیماری به مرور نوع رفتار بیمار تغییر می نماید و به ازائ آن شما هم باید سرویس ها و خدمات خود را تغییر داده و امنیت فرد سالمند را تضمین کنید. مراقب باید تغذیه ، مصرف دارو ، روابط بیمار با بقیه افراد ، آشپزی و غیره را کنترل کند. 

 

  • رانندگی بیمار آلزایمری 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر