فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

معضلات و ناهنجاری های حافظه در سالمندان

معضلات و ناهنجاری های حافظه در سالمندان

مشکلات حافظه ، دمانس و یا آلزایمر ؟

 

متاسفانه وقتی افراد دچار مسئله حافظه می گردند فکر می کنند که به بیماری دمانس و یا آلزایمر مبتلا شده اند که این واقعیت ندارد و استرس و اضطراب می تواند سبب از دست دادن حافظه گردد، و ترکیب این دو می تواند تاثیر مجدد بر حافظه داشته باشد . بخش دیگری از این کتاب راجع به بیماری آلزایمر است . علاوه بر آن جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به کتای آلزایمر به قلم دکتر محمد صودیانی مراجعه کنید. سالمندان   را مطمئن کنید   که تا زمانی که وجود بیماری آلزایمر توسط پزشک تشخیص داده نشده ، به این بیماری مبتلا نیستند و جهت افزایش اطمینان نکات زیر را به ایشان القا کنید :

 

 • علائمی ایجاد کنید تا شخص کارهای روزانه مانند خوردن ، خاموش کردن کولر و یا گاز ، قفل کردن درب ها را به واسطه این علائم به خاطر بسپارد.
 • سالنامه بزرگی با اعداد بزرگ به شخص بدهید تا در حفظ تاریخ ها و رخدادها مانند تولد عزیزان و سایر اتفاقات بتواند با مراجعه به سالنامه حافظه خود را آزمایش کند.
 • بر روی رخدادها و مناسبات مهم با رنگ های مختلف دایره بکشید تا یاد آوری مناسبی برای او باشد .
 • ساعتی با شماره های بزرگ تهیه کنید تا مجبور نباشید از عینک استفاده کند و زمان را به عنوان یک معیار حافظه مورد استفاده قرار دهد.
 • اغلب دیده می شود که سالمندان صرف غذا را فراموش می کنند، ایجاد یک برنامه منظم ، کمک مهمی در این زمینه است.
 • فهرست کارهای روزانه را روی درب یخچال نصب نمایید تا به وسیله آن در انجام امور روزانه به شخص یاد آوری شود.
 • تهیه یک یادداشت راجع به انجام فرایض مذهبی و یا ساعت های مخصوص با زنگ اذان کمک موثری در به یاد آوردن زمان انجام فرایض است.
 • بر روی کشوها و جعبه ها اطلاعات اشیائ موجود را یادداشت نمایید.
 • با تلفن های همراه با عشق و محبت خود ، سالمند را از کارها و اموری که باید انجام دهد  آگاه کنید.
 • اقلامی مانند کلید ها ، عینک ها و داروها را در جای مخصوص و به ترتیبی قرار دهید تا سالمند در صورت نیاز در جاهای دیگر به دنبال آنها نگردد.
 • با نصب دستبند و یا گردن بند دارای اطلاعات لازم ، به بیمارانی که دچار مشکل شدید حافظه هستند کمک کنید تا در صورت نیاز ، محل مراجعت خود را به وسیله دیگران پیدا کند.
 • از سالمند خود بخواهید که جدول روزنامه را حل کند ، زبان جدیدی بیاموزد و یا به کلاس های ارتقای حافظه مراجعه کند.

 

در صورتی که مسائل حافظه ای عزیزتان باعث اختلال زندگی روزمره او شده تماس با پزشک نورو لوژیست ( متخصص مغز و اعصاب ) الزامی است .

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر