فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

مراقبت از سالمندان در منزل

مراقبت از سالمندان در منزل

شما به عنوان مراقب سالمند ، اولین کسی می باشید که از مشکلات جسمانی و روحی شخص سالمند اطلاع می یابید و برای حل مشکلات او اقدام می کنید . شما کسی هستید که با اعضای تیم ، برنامه های پرستاری از سالمند را طراحی می کنید و همچون عضوی از تیم مراقبتی از سالمند ، ضمن همکاری با خانواده ، در حل مشکلات مراقبتی فرد سالمند نیازمند می کوشید. شما برای انجام هر چه بهتر وظیفه نگهداری از سالمند به خلاقیت ، خوش بینی ، برنامه ریزی و اطلاعاتنیاز دارید . ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازارسعی بر آن داریم تا در این وب سایت شما را با شیوه اصولی مراقبت از سالمند در منزل آشنا کرده و لوازم مورد نیاز در این زمینه را در اختیار شما قرار دهیم .

 

توجه کنید تا آنجا که ممکن است سالمند و تمام خانواده باید در حل مسئله مراقبت از سالمند نقش آفرین باشند . دخالت اعضای خانواده سالمند در برنامه ریزی و تصمیم گیری و همچنین اجرای برنامه ها ، مراقب را در دستیابی به اهداف یاری می کند و سبب می شود کمتر از شما انتقاد کنند . به یاد داشته باشید ، خود سالمند هم عضوی از تیم است . مشارکت سالمند در موفقیت برنامه های مراقبتی ضروری است ، ضمن آنکه این حق اوست که در این زمینه نقش موثر داشته باشد.

 

ویژگی های مثبت برنامه مراقبت از سالمند را تایید و تقویت کنید . درباره موضوع مراقبت از افراد سالمند نظر ها و دیدگاه های مختلفی وجود دارد . به نظر می رسد  برخی مراقبان  هدف خود را ، به صورت واضح و جدی ، کمک به فرد سالمند می دانند. گروه دیگری نیز آن را فعالیتی معنوی تلقی می کنند که خداوند به آنها ارزانی داشته است و موجب نزول برکات در زندگیشان می شود . مهم این است که به آنچه اعتقاد دارید ، عمل کرده و آن را تقویت کنید.

 

مراقبت ازسالمندان می تواند مزایایی مهم داشته باشد . مراقبت از افراد سالمند در منزل حس خرسندی و اعتماد به نفس و نیز فرصت کشف توان مندی هایی درونی را به شما می دهد که پیش تر متوجه آن نبوده اید . مراقبت از سالمند در منزل ، خانواده را به طریقی به هم ارتباط می دهد که حس مسئولیت پذیری را در قبال فردی که نیاز به کمک دارد ، تقویت می کند. همچنین ، می توانید از طریق صحبت کردن با افرادی که با مشکلات مشابه روبه رو هستند یا ملاقات با افراد گروه های پشتیبانی و متخصصان بهداشت و سلامت که مشکلات شما و فرد سالمند را درک می کنند ، ضمن استفاده از تجربیات آنها ، دوستان جدیدی پیدا کنید. مراقبت از سالمند در منزل کاری جالش بر انگیز و معنوی محسوب می شود که در نتیجه آن ممکن است مراقب دچار استرس شده و نیاز به کمک داشته باشد . ما در کنار شما هستیم تا این مشکلات و بحران ها را با برنامه هایی علمی و اصولی به کمک مجموعه ای از وسابل کمکی توانبخشی و پزشکی پشت سر گذاریم .

 

مراقب سالمند کیست ؟

 

  • هر فردی که به دوستی یا عضوی از خانواده که سالمند است ؛ کمک می کند که دیگر نمی تواند کارهای روزانه اش را به تنهایی انجام دهد مراقب سالمند نامیده می شود .

 

چه کسی می تواند از وظیفه مراقبت از سالمند را بر عهده گیرد ؟

 

همسر ، فرزندان بزرگسال ، بستگان ، دوستان ، همسایه ها یا فردی داوطلب که بتواند وظایف مختلفی را مدیریت کند ، از قبیل حمام کردن شخص سالمند ، لباس پوشیدن ، مصرف داروها ، استفاده از لوله تغذیه و مراقبت از دستگاه تنفس مصنوعی ، حمل و نقل و جا بجایی شخص سالمند ، دفع مزاج و تعویض پوشینه های ادرار و مدفوع سالمند

 

اهداف شخص مراقب از سالمند

 

  • در جایگاه عضو موثری از تیم با پزشکان و سایر متخصصان بهداشت ، اعضای خانواده و دوستان همکاری کنید .
  • تا آنجا که ممکن است ، سالمند را در برنامه های مراقبتی خود دخالت دهید .
  • مراقب نیازهای خود باشید ، زیرا شما از قدرت عاطفی و جسمی بسیاری برخوردار هستید. بنابراین برای خود نیز مرافبت کننده ای موثر باشید.
  • در صورت نیاز با افراد متخصص و صاحب نظر تماس بگیرید.

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر