فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

نقش فعالیت های مذهبی در دستیابی افراد به سالمندی سالم

نقش فعالیت های مذهبی در دستیابی افراد به سالمندی سالم

هدف ما آموزش شیوه ای از زندگی می باشد تا افراد هنگام رسیدن به دوران سالمندی از موهبت زندگی سالم و یا به عبارتی دیگر از سالمندی سالم بهرمند باشند. سازمان بهداشت جهانی این مفهوم را به صورت شرایطی تعریف کرده است که در آن سالمندان بتوانند به یک سبک زندگی سالم ، دارای امنیت بالا و با مشارکت اجتماعی فعال دسترسی داشته باشند تا در سایه آن سالمندان هر جامعه بتوانند از یک زندگی مستقل و با کیفیت بالا لذت ببرند.در این زمینه عوامل مختلفی دخیل می باشند اعم از عوامل ژنتیکی و محیطی که در مقایسه این دو عامل ، عوامل محیطی از اهمیت و تاثیر گذاری بیشتری  برخوردار می باشند. در این مقاله به توضیح یکی از مهم ترین عوامل محیطی در زمینه رسیدن به سالمندی سالم می پردازیم .امروزه معنویت و انجام فعالیت های مذهبی  به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار در سالمندی سالم شناخته می شود . البته چگونگی این تاثیرگذاری هنوز به صورت کامل شناسایی نشده است ، اما برخی پیشنهاد ها برای چگونگی این تاثیر گذاری عبارتنداز :

1. اعتقاد به خدا ممکن است مستقیما روی سلامتی اثر داشته باشد.

2. اعتقادات مذهبی ممکن است باعث شود افراد رفتارهای سالم تری داشته باشند.

3. ادیان ممکناست به افراد راه های بهتر و صحیح تری در جهت مقابله با مشکلات و بیماری ها ارائه کنند.

4 . مشارکت در فعالیت های مذهبد ممکن است باعث آشنایی سالمندان با افراد بیشتری شده که آن افراد ممکن است بتوانند در جهت بهبود سلامت و کیفیت زندگی سالمندان به آنان کمک کنند.  

 

حضور منظم و هفتگی در جلسات مذهبی نشان داده شده است که می تواند حدود 2 تا 3 سال میانگین عمر افراد را طولانی تر سازد. سایر تاثیرات مثبت فعالیت های معنوی و مذهبی بر سلامتی افراد عبات اند از : 

 

  • فعالیت های مذهبی باعث می شوند که افراد زندگی را مثبت تر ببینند و در نتیجه تا حد زیادی از افسردگی افراد جلوگیری می نماید.
  • نحوه رفتار افراد با دیگران را اصلاح می کند و در نتیجه علاوه بر ارتقای سلامت ذهنی می تواند میزان ارتباطات اجنماعی سالمندان را نیز بیشتر کند. 
  • از استرس های زندگی سالمندان و تنش های روزانه آنها می کاهد و در نتیجه میزان عصبانیت و نگرانی آنها را کم می کند. 
  • فعالیت های مذهبی می تواند سیستم ایمنی بدن سالمندان را قوی تر سازد و در نتیجه افراد سالمند مذهبی دوره های درمان کوتاهتری دارند و زمان کمتری در بیمارستان بستری می شوند. 
  • سالمندان با اعتقادات مذهبی حتی ممکن است فشارخون کمتری نیز داشته باشند و حدودا 23% عمر طولانی تری نسبت به دیگر سالمندان داشته باشند . 
  • سالمندان مذهبی  به دلیل شرکت در مراسم های مذهبی با افراد بیشتری در ارتباط هستند و در نتیجه از حمایت های اجتماعی و اقتصادی بهتری بهره می برند ، در خانواده های صمیمی تری زندگی می کنند و همچنین کمتر دچار معلولیت می شوند.

نظرات کاربران
ارسال نظر