همیار پزشکی مدیکال بازار       09124946733 -  33790906 - 021 
مقالات
روش اصولی استفاده کردن از عصای دستی

روش اصولی استفاده کردن از عصای دستی

استفاده از عصای دستی اعم از چوبی و یا فلزی در افراد سالمند و یا کم توان به عنوان یک وسیله کمک حرکتی توانبخشی رایج می باشد . استفاده از عصا به راه رفتن سالمندان ، حفظ تعادل و جلوگیری از افتادن ایشان کمک می کند.
بیده و یا خودشور توالت فرنگی چیست ؟

بیده و یا خودشور توالت فرنگی چیست ؟

خود شور توالت فرنگی وسیله ای می باشد که به دو صورت مکانیکی و اتوماتیک بر روی انواع توالت فرنگی متصل می شود . خود شور توالت فرنگی وظیفه شستشوی بدن شخص سالمند ، ناتوان ، بیمار و یا هر شخصی که بر روی نشیمنگاه توالت فرنگی می نشیند را بر عهده دارد .
عوارض نشستن طولانی بر روی صندلی

عوارض نشستن طولانی بر روی صندلی

همگی ما این بر این امر واقفیم که نشستن طولانی مدت در یک مکان مضر و زیان آور می باشد و اکثر افراد به طور ذاتی از نشستن طولانی مدت پای تلویزیون احساس خمودگی و ناراحتی می کنند . اما واقعا زمانی که در حدود هشت ساعت از روز را در پشت میز کار مان می گذرانیم یا مدت زیادی پای تلویزیون و یا تلفن همراه خود می نشینیم ، چه اتفاقی در بدن ما رخ می دهد؟ در این مقاله به بررسی نتایج سالها تحقیق چهر دانشمند درباره مشکلات ناشی از نشستن مداوم بر روی صندلی می پردازیم .
چگونه تخت منزل را به تخت بیمارستانی تبدیل کنیم ؟

چگونه تخت منزل را به تخت بیمارستانی تبدیل کنیم ؟

نگهداری بیمار در منزل نیازمند مجموعه ای از کالاها و ابزار پزشکی و توانبخشی می باشد که به مراقبین عزیز در جهت مراقبت و نگهداری آسان تر و اصولی تر از بیمار و یا سالمند در منزل یاری می رساند .
مراقبت از سالمندان در منزل

مراقبت از سالمندان در منزل

مراقبت از سالمندان در منزل نیازمند همکاری و همفکری تیمی از افراد متخصص شامل پزشکان ، پرستاران ، مددکاران اجتماعی و روحانیون و ...می باشد که با همکاری با اعضای خانواده و دوستان مراقبت های روزانه را انجام می دهند. شما با فرد سالمند تحت مراقبت ارتباط نزدیک دارید و می توانید به درک و تفسیر احساسات و آرزوهای او کمک کنید.
مراقبت از مراقبین سالمندان در منزل

مراقبت از مراقبین سالمندان در منزل

کسانی که از سالمندان در منزل نگهداری می کنند با تهدیدات جسمی و روحی متعددی مواجه خواهند شد که عدم اطلاع از دانش اصولی در مقابله با این خطرات می تواند سلامت مراقبین و سالمند تحت پوشش را به مخاطره اندازد . ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار سعی بر آن داریم تا با آموزش اصول علمی سالمند مراقبتی و خود مراقبتی به مراقبین سالمندان در منزل و ارائه وسایل کمکی توانبخشی مورد نیاز ، وظیفه نگهداری سالمندان در منزل را تا آنجا که امکانش باشد آسان تر ، ایمن تر و لذت بخش تر کنیم .
چه کاری انجام دهم تا مراقب حمایتی خوبی از سالمند باشم ؟

چه کاری انجام دهم تا مراقب حمایتی خوبی از سالمند باشم ؟

نگهداری و پرستاری از شخصی سالمند در خانه نیاز مند داشتن تخصص و یا آموزش دیدن اصول مراقبتی خاص در زمینه علم نگهداری از سالمند در منزل می باشد که ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار سعی بر آموزش این اصول به تمامی مراقبین عزیز می باشیم که از شخص سالخورده خانواده خود در منزل نگهداری و مواظبت می کنند. روش های ذکر شده در این مقاله می تواند شما را در تحقق اخداف مراقبتی از سالمندان یاری کند .
حالت نشستن صحیح بر روی توالت فرنگی

حالت نشستن صحیح بر روی توالت فرنگی

آیا می دانستید تا کنون از سرویس بهداشتی فرنگی منزل خود به درستی استفاده نمی کرده اید ؟ آی می دانید که استفاده از توالت فرنگی باعث بیماری های داخلی از جمله یبوست ، هموروئید و در برخی مواقع سرطان روده خواهد شد . ما در این مقاله به معرفی ابتکار نو در زمینه پیشگیری از به وجود آمدن چنین مشکلاتی خواهیم پرداخت .
پیر شدن و بد رفتاری با سالمندان

پیر شدن و بد رفتاری با سالمندان

زمانی که موضوع سالمند آزاری یا غفلت از سالمندان مطرح شد ، افکار عمومی غالبا به سمت آزار سالمند در مراکز مراقبت از سالمندان ، جنایت خیابانی یا کلاهبرداری ها جلب شد . اکنون پس از گذشت یک دهه ، بد رفتاری با سالمند در منزل توسط عامه مردم و کسانی که به صورت حرفه ای با سالمندان سرو کار دارند شناخته شده است .
همه چیز در مورد انتخاب و خرید صندلی چرخدار و ویلچر

همه چیز در مورد انتخاب و خرید صندلی چرخدار و ویلچر

بسیاری از افراد مبتلا به ضایعه نخاعی ، سالمندان و معلولان ، افراد مبتلا به ام اس و یا اشخاصی که در اثر حادثه ای ای ناگوار توانایی راه رفتن را از دست داده اند برای جا به جایی و انجام امور روزمره خود نیازمند یک ویلچر و یا صندلی چرخ دار می باشند ما در این مقاله به شما خواهیم گفت تا چکونه یک صندلی چرخدار انتخاب کرده و از آن استفاده و مراقبت کنید .