فروشگاه شعبه پاسداران 09124946733
مقالات

هر آنچه در مورد دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر باید بدانید

دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر یک دستگاه توانبخشی مخصوص آقایان می باشد که بر پایه علم پزشکی ساخته شده است و در صورت تجویز پزشک مورد استفاده مردانی قرار می گیرد که از اندازه سایز آلت خود رضایت ندارند . با مداومت در استفاده از این دستگاه می توان بعد از گذشت مدت زمانی تغییر سایز در طول و در قطر آلت را احساس کرد . برای آشنایی بیشتر شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنم .

مراقبت های پس از عمل جراحی پروتز باسن

یکی از عمل های زیبایی که در میان بانوان رواج یافته و از هواداران زیادی بر خوردار می باشد عمل جراحی پروتز باسن می باشد که برای بزرگ شدن و یا فرم دادن به باسن انجام می شود . جراحی پروتز باسن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد که شخصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته باید به آنها عمل کند تا سریع تر بهبود یافته و بتواند روند طبیعی زندگی خود را از سر گیرد . داشتن یک باسن جذاب برای اکثر بانوان امری مطلوب محسوب می شود .

مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

مفهوم معلولیت نتیجه ای است که از تعامل بین افراد دارای ناتوانی جسمی با موانع اجتماعی محیطی ناشی می شود و آنان را از مشارکت موثر و کامل با دیگران باز می دارد. از این رو تبعیض در مورد هر انسان بر اساس معلولیت تضییع ارزش و کرامت ذاتی اوست .

مشکلات گوارشی در افراد مبتلا به ام اس

مشکلات روده ای به طور شایعی توسط بیماران مبتلا به ام اس تجربه می شود . تخمین های زده شده در رابطه با تعداد افراد گرفتار این مشکل متفاوت است . در حالی که اعتقاد بر این است که حدود نصف بیماران این مشکلات را در مراحلی تجربه می کنند .

درمان انزال زودرس در آقایان بدون استفاده از دارو

زود انزالی در آقایان یکی از مشکلات رایج در میان مردان جامعه ما می باشد . مشکلات اقتصادی ، تغذیه نامناسب ، استرس و اضطراب از جمله مهم ترین عوامل به وجود آورنده این عارضه در میان مردان می باشد . زود انزالی خود یک مشکل است که می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال خود بیاورد . زود انزالی و عدم رضایت شریک جنسی تا آنجا پیش می رود که منجر به فروپاشی کانون گرم خانه می شود . خیانت به همسر گزینه دیگری می باشد که در پی این بیماری گریبان گیر خانواده ها خواهد شد . از طرف دیگر مردانی که با این مشکل رو به رو هس

میزان طبیعی فعالیت جنسی در سالمندان

فعالیت جنسی یک نیاز مبرم برای بشر است که سن و سال نمی شناسد ولی میزان تقاضای آن در هر سنی متفاوت است .

تعریف و تغییرات توانایی جنسی در چارچوب سن

اشخاص فعال از بعد فیزیکی و روحی که به طور مرتب فعالیت جنسی داشته اند ، می توانند توانایی جنسی خود را تا بعد از سن 80 سالگی حفظ کنند

بررسی عملکرد جنسی سالمندان از جنبه فیزیولوژی

تفاوت عملکرد جنسی افراد در میانسالی و سالمندی

عوامل موثر بر کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی در سالمندان

نقل و انتقال سالمندان فاقد حرکت

نقل و انتقال سالمندان فاقد حرکت

برای انتقال شخص بیمار اول کفش هایی محکم بپوشید که بر روی زمین لیز نمی خورد؛ کفش و لباس بیمار هم باید مناسب باشد تا مراقب بتواند به راحتی او را بغل کند و لباس ها باعث افتادن مریض نشود. لازم به تذکرمجدد است که برای انجام این کار شما حتما احتیاج به راهنمایی توسط پرستار و یا فردی مجرب دارید. متخصص نگهداری بیمار در منزل قادر است با توجه به علت زمین گیر شدن و یا بستری شدن بیمار ،راهنمایی های لازم را جهت جا به جا کردن و انتقال بیمار به شما ارائه نماید . ما نیز در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار سعی بر ان داریم تا با ارائه اموزش های لازم در این زمینه و فراهم آوردن وسایل کمکی و توانبخشی مورد نیاز برای نگهداری سالمند در منزل شرایطی ایده آل برای زندگانی ایمن تر و آسان تر سالمندان در محیط خانه فراهم آوریم .

 

  • زمانی که بیمار را از روی تخت به ویلچر منتقل می کنید ترمزهای تخت را قفل کنید.
  • در صورت لزوم از کمربندهای ایمنی ، که به همین منظور طراحی شده اند . استفاده کنید.
  • قبل از حرکت دادن بیمار اطلاعات لازم را به او ارائه کنید.

گام اول : با دقت فراوان به شخص سالمند کمک کنید تا در وضعیتی مناسب کنار تخت بنشیند ؛ در حالی که پاهایش روی کف زمین قرار گرفته است . در صورتی که شخص برای مدت زمان زیادی محدود به بستر بوده است ، در حالی که او را حمایت می کنید به او اجازه دهید که مدتی بر لبه تخت بنشیند . زمانی که او احساس ایمنی نمود ، مستقیما مقابل شخص سالمند قرار بگیرد و زانوهای او را با زانوهای خودتان تطابق دهید و به آرامی او را به طرف خودتان حرکت دهید تا سر پا بایستد. در مقابل او مستقیم بایستید و کمر بیمار را به آرامی به طرف خودتان سوق دهید .

 

گام دوم  : به شخص سالمند کمک کنید تا در وضعیت ایستاده برای مدتی باقی بماند و در صورت نیاز از کمربندهای ایمنی استفاده کنید. فراموش نکنید که کمر سالمند را محکم نگاه دارید که در صورت سر گیجه به طرف شما مایل شود.

 

گام سوم  : به تدریج بیمار را محور قرار دهید تا پشتش مستقیما جلوی صندلی یا ویلچر و یا توالت فرنگی قرار بگیرد.

 

گام چهارم  : به تدریج شخص را در وضعیت نشستن در حالت پایین قرار دهید و به آرامی در حالی که دست های ایشان اطراف گردن شما و دست های شما در اطراف کمر بند او قراردارد و سالمند را بر روی صندلی بنشانید.

جهت بر گرداندن فرد به تختخواب قدم های ذکر شده را به طور معکوس بر دارید و تکرار کنید . چنانچه وزن سالمند بالا است و یا عضلات پای ایشان قدرت ایستادن ندارند و یا عمل جراحی در منطقه ای انجام شده که حرکت برای ایشان درد آور است استفاده از تجهیزات جدید و مشاوره با متخصصین لازم است .

َ


نظرات کاربران
ارسال نظر